Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji

Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji

Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji

Gorycja (Gorizia) to miejscowość położona w we wschodniej części Friuli, bezpośrednio przy granicy ze Słowenią i około 20 kilometrów od kurortów  (jednym z nich jest np. Bibione, w którym oferujemy produkt „Bibione apartamenty”) Zatoki Triesteńskiej wchodzącej w skład Adriatyku. Gorycja znajduje się tuż u podnóża pięknych Alp Julijskich i od nich prawdopodobnie miejscowość wzięła swoją nazwę (niewielkie wzgórze). Co ciekawe, miasto zostało włączone do Włoch dopiero w XX wieku, a po słoweńskiej stronie powstała wtedy Nova Gorica.

Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji to propozycja kwater dla osób lubiących aktywne spędzanie urlopu. Ogrom atrakcji w samym miasteczku i jego okolicy sprawi, że trudno tu usiedzieć na miejscu, a każdy dzień przynosi nowe doznania i wrażenia. Można tu spędzić urlop w górach, wakacje nad morzem, wakacje z historią, urlop na rowerze i wiele innych kombinacji składających się wymarzony wypoczynek. Blisko stąd również na półwysep Istryjski, na którym zwiedzić można ciekawe miasta Słowenii oraz Chorwacji. Dlatego też, jeśli aktywny urlop jest Waszą specjalizacją, to koniecznie wybierzcie Gorycję na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji

Jak opisano powyżej, Gorycja to atrakcyjne miejsce na, ciekawe i pełne wrażeń, wakacje. Jednak poziom satysfakcji z urlopu zależy również od miejsca, w którym można odpocząć lub wyspać się pomiędzy kolejnymi ekscytującymi przygodami. Wychodząc z założenia, że w tradycyjnym hotelu może być z tym ciężko (o ile nie niemożliwe), NOVASOL przygotowała dla Was swoją wakacyjną propozycję wypoczynku. Są to mianowicie apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji. Obiekty te są w pełnie niezależnymi jednostkami mieszkalnymi wyposażonymi we wszelkie niezbędne meble, urządzenia oraz media. Nasze kwatery we Friuli wyróżnia również to, że każda z nich ma własną, kompletnie urządzoną kuchnię (lub aneks kuchenny). Dzięki temu, możecie sami zdecydować, czy posiłku przygotowywać samemu, czy skorzystać z oferty tutejszych restauracji. Na koniec fakt, że standardem jest u nas wygoda, komfort, bezpieczeństwo oraz prywatny charakter wypoczynku – nie powinien nikogo dziwić, wszakże są to elementy niezbędne do relaksu.

Jeśli wymagacie od kwatery wakacyjnej „czegoś więcej”, to zerknijcie na naszej domy tematyczne. Wśród nich znajdziecie m.in.:

  • Domy i apartamenty z basenem;

  • Domy i apartamenty z panoramicznym widokiem;

  • D**omy i apartamenty przyjazne dzieciom;**

  • Domy i apartamenty z ogrodem

I wiele innych. Gorąco zapraszamy do przejrzenia oferty „apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji”.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Gorycji

Wakacje w Gorycji

Urlop w tej części kraju to okazja jakiej nie można przepuścić. Tu, każdy znajdzie coś dla siebie i coś, co pozwoli na zachowanie wspomnień na długie lata. Oto kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu:

  • Odpoczynek – to oczywiste, że pierwszą rzeczą podczas urlopu jest zasłużony relaks. Rezerwując produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli np. oddać się ulubione lekturze w hamaku lub leżaku w ogrodzie domu wakacyjnego.

  • Zwiedzanie miasta – Gorycja oferuje mnóstwo ciekawych miejsc: zamek, mury miejskie, katedra, kościół Ignacego Loyoli, Pałac miejski i wiele zabytkowych willi oraz budynków. W mieście znajdziecie także przejścia graniczne do Novej Goricy, w której podziwiać można współczesną architekturę.

  • Relaks nad morzem – 20 kilometrów – tyle dzieli Was od słonecznych plaż i kąpielisk Adriatyku. Na plażach, czeka na Was także mnóstwo atrakcji i możliwość uprawiania sportów wodnych.

  • Urlop w górach – Alpy Julijskie to góry, które z powodzeniem mogą zdobywać zarówno początkujący, jak i zaprawieni alpiniści.