Wakacje na Cotes d'Armor - domy wakacyjne

Wakacje w Bretanii

Wakacje na Cotes d'Armor - domy wakacyjne

Region Cotes d'Armor we francuskiej Bretanii znany jest ze swoich przepięknych krajobrazów oraz średniowiecznych miasteczek. 250 - kilometrowe wybrzeże Côtes d'Armor jest zdominowane przez urwiska, przeplatane na przemian z licznymi piaszczystymi plażami i urokliwymi zatoczkami. Przez cały rok (za wyjątkiem wczesnej wiosny) morze rozbija się o brzeg lekkim falami. To sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje we Francji z dziećmi, które uwielbiają figle w morskich falach. Mamy nadzieję, że są to wystarczające powody, aby wynająć domy wakacyjne na Cotes d' Armor od NOVASOL, gdzie można odpocząć i poznać nadmorskie piękno północno – zachodniej Francji.

Popularne domy wakacyjne w Côtes-d'Armor

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Côtes-d'Armor

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Côtes-d'Armor

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Côtes-d'Armor

Loading...

Niesamowity region Côtes d'Armor jest oazą na Państwa urlop!

Côtes d'Armor ma wszystko, czego dusza zapragnie: piękne krajobrazy, piękne plaże, malownicze wioski, średniowieczne miasta i unikalną kuchnię, która sama w sobie jest warta odwiedzenia tego miejsca. Spędzając urlop w Bretanii, szczególnie w Côtes d'Armor znajdą Państwo perfekcyjne warunki do odpoczynku oraz zróżnicowane możliwości spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, ale i również na romantyczny wypad tylko we dwoje. Podarujcie sobie odrobinę relaksu i dajcie sobie szansę, aby ten kraj Państwa oczarował swoim urokiem i atrakcjami.

Dom wakacyjny na Cote d'Armor

Naturalne krajobrazy Côtes d‘Armor z pewnością Państwa zachwycą

W północno – zachodniej części regionu na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego można prawie na każdym kroku spotkać różowe granitowe skały w różnych kształtach i rozmiarach. Te niesamowite naturalne atrakcje nadają swoim kolorytem wiele magii, a ich widok pozostaje w pamięci na długi czas. Całkowicie różni się natomiast region północno – wschodni, ale jest równie malowniczy w swojej budowie. Można tu również spotkać liczne urwiska i piękne plaże, ale w przeciwieństwie do zachodniej części kolorem dominuje tu szmaragd. Domy i apartamenty z oferty NOVASOL zdecydowanie są najlepszą bazą wypadową do wszystkich atrakcji oferowanych przez Bretanię. Można szybko dostać się z nich w wiele ciekawych miejsc, ze względu na ich położenie. Pozwólcie się Państwo porwać francuskiej „Joie de Vivre” (z fr. Radość z życia)

Państwa upragniony urlop zaczyna się w NOVASOL!

Za naszym pośrednictwem zarezerwują Państwo wymarzony apartament wakacyjny lub czarującą Villę z basenem na swoje niezapomniane wakacje na bretońskim wybrzeżu Cotes d' Armor we Francji i apartamentów we Francji i każdy znajdzie coś dla siebie. Z NOVASOL mogą być Państwo pewni, że urlop we Francji będzie udany! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie wakacyjnym wiemy, czego Państwo potrzebują, dlatego nasza oferta jest przystosowana dla każdego.