Olden - domy i apartamenty wakacyjne

Olden

Olden - domy i apartamenty wakacyjne

 Miasto Olden w Norwegii położone jest przepięknie nad fiordem Innvikfjord – jest to idealne miejsca na wakacje z dala od zgiełku dużego miasta i codziennych problemów. Jeżeli szukają Państwo ciszy i spokoju, Olden będzie idealnym wyborem. Tutaj mogą Państwo spędzić wspaniałe chwile na tarasie domu wakacyjnego z książką w ręku lub podziwiając cudowne widoki. Mogą Państwo również skorzystać z bogatej oferty atrakcji, jakie oferuje okolica.

NOVASOL z przyjemnością pomoże Państwu znaleźć odpowiedni dom wakacyjny w Olden.

Popularne domy wakacyjne w Olden

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Olden

Loading...

Domy wakacyjne w Olden

W NOVASOL wiemy, iż każde z Państwa inaczej wyobraża sobie urlop. Dlatego też nasze domy wakacyjne wyposażyliśmy w szereg dodatkowych udogodnień. I tak osobom, które nie wyobrażają sobie wakacji bez czworonożnego pupila polecamy domy przyjazne zwierzętom, osobom, które nawet podczas urlopu muszą pozostać w kontakcie z rodziną lub miejscem pracy - domy z dostępem do Internetu, natomiast osobom zainteresowanym krótszym pobytem - domy z ofertą Miniferii. Bez względu na cel Państwa wakacji, preferowany sposób wypoczynku oraz stopień luksusu, w jakich chcą Państwo odpoczywać, pracownicy NOVASOL dołożą wszelkich starań, aby Państwa pobyt w domu wakacyjnym upłynął w miłej atmosferze.

Urlop w Sogn i Fjordane na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Do Olden po wypoczynek

Olden to przytulne, małe miasto ze stacją benzynową, bankiem i kilkoma sklepami. Tutaj odpoczną Państwo od stresu i codziennych problemów. Cudowna przyroda, w otoczeniu której znajduje się miasto, dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Planują Państwo wakacje w Norwegii? Zapraszamy do Olden, na pewno nie będą Państwo zawiedzeni. W Oldelv łowić można łososie i trocie. Można tu organizować piesze wycieczki. Koniecznie powinni Państwo wybrać się na wycieczkę przez Oldedalen. Szlak prowadzi w kierunku południowym do lodowca Brik, który jest odnogą lodowca Jostedal. W okolicy wokół Olden norweska natura jest jedyna w swoim rodzaju, dzięki wszechobecnej przyrodzie doświadczą tu Państwo niezapomnianych przeżyć.

Olden jest chętnie odwiedzane przez turystów, zwłaszcza w miesiącach letnich. Latem wiele statków wycieczkowych cumuje przy nabrzeżu miasteczka. Niezapomnianym widokiem są duże, majestatyczne statki płynące przez fiord.

Wędkarski raj

Specjalnie dla osób, którym marzy się wędkowanie w Norwegii, NOVASOL przygotowała ofertę domów wędkarskich. Są to wybrane i sprawdzone domy, położone możliwie blisko zbiornika wodnego (morza, fiordu, rzeki, jeziora). Na wyposażeniu takich domów często jest łódź wiosłowa lub z silnikiem, miejsce do czyszczenia ryb i/lub sprzętu wędkarskiego. Podczas pobytu w domu dla wędkarzy będą mieć Państwo doskonałą sposobność spróbowania swoich sił w wędkowaniu we fiordzie. A po dniu spędzonym na łowieniu ryb, z przyjemnością zjedzą Państwo samodzielnie przygotowany posiłek z własnoręcznie złowionych ryb. Nasze domy wakacyjne w Olden mają doskonale wyposażone kuchnie, w których z łatwością przygotują Państwo doskonałe dania.

Wakacje w Norwegii to doskonała okazja do spróbowania swoich sił w wędkowaniu w morzu lub fiordzie.