Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Hiszpanii

Jak udanie spędzić wakacje w Hiszpanii?

To dziecinnie proste. Hiszpania to dziś jeden z najbardziej pożądanych kierunków turystycznych na świecie. Zarówno część lądowa jak i wyspy, to gwarancja słońca, morza, relaksu i zabawy. Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne otaczające Półwysep Iberyjski i hiszpańskie wyspy, tworzy kilometrowe plaże, przepiękne zatoki nad którymi wyrosły kurorty, w których znajdziecie nasze domy i apartamenty wakacyjne. Jeśli jednak nie lubicie plażowania, to Hiszpania w dalszym ciągu jest dla Was. Zabytkowe miasta, liczne parki narodowe i cuda natury, to prawdziwa gratka dla wszelkich amatorów aktywnego wypoczynku.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Hiszpanii

Domy wakacyjne w Hiszpanii- niezapomniane wrażenia!

Domy wakacyjne w Hiszpanii są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Odkryjcie Państwo Hiszpanię, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne w Hiszpanii są w pełni wyposażone. Kwatery NOVASOL zostały urządzone przez właścicieli, dzięki czemu każdy nasz obiekt wakacyjny jest inny. Pobyt w domu wakacyjnym w Hiszapnii pozwali Państwu poznać historię i kulturę Hiszpanii oraz podpatrzeć codzienne życie lokalnych mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż wiele domów wakacyjnych NOVASOL znajduje się w pobliżu plaż piaszczystych. Dlatego urlop w Hiszpanii warto spędzić w domu wakacyjnym lub apartamencie wakacyjnym!

Sprawdź ofertę apartamentów wakacyjnych w Hiszpanii

Vamos a la playa!

Idealne hasło na wakacje w Hiszpanii. W końcu Hiszpania - słynąca ze swoich kilometrowych, przepięknych piaszczystych plaż, jak i krystalicznie czystej wody to jedna z najbardziej popularnych destynacji wypoczynkowych.

Hiszpańskie wybrzeża są bardzo zróżnicowane, nie ma tam dwóch jednakowych plaż, każda z nich ma swój własny urok. Hiszpania posiada kąpieliska o szczególnie doskonałej jakości wody. Zapewniają one ważne dla nas bezpieczeństwo, a także są zgodne ze standardami ochrony środowiska. Cieszyć się można tutaj nieograniczonym widokiem na morze, ciągnącymi się po horyzont białymi, szerokimi, piaszczystymi plażami na wybrzeżu Costa Blanca czy w południowo-zachodniej części Majorki. Jeśli marzą Państwo o iddylicznych zatokach i turkusowej wodzie otoczonej spektakularnymi klifami zapraszamy na wybrzeże Costa del Sol.

Sprawdź ofertę kwater na wakcje w Hiszpanii

Hiszpańskie Metropolie – miasto czy plaża?

W NOVASOL nie muszą Państwo wybierać! Jest wiele miast w Hiszpani, które oferują podwójne atrakcje. Można tam korzystać z pobliskich plaż, nie wyjeżdżająć z miasta, ale i doświadczać miejskich wypadów. NOVASOL oferuje Państwu miejskie apartamenty w Barcelonie, Tarragonie, Alicante oraz Marbelli, które są doskonałą bazą wypadową na eksytujące wycieczki miejskie. Zwiedzanie, zakupy, muzea, morska atmosfera portowa, opalanie i relaks- wszystko to w jednym dużym mieście przy plaży!

Nie ma znaczenia czy są Państwo zainteresowani wypoczynkiem w pobliżu plaży, w górach czy w centru miasta, w ofercie NOVASOL znajdą Państwo atrakcyjne domy wakacyjne w Europie. W NOVASOL każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dom lub apartament wakacyjny.