Puerto de la Cruz - apartamenty wakacyjne

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz - apartamenty wakacyjne

NOVASOL posiada atrakcyjne domy wakacyjne w Puerto de la Cruz i okolicy, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie.

Wakacje na Teneryfie w Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz jest miastem kolonijnym, które zachowało wiele śladów przeszłości. Miasto to jest zawsze bardzo dobrze przygotowane na przybycie turystów, którzy spędzają wakacje na Teneryfie. Miasto leży na tle krajobrazu, nad którym góruje wulkan Teide. Miasto cieszy się wieloma atrakcjami turystycznymi. Polecamy zwiedzić plantacje bananów, gdzie można się zapoznać się ze szczegółami plantacji bananów lub obejrzeć inne egzotyczne rośliny. Dla miłośników sportów i rekreacji polecamy Loro Park, gdzie przy okazji obejrzeć można największa na świecie ilość gatunków papug.

Puerto de la Cruz

Indywidualne wakacje w Europie

NOVASOL oferuje także w tej części Europy duży wybór domów i apartamentów wakacyjnych. Staramy się, aby Państwa urlop w Hiszpanii był jak najbardziej udany i dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo u nas jak we własnym domu. Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.