La Orotava - apartamenty wakacyjne

La Orotava

La Orotava - apartamenty wakacyjne

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne domy wakacyjne w La Orotava i okolicy.

La Orotava to miasto w Hiszpanii, położone na północnym wybrzeżu Teneryfy, w dolinie Orotava Valley. Miasto znajduje się 5 km na wschód od Puerto de la Cruz, około 33 km na południowy zachód od stolicy wyspy Santa Cruz de Tenerife. La Orotava jest najwyżej położoną gminą Hiszpanii.

La Orotava - zabytki i atrakcje

Jako, że La Orotava położona jest przede wszystkim w dolinie, dolina ta nazwana została najpiękniejszą doliną świata. Zachodnia część miasta, należy do tej historycznej cząści. Możemy zwiedzać te historyczną część, chodząc niezliczonymi, wąskimi uliczkami w typowym kanaryjskim stylu. Znajduje się tam stary ratusz, ale także plac Plaza de la Constitucion, ulubiony punkt spotkań nie tylko mieszkańców, ale i turystów spędzających urlop na Teneryfie. Warto także odwiedzić liczne kościoły tj. Iglesia Santo Domingo, klasztorny kościół Santa Domingo czy barokowy kościół Iglesia de la Concepcion.

Samodzielne wakacje w Europie

NOVASOL oferuje także w tej części Europy duży wybór domów i apartamentów wakacyjnych. Staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były jak najbardziej udane i dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo u nas jak we własnym domu. Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.