Kristiansand - domy i apartamenty wakacyjne

Odkryj domy wakacyjne na południowym wybrzeżu Norwegii

Kristiansand - domy i apartamenty wakacyjne

W Kristiansand NOVASOL dysponuje wieloma, wspaniałymi domami wakacyjnymi. W naszej bogatej ofercie w Agderze Zachodnim, znajdą Państwo doskonałe domy wakacyjne, jakby stworzone zupełnie dla Państwa. Możemy zaproponować zarówno prosto i funkcjonalnie urządzone domy wakacyjne, jak i eleganckie domy pięciogwiazdkowe z basenem, sauną, jacuzzi, czasem prywatną salą kinową lub pokojem ze sprzętem do ćwiczeń. W naszej ofercie mamy wiele domów wakacyjnych w widokiem na morze lub fiord. Nie jest ważne w jakiej formie chcą Państwo spędzić wakacje – leżąc na plaży lub przy basenie czy urządzając piesze wycieczki lub wyprawy wędkarskie, dom wakacyjny w Kristiansand to zawsze świetny początek wakacji.

Popularne domy wakacyjne w Kristiansand

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kristiansand

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kristiansand

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kristiansand

Loading...

Wakacje w Kristiansand

Kristiansand jest stolicą Południowej Norwegii. Kristiansand jest głównym węzłem komunikacyjnym i handlowym. Miasto jest zdominowane przez styl renesansowy, co jest wyraźnie widoczne w dzielnicy miasta Kvadraturen.

Kristiansand było cztery razy niszczone przez pożary miasta i znów odbudowane. Ostatni pożar miał miejsce w roku 1892 i uznano po nim, iż spalona część miasta powinna być odbudowana z kamienia. W odniesieniu do tego wydarzenia Kristiansand nazywane jest dzisiaj „miastem z kamienia“ (Murbyen). W części miasta Posebyen podziwiać można najstarszy budynek miasta. Składa się on z dziesięciu połączonych części z domami typowymi dla Sørlandet. Nazwa tej części miasta pochodzi od francuskiego słowa reposer i oznacza „spać/ wypoczywać”.

Kristiansand to doskonały pomysł na Państwa wakacje na Południowym Wybrzeżu Norwegii

Odkryj domy wakacyjne na południowym wybrzeżu Norwegii

Malownicze Kristiansand

Prywatne domy w tej części miasta wykorzystywane były, jako kwatery dla zmilitaryzowanych. Było to zanim wybudowano koszary. Obecnie Kristiansand jest centralnym punktem w Sørlandet. W lecie jest to niezwykle „żywe“ miasto.

Decydując się na wynajem naszych komfortowych domów wakacyjnych w Kristiansand, decydują się Państwo na spędzenie wakacji w domu swoich marzeń. NOVASOL dba, aby domy wakacyjne wyposażone były we wszystko to, co czyni wakacje niezapomnianymi.

Rezerwując dom wakacyjny w Kristiansand, sami Państwo decydują o komforcie i luksusie, w jakim chcą spędzić urlop.

Dom wakacyjny daje Państwu prywatność i niezależność. Tutaj sami Państwo decydują o kolejności i tempie zwiedzania. W domu wakacyjnym nie są Państwo od nikogo zależni.

Odkryj domy wakacyjne na południowym wybrzeżu Norwegii

Wspaniały urlop gwarantowany

Spędzając wakacje w Kristiansand, koniecznie powinni Państwo odwiedzić atrakcje, jakie oferuje miasto:

  • Muzeum Ludowe Vest Agder.

  • Ogród botaniczny.

  • Katedra w Kristiansand.

  • Muzeum Sztuki.

  • ZOO Kristiansand Dyreparken.

  • Kolejka wąskotorowa Setesdalsbanen.

  • Muzeum Dział.

Wynajem domu wakacyjnego to super pomysł na niezapomniane wakacje w Norwegii!