Apartamenty i domy wakacyjne w Szczecinku

Szczecinek to nazwa miasta, które położone jest w północno-zachodniej części Polski (więcej obiektów wakacyjnych w kraju znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”), na ziemiach Pomorza Zachodniego. Miejscowość znajduje się na granicy dwóch regionów, a mianowicie Pojezierza Drawskiego oraz Pojezierza Szczecineckiego. Stąd, od razu można się domyśleć, że okolice Szczecinka będą obfitować w stawy, jeziora, bagna, mokradła oraz lasy. Samo miasto powstało w XIV wieku (od razu uzyskując prawa miejskie) i dziś jest ważnym ośrodkiem Pomorza. Jest również celem odwiedzin turystów, dlatego też popularna jest tu oferta „noclegi Szczecinek”.

Kto powinien skorzystać z propozycji wakacyjnych Szczecinka i okolicy? Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy kto chciałby spędzić urlop nad wodą oraz łonie natury, ale jednocześnie mieć szybki dostęp do typowo miejskich atrakcji. Szczecinek to miejscowość polecana także wszelkiej maści miłośnikom uprawiania aktywnej turystyki oraz osobom lubiącym wysiłek fizyczny, który pojawia się podczas eksploracji okolicznych wód i lasów. Poza tym, oferta „noclegi Szczecinek” będzie świetnym wyborem dla każdego, kto lubi poznawać ciekawe miejsca o bogatej historii. Jeśli więc jeszcze szukacie miejsca na wymarzone wakacje, sprawdźcie domy wakacyjne na Pomorzu, zarezerwujcie wybrany obiekt i możecie być pewni, że Wasz urlop będzie bardzo udany.

 

noclegi Szczecinek

Popularne domy wakacyjne w Szczecinek

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Szczecinek

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne z katalogu „noclegi Szczecinek”

Planując wakacje, sprawdźcie naszą wakacyjną ofertę. Znajdziecie w niej domy i apartamenty, w których, nie tylko spędzicie przyjemny urlop, ale i poczujecie się jak u siebie w domu. Jak to możliwe? Otóż NOVASOL na wakacje w Polsce proponuje tylko samodzielne kwatery, które są całkowicie wyposażone oraz posiadają pełny dostęp do niezbędnych mediów. Naszą ofertę „noclegi Szczecinek” wyróżnia również fakt, iż każdy obiekt wakacyjny posiada własną, urządzoną kuchnię lub aneks kuchenny. Dzięki temu zyskujecie możliwość przygotowania posiłków oraz uczt. Poza tym, nasze kwatery są wynajmowane tylko Wam, także nie ma mowy o współdzieleniu łazienki lub salonu, z obcymi osobami. Pełna prywatność – to podstawa naszej oferty. Zapraszamy!

 

noclegi Szczecinek

Kwatery specjalne w Szczecinku

Szukacie obiektu, w którym spędzicie wakacje z dostępem do specjalnych atrakcji? W takim razie, sprawdźcie nasze kwatery tematyczne, które są również dostępne w katalogu „noclegi Szczecinek”. Do nich, zaliczamy m.in.:

  • Domy z basenem – najpopularniejsze obiekty w naszej ofercie;

  • Domy przyjazne dzieciom – kwatery z atrakcjami dla najmłodszych Gości;

  • Domy akceptujące zwierzęta – w tych obiektach, możecie do woli wypoczywać z Waszym domowym pupilem;

  • Domy z ogrodem – relaks na leżaku pośród zieleni? – w tych domach, w pełni wypoczniecie!

  • Domy all inclusive – obiekty, w których, w cenie najmu, są już wliczone opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe.

Gorąco polecamy!

 

noclegi Szczecinek

Wakacje w Szczecinku

W Szczecinku nie zaznacie nudy! Czeka tu na Was mnóstwo atrakcji oraz możliwości spędzania czasu. Już sam spacer po mieście, pozwoli Wam na poznanie takich miejsc jak Zamek Książąt Pomorskich, zabytkowe Stare Miasto, poniemieckie koszary, Schrony Wału Pomorskiego czy Wieżę Przemysława II. Wybór obiektu z katalogu „noclegi Szczecinek” to również możliwość wypoczynku na kąpieliskach jeziora Trzesiecko, poznania rowerowych oraz pieszych szlaków turystycznych, a także skorzystania z, najdłuższego w Europie, wyciągu do nart wodnych. Możecie również skorzystać z okazji i wybrać się nad Bałtyk – do najbliższych kurortów jak Mielno, Unieście czy Mielenko (przy okazji sprawdźcie ofertę „Mielenko domki i apartamenty”) jest niecałe 90 kilometrów. Zapraszamy!