Witajcie w Dąbrówce Kościelnej

Dabrowka koscielna

Witajcie w Dąbrówce Kościelnej

Dąbrówka Kościelna to niewielka wieś położona pośród lasów północnej Wielkopolski, w zachodniej części Polski (przy okazji, zerknijcie do oferty „domy wakacyjne Polska”). Jest to pięknie zlokalizowana miejscowość, w której można odpocząć na łonie natury oraz pośród zielonych i sielskich krajobrazów. Jest to również znane miejsce wśród katolików, bowiem znajduje się tu obraz Matki Boskiej Pociesznej, a sama miejscowość znajduje się na trasie pielgrzymek do Santiago de Compostela w Hiszpanii, gdzie znajduje się grób św. Jakuba. Jak więc widać, można tu odpocząć zarówno w sferze fizycznej jak i duchowej.

To jednak nie koniec atutów miejscowości. W jej okolicy bowiem, znajdują się gęste lasy oraz liczne jeziora, na których czekają na Was kąpieliska oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Oprócz tego, atrakcyjność lokalizacji jest spowodowana również ciekawymi miastami, które położone są w promieniu 50 kilometrów, a mianowicie Poznań oraz Gniezno - pierwsza stolica kraju. Jak widać, jest to bardzo atrakcyjne na spokojne i kojące wakacje w Polsce. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Dąbrówce Kościelnej

Zalety urlopu w tej miejscowości już znacie, czas na zaprezentowanie atutów naszej oferty. Zwłaszcza, że w Dąbrówce Kościelnej mamy dla Was nasze wakacyjne kwatery. Co je wyróżnia? Ot chociażby to, że:

 • Nasze obiekty są w pełni wyposażone

 • Wszystkie kwatery są samodzielnymi jednostkami, a co za tym idzie, Wasz urlop będzie przebiegał w prywatnej atmosferze

 • Każdy dom wakacyjny posiada własny węzeł sanitarny oraz wyposażoną łazienkę i kuchnię/aneks kuchenny

 • Nasze zakwaterowanie to pewność komfortu i wygody podczas urlopu w Polsce

 • Wszystkie obiekty z naszych katalogów, zostały wcześniej sprawdzone przez lokalnych inspektorów

 • Nasze ceny są konkurencyjne, a domy i apartamenty są dostępne przez cały rok – dzięki temu, możecie odkryć piękno lasów o różnych porach roku.

Zapraszamy!

 

Dabrowka koscielna

Wybierz dom wakacyjny dopasowany do Twoich potrzeb

W NOVASOL, oferujemy Wam szeroki wachlarz domów i apartamentów wakacyjnych. Wszystko to po to, abyście mogli spędzić wakacyjny czas jak najprzyjemniej i w jak najlepszych warunkach. Dlatego też, szczególnie polecamy Wam nasze domki tematyczne, oferującymi specjalne udogodnienia. Wśród nich, znajdziecie między innymi:

 1. Domy z basenem – są to najbardziej popularne obiekty w naszej ofercie. Idealna opcja dla osób, które lubią spędzać czas w wodzie bez tłumów.

 2. Domy z ogrodem – bardzo powszechne kwatery w tej części Polski. Świetna propozycja dla miłośników relaksu w hamaku lub leżaku, np. przy ulubionej lekturze.

 3. Domy dla aktywnych – domki z dodatkowymi udogodnieniami dla amatorów aktywnego wypoczynku.

 4. Domy przyjazne dzieciom – najlepsze rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

 5. Domy akceptujące zwierzęta – zamierzasz spędzić wspólne wakacje z psem lub kotem? W tych kwaterach, Wasi pupile są mile widziani!