Domy wakacyjne w Hasmark Strand

Domy wakacyjne w Hasmark Strand

Domy wakacyjne w Hasmark Strand

Hasmark Strand to nazwa nadmorskiej części niewielkiej miejscowości Hasmark, która położona jest w północnej części duńskie wyspy Fionia (sprawdźcie również naszą ofertę wakacyjną „domy wakacyjne na Fionii”). Jest to typowa nadmorska osada, która oferuje długa plażę, charakterystyczne kempingi oraz domy o niewysokiej zabudowie. Najszybciej można się tu dostać korzystając z przeprawy promowej na trasie Rostock – Gedser, a następnie z Tars do Spodsbjergu – dalej już prowadzą mosty i drogi lądowe.

Popularne domy wakacyjne w Hasmark Strand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Hasmark Strand

Loading...

Semesterhus med pool i Hasmark Strand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Hasmark Strand

Loading...

Noclegi w Hasmark Strand

Domy wakacyjne w Hasmark Strand to propozycja na wypoczynek w nowym i mało znanym miejscu. Panuje tu zaciszna, wręcz sielska atmosfera, a więc można tu w pełni zregenerować ciało i duszę, a także nabrać sił na kolejny rok. Hasmark Strand, świetnie się także sprawdza jako baza wypadowa do wycieczek po okolicy – można odkryć najciekawsze miejsca nie tylko Fionii, ale i Zelandii, wyspy Langeland czy wschodniej części Jutlandii. Wakacje w Hasmark Strand to również okazja na poznanie filozofii Duńczyków, czyli słynnego hygge, a także historii, kultury oraz zwyczajów mieszkańców wyspy. Jeśli więc lubicie odkrywać nowe miejsca podczas urlopu, to Hasmark Strand będzie świetną miejscówką na wymarzone wakacje w Danii.

 

Domy wakacyjne w Hasmark Strand

Domy wakacyjne w Hasmark Strand

Dopełnieniem atrakcyjności duńskiej miejscowości jest nasza wakacyjna oferta, z której skorzystania gorąco Was zachęcamy. Proponujemy Wam je tym bardziej, gdyż stanowią one odmianę od wiecznie zatłoczonych i hałaśliwych hoteli, w których trudno o prywatę i chwilę ciszy. Nasza oferta, czyli domy wakacyjne w Hasmark Strand to, w pełni funkcjonalne oraz wyposażone, kwatery, które są samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Co równie ważne, wszystkie kwatery na Fionii są udostępnione tylko Wam podczas trwania rezerwacji. To wszystko sprawia, że spędzicie w nich naprawdę udane wakacje w prywatnych oraz komfortowych warunkach.

Nasze obiekty wakacyjne wyróżnia jeszcze jeden czynnik. Otóż, spora część naszej oferty to domy (lub apartamenty), których właściciele akceptują Wasze wspólne wakacje z psem, kotem lub innym zwierzakiem domowym. Oprócz takiej zgody, kwatery posiadają dodatkowe udogodnienia (jak. Np. ogrodzona działka), które zapewnią bezpieczeństwo Waszych domowych ulubieńców. Zapraszamy!

 

Wakacje w Hasmark Strand

Północne wybrzeże duńskiej Fionii to świetne miejsce na relaks i wypoczynek z dala od hałasu i gwaru. Tutejsza plaża to naturalne kąpielisko, a więc cechuje się ono piaszczysto-trawiastym podłożem oraz drobnymi kamyczkami. Spadek dna morskiego jest tu wyjątkowo łagodny, także rodziny z małymi dziećmi mogą tu odpoczywać bezpiecznie. Rezerwując domki z oferty „noclegi Dania”, będziecie mogli również skorzystać z atrakcji na wodzie, jak np. rejsy, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego itp.

Decydując się na domy wakacyjne w Hasmark Strand, wybierzecie kwaterę w ośrodku, który nie jest wielkim i gwarnym ośrodkiem. Bardziej dominują tu naturalne oraz rolnicze krajobrazy. Nie oznacza to jednak, że jest tu nudno. W Hasmark Strand można skorzystać z boisk do gier, zagrać w minigolfa, czy wybrać się do niewielkiego aquaparku. Warto również skorzystać z tutejszych szlaków turystycznych, a zwłaszcza tras rowerowych, które prowadzą przez całą wyspę. Wystarczy więc wsiąść na rower i można wybrać się na ciekawą wycieczkę, m.in. do:

  • Odense – miasto z licznymi zabytkami, w tym domem H.Ch. Andersena, w którym urodził się ten słynny baśniopisarz.

  • Kerteminde – miejscowość z muzeum Wikingów.

  • Bogense – miasto, gdzie podziwiać można, m.in. najmniejszy domek w Danii.

Zapraszamy!