Fuencaliente - apartamenty wakacyjne

La-Palma

Fuencaliente - apartamenty wakacyjne

Dbamy o to, by domy wakacyjne spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Domy wakacyjne w Fuencaliente można rezerwować online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Fuencaliente.

Cudowny urlop w Fuencaliente

Fuencaliente ma ok. 1.700 mieszkańców i leży na południowym krańcu La Palma w prowincji Santa Cruz de Tenerife na Wyspach Kanaryjskich. Siedzibą gminy jest Los Canarios który znajduje się w pobliżu Los Quemadas. Fuencaliente oferuje panoramiczne widoki na El Hierro, na południu i La Gomera na południowym wschodzie. Linia brzegowa i obszary doliny składają się z pól uprawnych, a obszary górskie są zalesione lub trawiaste do środkowej i północnej części. Jej głównym przemysłem jest rolnictwo, które produkuje wina, rybołówstwa, a także turystyka. Fuencaliente to doskonała destynacja na wakacje na La Palma.

Wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy bogatym portfolio domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.