Los Llanos de Aridane - domy wakacyjne

Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy nasze domy lub apartamenty w Los Llanos de Aridane.

La-Palma

Popularne domy wakacyjne w Los Llanos de Aridane

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Los Llanos de Aridane

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Los Llanos de Aridane

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Los Llanos de Aridane

Loading...

Wakacje w Aridane

Llanos De Aridane jest to miasto położone w dzielnicy Islas Canarias i prowincji Santa Cruz de Tenerife. Mieszka tutaj ok. 17.000 mieszkańców, miasteczko położone w sercu doliny i w okolicy plantacji bananów i awokado. Można zwiedzać tutaj liczne restauracje i lokalne sklepy. Linia brzegowa cieszy się wieloma zatoczkami i plażami. Plaża „Peurto Naos” jest jedną z najpiękniejszych na wyspie. Llanos De Aridane to doskonałe miejsce na Państwa urlop na La Palma.

Urlop w dowolnym kraju Europy

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy wyselekcjonowaną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.