Domy w Szwecji
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Szwecji

Domki letniskowe w Szwecji - sprawdź naszą ofertę!

Jaki jest urlop w domu wakacyjnym w Szwecji?

Dom wakacyjny w Szwecji to idealny sposób na urlop w prywatnej atmosferze. Zacznijcie Państwo swoją podróż po Szwecji od domu wakacyjnego NOVASOL. Przeczytajcie, jakie można przeżyć atrakcje podczas wakacji w Szwecji i rezerwujcie domki wakacyjne na terenie całego kraju. Większość rodowitych Szwedów spędza co najmniej kilka tygodni swojego urlopu właśnie w Szwecji. Mówi się tutaj, że dzięki „Matce Naturze” odnajduje się własny wewnętrzny spokój. Wszystko dzięki piaszczystym plażom, klifowym brzegom, tysiącom ryb, obszernym lasom, a także obszarom rzemieślniczym i handlowym, dzikim zwierzętom, tj. łosiom, wilkom czy niedźwiedziom.

Wakacje w Szwecji - dla każdego

Piaszczyste plaże Öland, Skåne i Halland, klify Bohuslän, bajkowe szkiery wschodniego wybrzeża w pobliżu Sztokholmu, góry Północy, przepiękne wyspy Öland i Gotland na Bałtyku - krajobraz Szwecji jest tak różnorodny, że ma każdemu coś do zaoferowania. A wśród tego krajobrazu najlepiej będziemy wypoczywać w domu wakacyjnym. Natura w Szwecji jest różnorodna i wyjątkowa. Parki rozrywki i zoo są rozłożone na całej Szwecji i będąc w domu wakacyjnym NOVASOL, mogą Państwo codziennie odwiedzać inne. Skansen, Liseberg, Kolmården, Skara Sommerland, Tomteland, "Havets Hus" i"Norden Ark" – są to miejsca, gdzie nie tylko Szwedzi łączą ze swoim urlopem jako różnorodność i zabawę. Szwecja latem to nie tylko słońce i plaże. Będąc na urlopie w Szwecji, niezależnie od pogody mogą Państwo zwiedzić wiele ciekawych miejsc z rodziną. Szwecja to jednak kraj nietylko na letnie wakacje. Warto odwiedzić ten kraj zimą i skorzystać zarówno z dobrodziejstwa czystego, rześkiego powietrza, jak i dobrej infrastruktury do uprawiania sportów zimowych. Zapraszamy na zimę do Szwecji.

Flora i fauna

Dzięki rygorystycznym prawom i mentalności Szwedów opierającej się na głębokim szacunku do otaczającej przyrody, tutejsza fauna i flora należą do najlepiej zachowanych w Europie. Im dalej na północ kraju, tym bardziej dominującą rolę pełnią lasy iglaste. Warto pamiętać, że tajga zajmuje bardzo rozległe tereny Szwecji. Żyją tu niedźwiedzie brunatne, wilki i rysie. Niegdyś, występowały tu także dziko żyjące renifery, jednakże aktualnie są one w głównej mierze hodowane przez człowieka. Południe Szwecji stanowią głównie tereny liściaste. W lasach żyją dziki, jelenie i sarny. Amatorzy ornitologii znajdą w Szwecji swój raj, gdyż bogactwo i różnorodność świata ptaków żyjących na bagnach, nad wodami, a także w lasach jest imponujące. Wody bogate są w wiele gatunków ryb słodkowodnych i morskich. W Szwecji znajduje się 28 parków narodowych i 2378 rezerwatów.

Domy wakacyjne w Szwecji - sprawdź ofertę!

Urlop – domy wakacyjne w Szwecji

Warto odkryć Szwecję, jako cel podróży na wakacje. Domy wakacyjne w Szwecji są całkowicie wyposażone. Wszystkie domy wakacyjne NOVASOL są urządzane przez prywatnych właścicieli, dlatego też pobyt w nich daje Państwu szczególne doświadczenie. Domy wakacyjne w Szwecji to indywidualne przeżycie! Szwecja cieszy się wysoką pozycją w rankingach, gdzie wybierane są kierunki podróży. Szczególnie chodzi tu o ludzi, jacy tworzą ten kraj i ich przywiązanie do natury, przez co czynią ten kraj bardziej atrakcyjnym. Wewnętrzna równowaga i wykorzystanie zasobów naturalnych dodają temu krajowi szczególnej dynamiki. Poza tym Szwedzi wysoko stawiają na infrastrukturę i poziom bezpieczeństwa, co również daje korzyści dla wczasowiczów.

Urlop w Szwecji to przede wszystkim urlop w domu wakacyjnym NOVASOL. Większość gości szuka domu wakacyjnego, gdzie mogą poczuć się jak w domu. Chcą oni cieszyć się przestrzenią w dziewiczej przyrodzie. NOVASOL w swojej szerokiej ofercie przedstawia nie tylko typowe domy wakacyjne, ale i wielkie wille, dworki, ogromne domy z sauną, basenami czy jacuzzi.