search

Domy wakacyjne w Danii

Dania- dobra zabawa dla każdego

Chcecie odwiedzić modne miasta, idylliczne miejscowości lub preferujecie wypoczynek na jednej z pięknych, piaszczystych plaż, Dania będzie idealnym wyborem. Znajdziecie tu wiele atrakcji i aktywności, które zachwycą tak dorosłych, jak i dzieci. Dania to wspaniały pomysł na rodzinne wakacje. NOVASOL wywodzi się z Danii, dzięki czemu to właśnie w tym pięknym kraju dysponujemy najbardziej wyjątkową ofertą domów wakacyjnych! Jesteście zainteresowani wyjazdem do - oddalonej tylko godzinę jazdy od Kopenhagi - Północnej Zelandii znanej, jako duńska riwiera ze wspaniałymi dziewiczymi plażami i sławnym zamkiem Kronborg lub chcecie odwiedzić oddaloną trzy godziny jazdy na zachód od Kopenhagi Wschodnią Jutlandię z cudownym miastem Aarhus, podróżujecie z dziećmi (w wieku 0-99!) i chcecie odwiedzić LEGOLAND® w Billund – bez względu na cel Waszej podróży, w naszej ofercie znajdziecie fantastyczne domy wakacyjne. Dania jest krajem doskonałym zarówno na wyjazdy dla par, jak i rodzin z dziećmi. A co najważniejsze, pobyt tutaj nie musi być obciążeniem dla Waszego portfela!

Jak można wypoczywać w Danii?

W Danii można wypoczywać na mnóstwo sposobów. Na plaży, na łodzi, w lesie, na rowerze, na rybach czy uprawiając ekstremalne sporty. Dania to również ciekawe, pełne atrakcji wyspy oraz zabytkowe i wciągające miasta. To właśnie w Danii czekają na Was wakacje z prawdziwego zdarzenia - swobodne, nieskrępowane, wygodne - po prostu w wakacje w domu wakacyjnym! W końcu to najważniejszy czas w roku - czas zasłużonego wypoczynku w wygodnym zakwaterowaniu. A takie są niewątpliwie domy wakacyjne.

Domy wakacyjne w Danii

Budżet na wakacje odgrywa ogromną rolę przy planowaniu rodzinnych wakacji – NOVASOL dba o korzystne ceny! Wakacje to najpiękniejszy czas w roku, spędzamy je z całą rodziną, z dziećmi lub z partnerem. Nareszcie w tym czasie można zostawić za sobą cały stres dnia codziennego. Ale jak każde wakacje przyjemność łączy się z kosztami. Staramy się, aby nasze oferty pomogły Wam zaplanować samodzielnie atrakcyjne i korzystne cenowo wakacje. Apartament wakacyjny NOVASOL to dobry punkt wyjściowy do planowania wyjątkowego urlopu!

Dania to niewielkie państwo, przez które można przejechać bez pośpiechu z północy na południe w ciągu jednego dnia. Posiada dobrze przygotowaną sieć drogową i nowoczesne mosty łączące wyspy i Półwysep Skandynawski oraz resztę kontynentalnej Europy. Razem na wakacjach w Danii, z rodziną lub z przyjaciółmi w pięknym i przytulnym domku wakacyjnym, niedaleko od Morza Północnego lub Morza Bałtyckiego i w środku przy wydmach. Określane, jako relaksujące wakacje rodzinne. Możemy Wam obiecać, że takie wakacje rodzinne w małym Królestwie Danii z NOVASOL nie muszą wcale wiele kosztować.

Domki wakacyjne w Danii dla krasnoludków

W czasie wakacji oferujemy dla maluchów kilka nadzwyczajnych dni! Wakacje to czas, w którym rodzina zapomina o troskach dnia codziennego i spędza czas wspólnie. Co nadaje się lepiej niż domek wakacyjny, w którym każdy członek rodziny ma przestrzeń dla siebie samego. I jeśli mali goście czują się dobrze, dorośli też są zrelaksowani. W naszych przyjaznych dla dzieci domkach wakacyjnych w Danii maluchy spędzają dużo czasu na zewnątrz, ponieważ każdy znajdzie dla siebie jakąś atrakcję!

Wakacje z dziećmi w Danii

Naturalny relaks w Danii

Kiedy dni stają się dłuższe i słońce świeci wysoko na niebie, człowiek delektuje się najpiękniejszym czasem w roku i najchętniej blisko przyrody! Wakacje na świeżym powietrzu, grille lub odpoczynek na tarasie. Taki komfort oferują domki wakacyjne i apartamenty wakacyjne w Danii. NOVASOL proponuje Wam, nasze domki wakacyjne wyposażone w meble ogrodowe. Takie umeblowanie umożliwia wypoczynek na zewnątrz na świeżym powietrzu. Nasze domki wakacyjne z wyposażeniem oznaczonym dodatkowo Meble Ogrodowe Plus w Danii zachęcają wygodą i spędzeniem czasu wolnego na świeżym powietrzu. Szczególnie godnym polecenia miejscem na prawdziwe relaksujące wakacje jest duńska wyspa Bornholm. Wakacje na Bornholmie to ogromna doza spokoju, wśród cudownej przyrody, dzięki której wyjątkowości Bornholm nazywany jest Majorką Północy.

Wakacje na Bornholmie

Wolność, przygoda, przyjaźń

  • Wakacje w Danii z rodziną to coś wyjątkowego. Nie można ich porównać z żadnymi w innych krajach. Domki wakacyjne w Danii są blisko natury, i przeważnie z działką przynajmniej do 1.000 m² powierzchni. Tutaj wolność nie ma (prawie) granic.
  • Wędkować można wszędzie. Z wybrzeżem o długości 7.500 km i niezliczonymi małymi stawami i rzeczką, Dania jest rajem dla każdego wędkarza. Naturalnie potrzebna jest karta wędkarska. Nasze biura serwisowe pomogą w tym na miejscu.
  • Gospodarze, Duńczycy są dobrodusznymi ludźmi. Zauważycie to od razu, ze wszystkimi są na ty.

Czy wiedzieliście, że?

  • W Danii nigdy nie jesteście więcej niż 50km od morza!
  • Jest tu ponad 12 000 km oznaczonych tras rowerowych.
  • W LEGOLAND® Billund znajduje się największy na świecie model LEGO® - Luke Skywalker’s X-wing został wykonany z ponad 5 milionów klocków i waży ponad 20 ton!