Domy wakacyjne - Rudawy

Całe rodziny znajdą tutaj wspaniałą, dopasowaną do siebie ofertę sportów zimowych, wymarzone stoki narciarskie do zjazdów, a także wiele tras do zjazdów na sankach. W trakcie urlopu zimowego w Niemczech będą mieli Państwo wiele rozrywek oraz przyjemności we wspólnym spędzaniu czasu.

Ferie zimowe w Niemczech

Popularne domy wakacyjne w Rudawy

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rudawy

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Rudawy

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rudawy

Loading...

Narty w Oberwiesenthal

Region narciarski Oberwiesenthal może dać Państwu gwarancję naśnieżenia, jest również przygotowany z myślą o młodszych oraz znajduje się w otoczeniu wspaniałej przyrody. Mogą Państwo spędzać czas w przytulnym domku NOVASOL w Rudawach i korzystać z wielu możliwości uprawiania ulubionych sportów zimowych. Oberwiesenthal jest idealnym wyborem, jeśli planują Państwo ferie zimowe z dziećmi. Stoki narciarskie są przygotowane w taki sposób, aby nawet najmłodsi narciarze mogli z nich bezpiecznie i bez obaw korzystać. Każdy znajdzie tutaj trasę o odpowiednim dla siebie stopniu zaawansowania. Mogą Państwo również skorzystać z okolicznych szkółek narciarskich. Dla snowboardzistów znajduje się tutaj Funpark wyposażony zarówno dla zaawansowanych, jak i również początkujących tego sportu. Fani śnieżnych sportów mogą spodziewać się m.in.:

  • Niebieskie, czerwone oraz czarne trasy zjazdowe

  • 75 km stoków

  • Funpark dla Snowboardzistów

  • Wyciągi krzesełkowe oraz orczykowe

  • Najstarsze niemieckie kolejki jednotorowe

Aktywności w Rudawach

Zima w regionie Rudaw (Erzgebirge) obiecuje niezapomniany czas spędzony w domu wakacyjnym. Region ten położony jest na granicy z Czechami i jest jednym z zimowych cudów. Wszelkie wymagania odnośnie miejsca do spędzenia ferii zimowych zostały tutaj spełnione i nawet wymagający spędzą tu wspaniały czas. Można tu znaleźć szeroki wachlarz ofert dla narciarzy i snowboardzistów, a także miłośników pieszej turystyki. Dla tych, którzy chcieliby zrobić coś więcej oprócz uprawiania sportów, np. coś dla swojego ciała – w tym regionie również dla nich została przygotowana szeroka oferta zabiegów upiększających oraz relaksacyjnych. Odrobina relaksu dobrze Państwu zrobi w trakcie urlopu zimowego. Średnie saksońskie pasma górskie są z dobrze przygotowanymi stokami narciarskimi i trasami biegowymi są podstawą do spędzenia wspaniałego czasu na wakacjach w Niemczech wraz z rodziną. Można tu znaleźć szeroką sieć wyciągów narciarskich, sztucznie naśnieżane oraz oświetlane stoki, gdzie idealnie można spędzić każdy dzień wakacyjny.

Wskazówki na urlop zimowy: kąpiele i kuracja

Podczas ferii zimowych w Rudawach oprócz sportów zimowych, można się także zrelaksować i dać porozpieszczać pluskając się z rodziną w wodzie w dostępnych tutaj licznych basenach. Wedle Państwa upodobań i przyzwyczajeń, mogą Państwo relaksacyjne kąpiele traktować jako alternatywę od sportów na śniegu lub połączyć i spędzić odprężający wieczór po powrocie ze stoku.