Paryż - urlop w domu wakacyjnym

Paryż

Paryż - urlop w domu wakacyjnym

Paryż i okolice to zdecydowanie centrum kulturalne, polityczne i gospodarcze Francji. Stolica Francji (ok. 2,2 mln mieszkańców) znana jest jako najchętniej odwiedzane miasto na świecie oraz przez wielu ludzi uważane za najpiękniejsze ze wszystkich. W aglomeracji Paryża (ok. 12 mln mieszkańców, w ok. 1600 gminach) wszystkie arterie biegną razem. Tutaj znajduje się drugie pod względem wielkości lotnisko (im. Charles’a de Gaulle’a) w Europie oraz swoje siedziby mają tu znane światowe organizacje takie jak np. UNESCO lub OCDE (z ang. Organization for Economic Co-operation and Development; z pol. Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju OWGR).

W mieście zakochanych do dyspozycji turystów jest ok. 160 muzeów. Skarby kulturowe oraz bogaty zbiór arcydzieł uczyniły, że miasto stało się rajem dla miłośników sztuki międzynarodowej. Pomimo licznych zabytków nie wolno pominąć nowych części Paryża. Szczególnym akcentem nowego budownictwa jest m.in. szklana piramida w Luwrze. Pozwólcie sobie poznać historię miasta decydując się na urlop we Francji.

Popularne domy wakacyjne w Paryż

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Paryż

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Paryż

Loading...

Zabytki i Atrakcje

Kilka lat temu w dawnym dworcu powstało wspaniałe muzeum „d`Orsay”. Zapierającym dech w piersiach miejscem jest również „Grande Arche de la Défense”, 110 – metrowa wieża z marmuru, która otworzyła futurystyczne perspektywy dla architektury oraz urbanizacji. Miasto od zawsze wyróżniało się wysoce rozwiniętą kulturą. Charakterystyczne dla francuskiej stolicy jest współistnienie i współdziałanie różnych kultur z całego wita: Chiny w 13 dzielnicy, Afryka w 19.

Dwa razy do roku odbywają się tu ważne pokazy mody Prêt-à-Porter oraz Haute-Couture.

Do wynajęcia dostępne są apartamenty w Paryżu oraz domy wakacyjne w okolicach. Bez względu na to, którą opcję Państwo wybiorą – z każdego istnieje dogodne połączenie do centrum. Można skorzystać z szerokiej siatki metro lub też autobusów miejskich, które dowiozą Państwa wszędzie.

Paryż

Apartamenty wakacyjne w Paryżu

Apartamenty w Paryżu są dostosowane do Państwa potrzeb, co potwierdzić może wielu naszych klientów, którzy spędzili w nich niezapomniane chwile w tym cudownym mieście. Czas urlopu to dla wielu ludzi najlepszy czas w roku. Jest to moment wytchnienia od codziennego, co raz szybszego tempa życia. Można spędzić dużo czasu ze swoją rodziną lub najbliższymi przyjaciółmi. NOVASOL gwarantuje Państwu udane wakacje w Paryżu, oferując sprawdzone i komfortowe obiekty wakacyjne, które są idealną bazą wypadową do wszelkich atrakcji oraz zabytków miasta.

Nasze domki różnią się od siebie, tak jak zróżnicowane są potrzeby naszych gości. Dzięki temu jesteśmy w stanie każdemu zapewnić odpowiedni obiekt, który spełni jego wymagania. Dlatego jesteśmy pewni, że w naszych kwaterach czeka na Was niezapomniany urlop we Francji.

Urlop w Paryżu

W Paryżu sezon trwa przez cały rok i przyciąga setki, nawet tysiące turystów z różnych zakątków świata. Każda pora roku ma tutaj swój niepowtarzalny urok i bez względu na to, czy przyjadą Państwo na przedłużony weekend, czy też na dłuższy okres czasu – każdy wróci do domu ze wspaniałymi wspomnieniami z wakacji. Miasto znane jest z licznych kawiarni oraz barów, nie zapominając o domach mody oraz muzeach. Zapraszamy na wakacje w Europie!