Domy wakacyjne - Zugspitzarena

Idealnym wyborem na zimowe ferie w Austrii są ośrodki narciaskie w tyrolskim Außerfern. Außerfern składa się z Lechtal, Tannheinmer Tal oraz z regionu Reutte. Próżno szukać tutaj wyrafinowanego narciarskiego świata. Masowa turystyka jeszcze nie dotarła do tego miejsca, co sprawia, że mogą Państwo spędzić czas w niezatłoczonym przez innych turystów miejscu, a także spróbować wielu regionalnych specjałów.

Ferie zimowe w Austrii

Popularne domy wakacyjne w Ehrwald

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ehrwald

Loading...

Tyrolski ośrodek narciarski Außerfern – idealny dla rodzin

Chcą Państwo spędzić swój urlop zimowy w Austrii razem z rodziną? Znajduje się tu wiele miejsc ze stokami dla najmłodszych, gdzie również i mniej doświadczeni nauczą się wykonywać pierwsze zakręty na nartach. Polecamy Państwu wybrać dom lub apartament wakacyjny w Ausserfern z naszej oferty, znajdujący się w pobliżu stoku.

Przegląd regionu narciarskiego Außerfern

  • tyrolskie Außerfern: ponad 120km tras biegowych

  • Stanzach: idealny teren narciarski dla rodzin oraz początkujących narciarzy z 2 małymi wyciągami oraz z 1 wyciągiem orczykowym – system sztucznego naśnieżania do nieograniczonej jazdy na nartach – system oświetlenia, pozwalający również na narciarstwo wieczorową porą. Wieczorna impreza na sankach (Snowtubing)

  • Region narciarski Warth-Schröcken: prawdziwy raj dla narciarzy pod nazwą Arlberg

  • Kolej górska Reuttener: System dróg prowadzi do parkingu przy szkółce narciarskiej Hahnenkamm, z wypożyczalnią oraz serwisem sprzętu narciarskiego przy dolnej stacji kolejki.

Aktywności zimowe w Außerfern

Narciarstwo biegowe jest wspaniałym rozwiązaniem na ferie zimowe w Austrii, aby rozkoszować się pięknem tamtejszego regionu. Równie popularnymi rozrywkami są Nordic Walking oraz organizowane kuligi śnieżne na saniach ciągniętych przez konie. Niezbyt trudna ścieżka prowadzi na szczyt góry. Trasę można łatwo pokonać nawet w niesprzyjających warunkach, ze względu na jej łagodne podejście. Wyciągi można znaleźć wszędzie, a każdy z nich ma swój mały stok narciarski. Długa trasa oferuje różne aktywności, dla wszystkich tych osó, które chcą odkrywać satysfakcję z jazdy na nartach biegowych. Duże naturalne tory saneczkowe, często są oświetlone, aby można było korzystać z nich także wieczorową porą. Jeśli jednak nie wybierają się Państwo na stok, mogą Państwo pozostać w przytulnym i ciepłym zimowym domu lub apartamencie wakacyjnym

Tyrolskie Zugspitz

Do terenów Zugspitz należą m.in. Ehrwald, Biberwier i Lermoos, Bichlbach i Heiterwang. Kolej Zugspitz kursuje od Ehrwald na najwyższe góry Niemiec. We wszystkich 7 regionach narciarskich obejmujących region Zugspitz znajdą Państwo wiele różnych atrakcji, a wszystko to nieopodal domu lub apartamentu wakacyjnego NOVASOL!