Domy wakacyjne w Cogne

Domy wakacyjne w Cogne

Domy wakacyjne w Cogne

Cogne tu turystyczna miejscowość otoczona zjawiskowymi Alpami. Miasteczko położone jest w dolinie o tej samej nazwie, a całość zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Włoch (sprawdźcie całą naszą ofertę w katalogu „domy wakacyjne we Włoszech”), tuż przy granicy z Francją i Szwajcarią. Miejscowość Cogne znajduje się na wysokości 1534 metrów n.p.m. i stanowi serce najstarszego parku narodowego we Włoszech, a mianowicie rezerwatu Gran Paradiso. W przeszłości, Cogne było ważnym ośrodkiem wydobywczym magnetytu oraz miejscem postojowym podczas przepraw przez Alpy, z kolei dziś jest to ceniony ośrodek turystyczny, oferujący mnóstwo atrakcji o każdej porze roku.

Domy wakacyjne w Cogne, jak łatwo się domyśleć, to kwatery dla miłośników gór oraz pięknych widoków – tak naprawdę, można tu cały dzień wpatrywać się w górskie krajobrazy i w ogóle się nimi nie znudzić. Cogne to także miejsce polecane miłośnikom sportów górskich, zarówno tych letnich, jak i tych zimowych. Poza tym, miasto oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji i zabytków, a okoliczne wioski aż kipią od ciekawych miejsc i smakowitej górskiej kuchni. Wszystkie te elementy składają się na jeden wniosek – jest to idealne miejsce na wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Cogne

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Cogne

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Cogne

Loading...

Domy wakacyjne w Cogne

Wakacje w alpejskiej części Włoch będą jeszcze bardziej udane, jeśli wybierzecie nasze propozycje wakacyjnego zakwaterowania. NOVASOL proponuje Wam wypoczynek w prywatnych kwaterach, które są samodzielnymi i samowystarczalnymi jednostkami mieszkalnymi. Apartamenty i domy wakacyjne w Cogne z naszej oferty są również kompleksowo wyposażone oraz urządzone – wszystko to w jednym celu, a mianowicie żebyście mogli poczuć się jak w domu.

Nasza oferta „Wakacje w Dolinie Aosty” jest bardzo różnorodna, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu obiekt wakacyjny, z którego wróci do kraju wypoczęty i zrelaksowany. W sprzedaży proponujemy Wam kwatery zróżnicowane pod względem:

 • Standardu – od prosto wyposażonych mieszkań idealnych na noclegi po całodniowych wojażach, po luksusowo urządzone willi z mnóstwem dodatkowych udogodnień.

 • Wielkości – swoje lokum znajdą tu zarówno pary, jak i duże grupy. Warto pamiętać, że nawet jeśli jedna osoba wynajmie dom mogący pomieścić 20 osób – nikt dodatkowy nie zostanie jej dokwaterowany i cały obiekt będzie tylko do jej dyspozycji.

 • Położenia – centra miast, obrzeża miejscowości, na terenie gospodarstw agroturystycznych, na łonie natury – każdy z Was znajdzie kwaterę w miejscu, w którym poczuje się najlepiej.

 • Dodatkowych atrakcji – niektóre domy są wyposażone w specjalne elementy, które zapewnią dodatkowe wrażenia. Może to być np. dom wakacyjny z basenem, dom z ogrodem, dom z jacuzzi, itp.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Cogne

Aktywne wakacje w Cogne

W Cogne nie będzie ani chwili na nudę. Zwłaszcza amatorzy uprawiania sportów będą zachwyceni możliwościami jakie oferuje ta miejscowość i jej okolica. Otóż, rezerwując domy wakacyjne w Cogne z katalogu „Włochy wakacje”, będziecie mogli:

 • Zdobywać szczyty górskie – to właśnie tu znajdują się najwyższe partie Alp – idealne miejsce dla doświadczonych zdobywców.

 • Jeździć na nartach – i to nawet latem!

 • Uprawiać wspinaczkę – w okolicy znajdują się, świetnie przygotowane, trasy wspinaczkowe. Dużą popularnością cieszą się tu wspinaczki w górę oblodzonych wodospadów.

 • Wziąć udział w spływie raftingowym.

 • Wędrować po niższych partiach gór – mniej doświadczeni alpiniści powinni najpierw sprawdzić łatwiejsze szlaki, które również są wymagające.

 • Poznać trasy idealne do kolarstwa górskiego oraz zjazdów typu Downhill.

 • Łowić ryby, uprawiać jeździectwo, skorzystać ze snow-parków i wielu innych atrakcji.