Domy wakacyjne w Hardanger

Zarezerwuj dom wakacyjny w Hardanger!

Domy wakacyjne w Hardanger

NOVASOL ma do zaoferowania wspaniałe domy wakacyjne w regionie Hardanger. Dzięki wspaniałemu położeniu domów, mają tu Państwo doskonałe warunki wypoczynkowe. Mogą tu Państwo wędkować, urządzać długie spacery, jeździć na rowerach lub po prostu usiąść na d fiordem i zachwycić się pięknem otaczającej przyrody. Domy wakacyjne w Hardanger to świetny pomysł zarówno na rodzinne wakacje, jak i typowo męski wyjazd wędkarski.

Już dziś zerezerwujcie Państwo swój dom wakacyjny w Hardanger!

Popularne domy wakacyjne w Hardanger

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Hardanger

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Hardanger

Loading...

Wspaniałe Hardanger

Okręg Hardanger ma do zaoferowania malowniczą przyrodę oraz wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Park Narodowy Hardangervidda Nasjonalpark jest niewyobrażalnie piękny, a w licznych rzekach czeka na Państwa wymarzony łosoś. W regionie istnieje wiele atrakcyjnych ścieżek rowerowych, pieszch i tras idealnych na wycieczki samochodowe. W odległości ok 1,5-3 godzin jazdy położone jest fascynujące miasto portowe Bergen.

Hardanger to doskonały pomysł na Państwa wakacje w Hordaland.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Hardanger!

Cudowny Eidfjord

Region fiordu Eid w Hordaland ukazuje Norwegię z jej najpiękniejszej, a jednocześnie z najdzikszej strony. NOVASOL oferuje Państwu piękne domy wakacyjne w tym miejscu. Nasze domy wakacyjne w tym regionie są z reguły całoroczne, co umożliwi Państwu podziwianie piękna lokalnej natury o każdej porze roku.

W okolicy fiordu Eid znajduje się szósty co do wielkości lodowiec Norwegii. Lodowy krajobraz ciągnie się jak okiem sięgnąć i zajmuje powierzchnię 73 km2. Najwyższy punkt lodowca Hardanger znajduje się na wysokości 1863m. Być może widok będzie Państwu skądś znany... To właśnie tutaj kręcono sceny lodowej planety Hoth w Gwiezdnych Wojnach V.

Jeżeli planują Państwo rodzinne wakacje w Norwegii, to region fiordu Eid jest wspaniałym wyborem. Liczne ścieżki piesze prowadzą wśród nietkniętej przyrody i surowego górskeigo krajobrazu.

W regionie fiordu Eid istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Wspinaczka, rappeling i rafting dla aktywnych, wędkarstwo, golf i rower dla hobbystów i koneserów. Natomiast wieczorem nie można zapomnieć o zachodziesłońca nad fiordem.

W mieście mogą Państwo odwiedzić Cetrum Natury Hardanger. Mają tu miejsce ciekawe wystawy na temat życia lokalnej fauny i flory. Przedstwione w intersujący sposób, przy użyciu najnowszych technologii, będą atrakcyjnym punktem rodzinnych wakacji.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Hardanger!

Niesamowite Hovland

Norwegia wita! Prosimy dać się oczarować różnorodnością obrazów przyrody Hovland w Hardanger. Dzięki NOVASOL mogą Państwo wynająć tutaj dom wakacyjny. Planując z NOVASOL wakacje w Hovland - Państwa urlop jest w dobrych rękach. W związku z długoletnim doświadczeniem mamy Państwu do zaoferowania szeroką gamę domów wakacyjnych w całej Norwegii.

Hovland położone jst w centrum regionu Hardanger. Jest to idealna baza wypadowa na wycieczki do Parku Narodowego Hardangervidda, do Voss, czy do Bergen. Otoczenie oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Planują Państwo wakacje w Norwegii? Zapraszamy Państwa wraz z rodziną do Hovland w Hardanger - nie będą Państwo rozczarowani. Ciekawe ścieżki wędrowne, wycieczki łodzią po fjoradach i rozkoszne wieczory pośród zapierajcej dech w persiach przyrody.

Warto nie zapomnieć o sprzęcie wędkarskim. Fiord wraz ze swoimi rzekami to idealne miejsce do łowienia ryb. Czy jest coś piękniejszego niż pieczenie własnoręcznie złowionego pstrąga na grillu lub ognisku, w tle mając piękny zachód słońca?

Dom wakacyjny w Strandebarn

W Strandebarm nad fiordem Hardanger, Norwegia prezentuje się ze swej najlepszej strony. Marzą Państwo o udanych wakacjach w Norwegii? Wystarczy zarezerwować jeden z naszych domów wakacyjnych w Strandebarm, a marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Strandebarm to małe, przytulne miasteczko, które ma wiele do zaoferowania. Wybrane plaże są wysokiej jakości, a okoliczne rzeki są idealnym miejscem na piesze wędrówki wśród zapierającej dech w piersiach przyrody.

Strandebarm jest rajem dla wędkarzy. Fiord Hardanger jest bogato zarybiony, otoczony dziewiczą naturą. Wystarczy wynająć łódź lub znaleźć sobie zaciszne miejsce przy brzegu. W regionie znajduje się wiele jezior typu zarzuć-wyciągnij, a także zbiorników profesjonalnych, przy których mogą Państwo zmioerzyć swoje siły ze sportowymi wędkarzami.

Dom wakacyjny NOVASOL w Strandebarm - Państwa wakacje są tego warte!