Domy wakacyjne w Faaborg

Domy wakacyjne w Faaborg

Domy wakacyjne w Faaborg

Faaborg to miasto oraz port położony w południowej części duńskiej wyspy Fionii, ok. 50 kilometrów na południe od równie znanego miasta Nyborg (sprawdźcie również naszą wakacyjną ofertę „Nyborg noclegi”). Miasto położone jest pomiędzy wzgórzami, a od strony południowej oblewane jest spokojnymi wodami zatoki Faaborg, która wchodzi w skład Małego Bełtu. Jest to dość wiekowa miejscowość, bowiem pierwsze wzmianki o niej pochodzą z XIII wieku, a jego zabytkowa i urocza zabudowa tylko potęgują jego historyczność.

Domy wakacyjne w Faaborg to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w pięknym i spokojnym miejscu i które jednocześnie ma wiele do zaoferowania. Mimo, że Dania nie jest szczególnie odwiedzanym przez Polaków kierunkiem, to jeśli rozważacie możliwość urlopu w tym kraju, warto zastanowić się właśnie nad miejscowością Faaborg. Zabytkowa zabudowa, liczne restauracje i knajpki, plaże, zielone obszary oraz dużo okazji do aktywnego wypoczynku – to wszystko składa się na pełne wrażeń miejsce. Śpieszcie więc pakować torby, bowiem czekają tu na Was niezapomniane wakacje w Danii.

 

Popularne domy wakacyjne w Faaborg

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Faaborg

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Faaborg

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Faaborg

Loading...

Domy wakacyjne w Faaborg

Już zaraz możecie rozkoszować się urlopem w Danii, wystarczy tylko wybrać odpowiadającą Wam kwaterę wakacyjną. Nasza oferta to zupełne przeciwieństwo wiecznie zatłoczonych hoteli, w których gwar trwa praktycznie przez całą dobę, a tłumy w restauracji skutecznie odbierają przyjemność posiłku. NOVASOL proponuje wam domy wakacyjne w Faaborg, które są niezależnymi jednostkami mieszkalnymi wynajmowanymi Wam jako całość. Dlatego też, rezerwując obiekt wakacyjny na naszej stronie, otrzymacie dostęp do całego domu lub apartamentu, w który wypoczniecie w komfortowej i prywatnej atmosferze. Domy z katalogu „wakacje na Fionii”, to także obiekty o pełnym wyposażeniu, co dotyczy również pomieszczeń kuchennych. Zapraszamy!

Wybierając noclegi w Faaborg, warto również zwrócić uwagę na fakt dodatkowego wyposażenia obiektów. Nasze domy wakacyjne w Faaborg posiadają m.in.:

 • Basen

 • Saunę

 • Ogród

 • Siłownię

 • Plac zabaw

Polecamy Wam również nasze obiekty przyjazne zwierzętom, a więc kwatery, w których można spędzić wspólne wakacje z psem, kotem lub innym Waszym domowym pupilem. Pamiętajcie tylko, aby wcześniej zapoznać się z przepisami wjazdowymi zwierząt do Danii. Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Faaborg

Wakacje w Faaborg

Urlop na południu Fionii to mnóstwo ciekawych propozycji spędzania czasu. Dlatego też, wybierając domy wakacyjne w Faaborg, będziecie mieć okazję:

 1. Wypocząć na plaży – wzdłuż wybrzeża znajdziecie mnóstwo małych plaż piaszczystych i trawiastych, na których można swobodnie się zrelaksować oraz zażyć orzeźwiających kąpieli.

 2. Aktywnie spędzić urlop – rezerwując domy wakacyjne w Danii, każdy z Was będzie mógł uprawiać różne dyscypliny, o ile oczywiście będzie miał na to ochotę. W Faaborg i okolicy znajdziecie wypożyczalnie rowerów, kajaków, łodzi wiosłowych, pola golfowe, stadniny koni, siłownie oraz pola do gier.

 3. Poznać zabytki miasta – w sumie to prawie cała zabudowa miasta jest zabytkowa i zapierająca dech w piersiach. Spacerując uliczkami miasta odkryjecie również wieżę zegarową i kościół z XV wieku, bramę Zachodnią oraz marinę. Z kolei w okolicy znajdziecie liczne kościoły, zamki, młyny wodne, wiatraki, naturalne strefy oraz miejsca powstała w prehistorii.

 4. Odkryć wyspy Fiońskie – z portu w Faaborg startują promy na wyspy Avermako, Bjorno, Lyo, Soby i Aero.

 5. Poznać miejscowe muzea – swoje kolekcje prezentują tu Muzeum Sztuki, Muzeum Archipelagu, Muzeum Więziennictwa oraz Muzuem Miasta w miniaturze.

 6. Przejechać się zabytkowym pociągiem – rezerwując domy wakacyjne na Fionii koniecznie wybierzcie się na wycieczkę kolejką pośród lasów Fionii.