Domy i apartamenty Poznań - na udane wakacje

Poznań to miasto, które położone jest w centralnej części kraju (zainteresowanych pełną, krajową ofertą, zapraszamy do katalogu „domy wakacyjne Polska”). Jest to jedno z największych miast w Polsce, o bardzo bogatej i burzliwej historii oraz ważnym znaczeniem w krajowej gospodarce. Poza tym, to popularny cel turystyczny, odwiedzany przez wielu gości z Polski i zagranicy. Stąd też, wielka popularność oferty „domki i apartamenty Poznań”, która dotyczy nie tylko zakwaterowania w samym mieście, ale i w jego okolicy. Wybór Poznania na wakacyjne wojaże, z pewnością, dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń oraz przeżyć, dlatego, tym bardziej, zapraszamy Was do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wakacyjną.

 

apartamenty Poznań

Popularne domy wakacyjne w Poznan

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Poznan

Loading...

„Domki i apartamenty Poznań” – opis oferty

Jeśli planujecie urlop w stolicy Wielkopolski (przy okazji, polecamy Wam nasz katalog „domki letniskowe Wielkopolska", w którym znajdziecie zakwaterowanie w całym regionie), koniecznie sprawdźcie, jakie kwatery przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Na pewno możecie się spodziewać obiektów, które są:

 • kompletnie wyposażone;

 • całkowicie samodzielne;

 • z własną kuchnią lub aneksem kuchennym;

 • komfortowe i bezpieczne dla wszystkich Gości.

Poza tym, gwarantujemy Wam, że to co widzicie w katalogu „domy i apartamenty Poznań” – faktycznie, tak wygląda w rzeczywistości, ponieważ to nasi lokalni inspektorzy przygotowali opisy domów oraz dostarczyli zdjęcia. Możecie więc być pewni, że otrzymacie dokładnie to co zamawiacie. Zapraszamy!

 

apartamenty Poznań

Domy i apartamenty z basenem w Poznaniu

Kwatery z własnym akwenem to najpopularniejsze obiekty w naszej ofercie. Nie ma w tym nic zaskakującego, wszakże nie ma wielu przyjemniejszych rzeczy niż możliwość kąpieli na świeżym powietrzu, z dala od tłumów. Korzyści, jakie daje dom z basenem, jest, oczywiście, znacznie więcej. To spora frajda dla dzieci, możliwość orzeźwienia podczas upałów czy bezpieczna kąpiel o zmroku. Oprócz tego, basen jest przyjemnym urozmaiceniem wakacji, dlatego, jeśli chcecie wynająć kwaterę z basenem, wybierzcie odpowiedni filtr podczas wertowania katalogu „domy i apartamenty Poznań”. Gorąco polecamy!

apartamenty Poznań

Wakacje z psem w Poznaniu

Kolejne udogodnienie dla naszych Klientów, wiąże się z domowymi pupilami. Otóż, w przeciwieństwie do hoteli czy pensjonatów, wiele naszych obiektów zezwala na przyjazd z domowym zwierzakiem. Dzięki temu, nie musicie zostawiać ulubieńca u rodziny lub w specjalnym hotelu i możecie spędzić niezapomniane wakacje z psem, kotem czy innym zwierzęciem, który stał się pełnoprawnym członkiem rodziny. Domy przyjazne zwierzętom w Poznaniu i okolicy, polecamy Wam także ze względu na sporo lasów, parków i kąpielisk,  z których zwierzaki mogą korzystać. Dlatego też, wybierając kwaterę z oferty „domy i apartamenty Poznań, Wasz zwierzak, będzie przeżywał wspaniałe przygody razem z Wami.

 

Wakacje w Poznaniu

Urlop w stolicy Wielkopolski, to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Wybierając się tu, będziecie mogli m.in.:

 • Podziwiać mnóstwo zabytkowych miejsc i budowli – koniecznie zaopatrzcie się w przewodnik po mieście;

 • Skorzystać z Term Maltańskich – kompleksu basenów, m.in. z wodami termalnymi;

 • Plażować i kąpać się w jeziorach – jedna z przyjemności na wakacje w Polsce;

 • Odwiedzić miejscowe muzea oraz ZOO;

 • Szusować na nartach na całorocznym stoku narciarskim;

 • Przejechać się zabytkowymi pojazdami komunikacji miejskiej;

 • Poznać rezerwat przyrody Meteoryt Morasko.

 • Wziąć udział w, jednej z wielu, imprezie miejskiej lub jarmarku.

Te i inne atrakcje czekają w samym Poznaniu, a jest jeszcze, obfitująca w ciekawe miejsca, okolica. Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko rezerwujcie kwatery z oferty „domy i apartamenty Poznań” już teraz!