Wakacje w Hiszpanii

Sprawdźcie, dlaczego warto wybrać się na urlop do Hiszpanii. Dowiedzcie się również, co NOVASOL ma dla Was do zaoferowania w tym niezwykłym kraju.

Wakacje w Hiszpanii

Wakacje w Hiszpanii – czas niezwykłych doznań

Hiszpania to kraj położony na półwyspie Iberyjskim, pomiędzy Portugalią i Francją. Nazwa kraju została nadana przez starożytnych Rzymian, którzy tak nazwali swoją prowincję na półwyspie, ale w sumie jest to fakt, który należy traktować jako ciekawostkę. Ważne jest to, że Hiszpania to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na świecie, a przede wszystkim w Europie. Na jego popularność składają się piękne miasta, bogata historia, wybrzeże morskie oraz słynne wyspy na Morzu Śródziemnym oraz Oceanie Atlantyckim. Naturalnym jest więc, że i NOVASOL oferuje Wam wypoczynek w tym słonecznym kraju, proponując swój produkt „domy wakacyjne w Hiszpanii”. Rezerwując nasze obiekty, będziecie mogli w pełni poczuć hiszpański klimat i spędzić urlop tak jak zechcecie. Zwłaszcza, że możliwości jest tu sporo. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na udane wakacje w Hiszpanii.

 

Wakacje w Hiszpanii

Wakacje na plaży

Powyższy tytuł, to chyba pierwsze skojarzenie dla większości z Was, z czym mogą się kojarzyć wakacje w Hiszpanii. Jest to naturalna dedukcja, bowiem chyba każdy z nas słyszał o plażach Majorki (przy okazji, sprawdźcie nasze propozycje z katalogu „apartamenty wakacyjne na Majorce”), Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada i innych „Costach”. Tu, warto dodać, że, mniej znane, plaże w północnej części kraju, są równie piękne i zachwycające.

Wakacje nad morzem w Hiszpanii to możliwość wypoczynku na różnego rodzaju plażach: od długich i piaszczystych plaż, przez wulkaniczne plaże na Gran Canaria (polecamy ofertę „domy i apartamenty na Gran Canaria”) i Lanzarote, po skaliste i klifowe wybrzeża, u stóp których, ukryte są małe i przyjemne kąpieliska. Wszystko to, oczywiście, z gwarancją słonecznej pogody, czystej wody morskiej oraz mnóstwem atrakcji i możliwościami uprawiania sportów wodnych. Wakacje w Hiszpanii to gwarancja udanego wypoczynku nad wodą!

 

Wakacje w Hiszpanii

Aktywne wakacje w Hiszpanii

Jeśli planujecie urlop, podczas którego, nie tylko wypoczniecie, ale i spędzicie przyjemny czas na świeżym powietrzu, to urlop w Hiszpanii będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki świetnym warunkom pogodowym oraz różnorakiemu ukształtowaniu terenu, wakacje w Hiszpanii mogą Wam upłynąć na:

  • Uprawianiu sportów wodnych – np. windsurfing na Fuerteventurze, gdzie panują idealne ku temu wiatry (polecamy również ofertę „domy wakacyjne Fuerteventura”. Oprócz tego, na całym wybrzeżu, czekają na Was punkty umożliwiające uprawianie żeglarstwa, kajakingu, paddle-boardingu, nurkowania, kitesurfingu, surfingu i innych wodnych aktywności

  • Rowerowych wycieczkach – ojczyzna wyścigu „Vuelta a Espana” oferuje szosowe oraz wyczynowe możliwości uprawiania kolarstwa.

  • Grze w golfa – golf w zimie? Hiszpania to idealne miejsce. Na Wyspach Kanaryjskich lub Costa del Sol jest świetna pogoda przez cały rok oraz rozbudowana baza golfowa. Więcej szczegółów znajdziecie pod hasłem „wakacje z golfem”.

  • Pieszych wędrówkach – niezależnie od wyboru regionu na wakacje w Hiszpanii, znajdziecie piesze trasy turystyczne, które prowadzą zarówno przez miasta, jak i ostoje dzikiej natury.

  • Wspinaczce górskiej – z jednej strony Pireneje, z drugiej strony wulkany na Wyspach Kanaryjskich – czego chcieć więcej?

  • Uprawianiu sportów zimowych – Pireneje to wciąż niedoceniane góry pod względem szaleństw na stokach. Świetnie rozwinięta infrastruktura, wyposażone stoki, śnieżna aura – nie będziecie zawiedzeni!

 

Wakacje w Hiszpanii

Rodzinne wakacje w Hiszpanii

Urlop w Hiszpanii to idealny czas na wypoczynek w rodzinnym gronie. Tu, zapomnicie o codziennych problemów oraz trosk, a wspólne chwile tu spędzone, będą intensywne i niezapomniane. Wybierając ofertę „apartamenty Hiszpania” możecie mieć pewność, że atrakcji dla dużych i małych nie zabraknie. Niezależnie od tego, który region kraju wybierzecie, znajdziecie tu mnóstwo miejsc stworzonych właśnie do spędzenia wspólnych rodzinnych chwil. Najwięcej emocji i wrażeń czeka Was, oczywiście, w parkach rozrywki takich jak: PortAventura, Parque Warner, Isla Magica, Siam Park i wielu innych tego typu miejscach. Oprócz tego, znajdziecie mnóstwo aquaparków, ogrodów zoologicznych, parków safari i lokalnych lunaparków. Przykładowo  w Walencji, w której oferujemy także produkt „apartamenty Walencja”, warto odwiedzić nowoczesne „La Ciudad de las Artes y las Ciencias”, w której mieści się m.in. oceanarium i planetarium. Dlatego planując wakacje w Hiszpanii, sprawdźcie w przewodnikach lub stronie internetowej, jakie atrakcje oferuje dana lokalizacja.

 

Wakacje w Hiszpanii

Wakacje na łonie natury

Wakacje w Hiszpanii to propozycja dla miłośników wypoczynku na łonie natury. Argumentem za tym przemawiającym może być np. fakt, że w kraju tym znajduje się aż piętnaście parków narodowych, w tym miejsca wpisane na listę UNESCO oraz rezerwaty biosfery. Parki te proponują odmienne formy krajobrazu: od mokradeł, przez lasy i góry po wulkany. Wybierzcie więc ofertę „domy i apartamenty w Hiszpanii”, a odkryjecie ich piękno, przemierzając szlaki turystyczne.

 

Wakacje w domu wakacyjnym

To również może być sposób na udany urlop w Hiszpanii. Dom lub apartament wakacyjny z oferty NOVASOL, może być nie tylko miejscem nocnego wypoczynku, ale i można w nim miło spędzić dzień. Najważniejsze jest to, że, w odróżnieniu od hoteli, oferujemy Wam wypoczynek w prywatnej atmosferze i na indywidualnych warunkach. Nie jesteście zależni od godzin otwarcia stołówki, basenu czy innych atrakcji – wakacje w Hiszpanii spędzacie jak chcecie! Mało tego, nasze kwatery w Hiszpanii, są całkowicie wyposażone oraz umiejscowione są w całym kraju, a nie tylko w najbardziej znanych ośrodkach – dzięki temu, będziecie mogli odkryć różne oblicza kraju.

Na koniec dodajmy, że nasze obiekty na wakacje w Hiszpanii są bardzo różnorodne. W ofercie znajdziecie m.in. domy i apartamenty z basenem, domy przyjazne zwierzętom, domy dla aktywnych, apartamenty przy plaży i wiele innych. Zapraszamy!