Domki wakacyjne w Kartuzach

Kartuzy to miasto i ważny ośrodek turystyczny, który znajduje się w samym sercu Kaszub, w północnej części Polski (przy okazji, zerknijcie na pełną ofertę krajową, którą przygotowaliśmy dla Was w katalogu „Domy wakacyjne Polska”). Kartuzy położone są w Kaszubskim Parku Krajobrazowym, a w obrębie granic miasta znajdują się cztery akweny zwane jeziorami kartuskimi. Choć prawa miejskie, Kartuzy uzyskały dopiero w XX wieku, to już od wieków było to ważne centrum kultury kaszubskiej, a dziś oferuje mnóstwo atrakcji przybywającym turystom. Jest tu bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna i noclegowa (więcej szczegółów w katalogu „Kartuzy noclegi”).

Atrakcyjność miasta Kartuzy jest powodowana jego położeniem. Miasto znajduje się nie tylko w parku krajobrazowym, ale i na terenie „Szwajcarii kaszubskiej”, która swoją nazwę zawdzięcza licznym pagórom i gęstym lasom. Mało tego, decydując się na obiekt z oferty „Kartuzy noclegi”, zamieszkacie na Pojezierzu Kaszubskim, a więc w krainie malowniczych jezior. Dlatego też, jeśli wszystkie te elementy lokalizacji weźmiecie i złożycie w całość, to uzyskacie miejsce, w którym czeka na Was mnóstwo wypoczynku na łonie natury. Jeśli więc, jesteście aktywnymi turystami (lub lubiących np. leżenie w hamaku pośród zieleni) – katalog „domki letniskowe Kaszuby” będzie dla Was najlepszą opcją na niezapomniane wakacje. Zapraszamy!

 

Kartuzy domki

Popularne domy wakacyjne w Kartuzy

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kartuzy

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kartuzy

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kartuzy

Loading...

Poznajcie ofertę „Kartuzy noclegi” od NOVASOL

Zapraszamy do zapoznania się z naszym słonecznym katalogiem, zwłaszcza jeśli już wiecie, że Kartuzy będą Waszym miejscem na urlop. W naszej witrynie znajdziecie tylko samodzielne i wyposażone domki oraz apartamenty wakacyjne, w których miło spędzicie czas, a nawet poczujecie się jak u siebie w domu. Poza tym, nasze kwatery na wakacje w Polsce są bardzo przytulne, komfortowe, gwarantują bezpieczeństwo, prywatność oraz dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie oferty „Kartuzy noclegi” zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi konsultanci chętnie pomogą w wyborze domku lub mieszkania na idealny urlop na Kaszubach!

 

Kartuzy domki

Aktywne wakacje w Kartuzach

Wybierając się na wakacje na Kaszubach, koniecznie zabierzcie wygodne buty oraz sprzęt do uprawiania sportów w wodzie i na lądzie. W okolicy Kartuz czeka na Was mnóstwo szlaków turystycznych, zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych traperów. Musicie bowiem wiedzieć, że okolice miasta są bardzo pofałdowane, także Wasze mięśnie dostaną niezły wycisk. Podobnie wygląda sprawa z trasami rowerowymi – silne mięśnie nóg na pewno się przydadzą. Oprócz tego, każdy kto wybierze obiekt wakacyjny z oferty „Kartuzy noclegi”, będzie mógł skorzystać z okolicznych kąpielisk, wybrać się w rejs kajakiem, a także podziwiać piękne krajobrazy z licznych punktów widokowych. Po powrocie do domku wakacyjnego będziecie mogli solidnie odpocząć przed kolejnym dniem, a najlepiej do tego nada się dom z basenem, których wiele znajdziecie w naszej ofercie.

 

Kartuzy domki

Atrakcje w Kartuzach i okolicy

Oprócz naturalnych atrakcji, same Kartuzy również oferują sporo ciekawych miejsc. Dlatego też, jeśli zdecydujecie się na obiekt z oferty „Kartuzy noclegi” nie przegapcie takich miejsc jak: XIV-wieczna Kolegiata, średniowieczny refektarz, liczne kaplice, pustelnia z XV wieku, domy wybitnych kaszubskich postaci czy Muzeum Kaszubskie. Urlop w Kartuzach to także okazja na poznanie Trójmiasta, Lęborka czy Wejherowa. Polecamy również wycieczkę nad morze np. do Karwii, w której oferujemy produkt „Karwia domki”.