Domy wakacyjne - Ischgl

Ferie zimowe w Austrii

Domy wakacyjne - Ischgl

Ośrodek narciarski Ischgl jest wspaniałym wyborem dla każdego, kto chce spędzić swój wymarzony urlop zimowy w Austrii. Tylko niektórzy znają ośrodek See. Jest to miejsce uwielbiane przez rodziny z dziećmi, gdzie mogą oddawać się przyjemności jazdy na nartach, czy też na desce snowboardowej. Z dala od zgiełku i tłumu dużych ośrodków narciarskich znajduje się ten niewielki raj dla fanów sportów zimowych. Na dziewiczych stokach jest gwarancja naśnieżenia oraz przepięknych widoków na wysokie Alpy.

Popularne domy wakacyjne w Ischgl

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ischgl

Loading...

Alpejskie śnieżne szaleństwo w Ischgl

Kto planuje spędzić swoje ferie zimowe w Austrii, powinien wybrać dom wakacyjny w Austrii w ośrodku narciarskim Ischgl, gdzie znajdą się Państwo w samym centrum zimowego szaleństwa. Znajdą tu Państwo wiele miejsca do zaparkowania swoich aut, a dodatkowo dostępny jest podziemny parking, z którego można szybko dostać się do wyciągów i wjechać na stok dzięki Fimba, Silvretta lub Pardatschgrat. Szerokie, idealnie przygotowane stoki narciarskie na różnych poziomach trudności są tutaj dostępne. Od czasu do czasu trzeba się zatrzymać, aby rozejrzeć się, gdzie aktualnie się znajdujemy. Na odpoczynek zachęcamy do skorzystania z chat góralskich oraz restauracji, których tutaj nie brakuje. Nie brakuje tutaj ławek oraz odsłoniętych tarasów, które są świetnie nasłonecznione i można nacieszyć się urokami potężnych Alp. Wybierając dom wakacyjny lub apartament z oferty NOVASOL, mają Państwo to wszystko na wyciągniecie dłoni

Snowboard w czasie ferii zimowych w Austrii

Z Ischgl mają Państwo przejrzysty widok na ciekawie przygotowany Snowpark dla fanów deski snowboardowej w Austrii, przez co jest uwielbiany i często używany przez wielu turystów. Podobnie jak snowpark w Ischgl, dużą uwagę zainteresowanych przyciąga park z przeszkodami dla narciarzy freestyle w Samnauer. Jedną z najbardziej malowniczych tras w Tyrolu jest trasa nr 7 w Velilltal. Prowadzi ona przez miejsca, które zapierają dech w piersiach, dlatego jest jedną z najczęściej wybieranych tras zjazdowych przez turystów z wielu zakątków Europy, a nawet świata.

Wyróżnione ośrodki narciarskie w poblizu Ischgl

  • Ośrodek narciarski Kappl oraz ośrodek narciarski See: najspokojniejsze oraz najbardziej przyjazne dzieciom alternatywy na spedzenie ferii zimowych w Austrii – 6 km naturalnych tras zjazdowych przystosowanych do korzytstania przez saneczkarzy w ośrodku narciarskim Kappl

  • Ośrodek narciarski Galtür z ok. 40 km stoków: W każdą środę wieczorne zjazdy w Funpark Zeinispark - Après-Ski w "Weiberhimmel" od godz. 15.00 Uhr oraz Addis Adebar – z panoramicznym widokiem oferuje bardzo smaczne pizze, które można również zabrać na wynos - Après-Ski zaczyna sie wieczorem od godziny 21.00.

  • Ośrodek narciarski Nauders: bezpośrednio przy granicy z Włochami – ok. 120 km tras zjazdowych – 3 mniejsze ośrodki Nauders-Bergkastel, Schöneben oraz Haideralm – szerokie i długie stoki – wymarzone naśnieżenie, miejsca dla Freeriderów z nowymi trasami przygotowanymi specjalnie pod ten rodzaj sportu zimowego.

  • Kaunertal z lodowcem Kaunertal oraz ośrodek narciarski Fendels: Symbolem tego regionu zdecydowanie jest szczyt Weißseespitze o wysokości 3.535 m n.p.m. – szerokie stoki lodowca z dala od masowej turystyki. Oświetlony tor saneczkowy oraz nocne zjazdy na nartach w mniejszym regionie Fendels.

  • Ośrodki narciarskie Serfaus/Fiss/Ladis: pięknie położony płaskowyż ze stokami narciarskimi o wysokosciach od 1.200 m do 2.820 m n.p.m. - 212 km tras zjazdowych oraz 67 wyciągów, a także trasy do zjazdów freeride, tory saneczkowe i wiele innych atrakcji.

  • Kolejki górskie Imster: Idealne miejsca dla dzieci oraz osób poczatkujących w narciarstwie. Znajdą tu Państwo m.in. dwa wyciągi orczykowe oraz "Alpine Coaster"

W regionie tyrolskiego Oberlandu znajdziecie szeroką gamę kwater idealnych na spędzenie ferii zimowych w Austrii.