Domy wakacyjne w Kettingskov

Kettingskov to nazwa niewielkiej miejscowości wypoczynkowej, która położona jest we wschodniej części wyspy Als, która z kolei należy do Danii (w miejscu tym, polecamy Wam również naszą ofertę „domy wakacyjne w Danii”). Kettingskov jest bardzo charakterystyczną osadą, jakich pełno na duńskim wybrzeżu. Składa się ona z domków letniskowych, w których można spędzić nie tylko wakacje, ale i urlop o dowolnej porze roku. Całość znajduje się w pobliżu naturalnych plaż oblewanych wodami Morza Bałtyckiego oraz zielonych lasów i łąk.

Domy wakacyjne w Kettingskov to propozycja wypoczynku od NOVASOL, która skierowana jest do każdego, kto szuka zacisznego i naturalnego miejsca na wymarzone wakacje. Wybierając domy z naszej oferty zagwarantujecie sobie urlop, podczas którego, będziecie mogli się zrelaksować, aktywnie wypoczywać, uprawiać różne dyscypliny sportowe, odkrywać uroki wyspy Als i całej Danii. Do tego, zamieszkacie w miejscu, które zapewnia spokojną atmosferę, brak codziennego gwaru i ścisku, zielone otoczenie oraz świeże i czyste powietrze. Zainteresowani? Sprawdźcie zatem nasze propozycje zakwaterowania w Kettingskov oraz wszystkie domy wakacyjne na Als, a na pewno nie będziecie zawiedzeni.

 

Domy wakacyjne w Kettingskov

Popularne domy wakacyjne w Nr Kettingskov

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Nr Kettingskov

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Nr Kettingskov

Loading...

Domy wakacyjne w Kettingskov

Dlaczego nasza oferta jest lepsza od innych? Powodów jest całe mnóstwo, a najważniejszymi są:

  • Nasze kwatery są całkowicie samodzielne i niezależne;

  • Brak dokwaterowań lub współdzielenia np. łazienki;

  • Każdy obiekt ma własną kuchnię, a  czasem nawet kilka pomieszczeń kuchennych;

  • Pełna prywatność i niezależność;

  • Nasze obiekty są wyposażone we wszystkie niezbędne meble, urządzenia oraz przybory codziennego użytku;

  • Możecie w nich gościć o dowolnej porze roku;

  • Oferujemy je w atrakcyjnych cenach, które są jasno opisane na stronie.

To chyba wystarczające zalety naszych kwater, abyście mogli spędzić udane wakacje. Przypominamy tylko, że klucze do duńskich domów otrzymacie w lokalnym punkcie serwisowym lub będą one w skrzynce przed domem. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Kettingskov

Domy z basenem w Kettingskov

Czy może być coś lepszego niż posiadanie własnego basenu podczas urlopu? Pewnie coś by się znalazło, ale jednak prywatny akwen z dala od tłumów i gapiów, na pewno przyczyni się do większej satysfakcji i urozmaicenia wypoczynku. NOVASOL również ma dla Was apartamenty i domy z basenem, w ramach oferty „domy wakacyjne w Kettingskov”. Proponujemy Wam obiekty zarówno z basenem krytym, jak i na świeżym powietrzu, małe i duże akweny, z podgrzewaną wodą i bez. Wybór należy do Was – wystarczy tylko wybrać filtr „domy z basenem”, a następnie sprawdzić w opisie obiektu, jakie dodatkowe cechy ma basen w danym domu. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Kettingskov

Wakacje w Kettingskov

Plaże, lasy, urokliwe miasteczka – to wszystko czeka na Was! Wystarczy wybrać nasze domy wakacyjne w Kettingskov, aby odkrywanie pięknych miejsc i scenerii wyspy Als stały się rzeczywistością. Możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu jest tu sporo – każdy więc znajdzie coś dla siebie. Decydując się na ofertę „domy i apartamenty Dania” wykąpiecie się morzu, wypoczniecie na czystej i naturalnej plaży, skorzystacie z (najlepszych w Europie) tras rowerowych, zagracie w golfa, zawędrujecie w piękne miejsca, spróbujecie lokalnej kuchni i poznacie wiele atrakcji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie będziecie mieć nic z góry narzucone – o sposobie spędzenia wolnego czasu decydujecie tylko Wy. Jeśli więc zaplanujecie cały tydzień przekimać w przydomowym hamaku, to nie mamy żadnych przeciwwskazań – najważniejsze żebyście wrócili zadowoleni!