Noclegi Police - domy i apartamenty wakacyjne

Noclegi Police

Noclegi Police - domy i apartamenty wakacyjne

Police to ośrodek miejski, położony kilkanaście kilometrów na północ od Szczecina, w zachodniej części Polski (przy okazji, gorąco polecamy Wam ofertę „domy wakacyjne Polska”). Police mogą poszczycić się dość długą historią, kiedy to od typowej wioski rolniczo-rybackiej, miejscowość przekształciła się w ważny ośrodek chemiczny w kraju. Jednak nie to przyciąga tu turystów całej Europy. Do nich przemawia fakt bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Police są bowiem otoczone gęstymi lasami Puszczy Wkrzańskiej, a także wybrzeże rzeki Odry i nieodległego Zalewu Szczecińskiego. Dlatego też, bardzo popularne są tu domy i apartamenty wakacyjne z oferty „noclegi Police”, do której przejrzenia Was zachęcamy.

Na koniec, jeszcze mała podpowiedź, do kogo kierowana jest nasza oferta wypoczynkowa w Policach. Na pewno, będą to miłośnicy wypoczynku na łonie natury oraz nad wodą, amatorzy żeglarstwa, kajaków czy pływania, a także ludzie, których fascynują zabytki i atrakcje. Okolica Polic, jest bowiem bogata w ciekawe miasta i miasteczka, nie tylko polskie, ale i niemieckie. Dość powiedzieć, że do Berlina jest stąd ok. 160km i można się do niego szybko dostać pociągiem ze Szczecina. Podsumowując, katalog „noclegi Police” to oferta dla każdego! Dlatego też, rezerwujcie już dziś kwatery spod znaku „Pomorze noclegi” już dziś!

 

Popularne domy wakacyjne w Police

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Police

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Police

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne z oferty „noclegi Police”

Przejdźmy więc do sedna: czym są kwatery wakacyjne od NOVASOL? Na pewno, jest to ciekawa alternatywa dla pensjonatów czy ciasnych, hotelowych pokojów. Jest to również, coś zupełnie innego, niż, ciągle popularne, pokoje na wynajem. Nasza wakacyjna oferta na wakacje w Polsce to domki i mieszkania, które są w całości udostępnione tylko Wam. Mało tego, są to całkowicie samodzielne obiekty, a wiec takie, które mają pełny węzeł sanitarny oraz niezbędne wyposażenie. Oprócz tego, urlop w domu lub apartamencie z oferty „noclegi Police” to pewność, że Wasz wypoczynek będzie przebiegał w całkowicie prywatnej atmosferze, a przecież to jest najważniejszy punkt udanych wakacji! Zapraszamy!

 

Noclegi Police

Wyjątkowość domków tematycznych w Policach

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała dla Was NOVASOL na niezapomniane wakacje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw jeszcze bardziej Waszym wymaganiom i przygotowaliśmy specjalny produkt, który jest dostępny również w katalogu „noclegi Police”. Są to obiekty tematyczne, które posiadają pewne, unikalne cechy jeszcze bardziej uprzyjemniające Wasz urlop. Do takich domów zaliczamy m.in.:

  • Domy dla wędkarzy – obiekty blisko akwenów, często wyposażone w łódź i inne ważne udogodnienia dla amatorów połowów;

  • Domy akceptujące pobyt ze zwierzakami – chcesz spędzić wakacje z psem lub kotem? W tych obiektach, Wasi pupile są mile widziani;

  • Domy przyjazne dzieciom – kwatery z atrakcjami dla najmłodszych Gości.

 

Noclegi Police

Wakacje w Policach

Dom wybrany, zaczyna się odliczanie do urlopu. Czas ten możecie spożytkować, np. na zaplanowanie, co będziecie porabiać podczas wypoczynku. I tu kolejna niespodzianka dla Was – atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu nie zabraknie. Wynajmując kwaterę z katalogu „noclegi Police”, możecie m.in.:

  1. Urządzać piesze i rowerowe wycieczki po lasach, polach, wzdłuż jezior i zalewu.

  2. Wybrać się na wycieczkę do Niemiec  - zaledwie kilka kilometrów.

  3. Odwiedzić Szczecin – największe miasto Pomorza Zachodniego, w którym nie brakuje atrakcji i zabytków.

  4. Wybrać się nad morze – droga wodną lub lądową. Popularne kurorty, takie jak Dziwnów, Międzyzdroje czy Świnoujście czekają! Przy okazji, sprawdźcie nasze domki i apartamenty nad morzem.

  5. Wybrać się na wycieczkę żaglówką lub kajakiem.

Jeszcze raz – zapraszamy!