Wakacje w Arrild Ferieby w domu wakacyjnym

Arrild Ferieby

Wakacje w Arrild Ferieby w domu wakacyjnym

Tylko o 20 minut od Rømø jest oddalona szeroka piaszczysta plaża Arrild Ferieby (Arrild miejscowść wypoczynkowa), położona w malowniczej okolicy. Tutaj można znaleźć dużo rekreacyjnych możliwości: trzy duże place zabaw, minigolf, korty tenisowe i miejsce do gry w siatkówkę plażową.

W Arrild nie brakuje atrakcji dla dużych i małych, pływalnia, brodziki, zjeżdżalnie, jacuzzi oraz sauna i solarium.

Warto spróbować szczęścia na polu golfowym lub na jeziorach Put&Take znajdujących się nieopodal. Arrild to raj dla wędkarzy. Od niedawna trwa duża popularność wędkarstwa muchowego. Miejscowość wypoczynkowa jest położona centralnie - tylko 50 minut do Legolandu. Zapowiadają się niesamowite wakacje w Danii.

Popularne domy wakacyjne w Arrild Ferieby

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Arrild Ferieby

Loading...

Semesterhus med pool i Arrild Ferieby

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Arrild Ferieby

Loading...

Morze Wattowe

Morze Wattowe jest częścią Morza Północnego i leży pomiędzy Wyspami Fryzyjskimi i kontynentem. Za wałami znajduję się płaski teren, umożliwiający wędrówki i wycieczki rowerowe.

O prawie każdej porze roku można obserwować ożywioną migrację ptactwa na terenie tego akwenu. W wilgotnych marszach jest dużo pożywienia dla zwierząt a miejsce jest ważne dla ptaków wędrownych.

Dla cierpliwego urlopowicza późnym latem istnieje możliwość zobaczenia Sort sol (czarne słońce) nad marszami. Aż 250.000 szpaków przelatuje i łączy się szybko w formację zaciemniając mocno niebo.

Odkrywanie historii!

Okolice wokół Ribe, najstarszego miasta na północy Danii, Emmerlev i Højer na południu, oferują mnóstwo atrakcji dla przyjezdnych oraz zabytków do zwiedzenia. Hjelmsteds Oldtidspark (park starożytny) jest bardzo popularny. Tutaj można wędrując cofnąć się 2000 lat w czasie i przeżyć dzień powszedni w wiosce w epoce żelaza. Domek wakacyjny to idealna baza wypadowa na wakacje z rodziną i przyjaciółmi, dlatego też zachęcamy dor ezerwacji kwater z katalogu "noclegi Dania".