Saalbach-Hinterglemm - domy i apartamenty wakacyjne

Region narciarski Saalbach-Hinterglemm-Leogang składa się z miejsc takich jak Saalbach, Hinterglemm, Leogang oraz Saalfelden. Wiele tras z niezliczonymi dodatkami kryje się pod nazwą "Ski unlimited". Karnety są ważne dla całego obszaru narciarskiego. Jest to jedne z najlepszych miejsc w Europie na urlop z nartami.

Saalbach

Ferie zimowe w Austrii – największa oferta atrakcji zimowych

W ośrodku narciarskim Saalbach – Hinterglemm - Leogang można spodziewać się wielu różnorodnych stoków narciarskich podczas urlopu zimowego. Każdy tutaj odnajdzie swój ulubiony stok narciarski, odpowiedni do stopnia doświadczenia narciarza. Podział stoków ze względu na stopnie zaawansowania zaczyna się od niebieskich, poprzez czerwone, aż po czarne. Znajdują się tu również trasy przygotowane inaczej za każdym razem (w zależności od opadów śniegu), a można znaleźć tu między innymi tory z przeszkodami, wyskoczniami itp. Największy region narciarski Austrii w skrócie:

  • 200 km tras zjazdowych

  • 55 wyciągów

  • Trudne i łatwe stoki narciarskie

  • Funpark, tor wyścigowy oraz tory z muldami

  • Zimowe atrakcje: turystyka zimowa, jazda na sankach, kuligi.

Saalbach

Zamów karnety na wjazdy wyciągiem online

W tym regionie narciarskim otrzymacie możliwość zamówienia karnetów na wjazdy wcześniej za pomocą sklepu online, co umożliwi Państwu korzystanie ze stoków od razu po przyjaździe do domu wakacyjnego lub apartamentu w Austrii, nie tracąc czasu na czekanie w kolejkach, aby zakupić karnet na wjazdy wyciągiem. Kolejną atrakcją , którą oferuje region narciarski Saalbach – Hinterglemm - Leogang jest karnet w cenie 10,00 EUR do wykorzystania w soboty dla osób poniżej 19 roku życia. Obejmuje on wjazdy na wszystkie stoki, wystarczy zapytać w kasie o bilet "Power of zehn"!

Saalbach

Najbardziej popularne ośrodki

Pillerseetal - Fieberbrunn

Jak w większości regionów w Tyrolu, znajdą Państwo gwarancję idealnego naśnieżenia stoków w ośrodku Pillerseetal. Kto poszukuje wspaniałych doznań podczas ferii zimowych w Austrii, takich jak narciarstwo, zimowa turystyka lub narciarstwo biegowe, czy też inne formy aktywnego spędzania czasu powinien wybrać z oferty NOVASOL dom wakacyjny w Austrii.

Fieberbrunn - Mekka dla Freeriderów

Fieberbrunn zasłużyło sobie na miano mekki dla freeriderów spędzających ferie zimowe w Austrii. Odbywaja się tu również Freeride World Tour, więc mają Państwo szansę na zobaczenie tego wspaniałego zimowego widowiska. Na stacji środkowej Streuböden znajduje się wielki park rozrywki i jest on dostępny zarówno dla bardziej zaawansowanych narciarzy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami.

TirolS – dwa regiony, jedna kolejka. Połączenie regionów narciarskich.

Ostatecznie oba regiony Saalbach-Hinterglemm-Leogang oraz Fieberbrunn zostaną połączone razem od zimy 2015/16. Będzie to jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie. Jego nazwa to TirolS - Zwei Länder. Eine Bahn" – „tirolS – dwa regiony, jedna kolejka“. Prosto z domu lub apartamentu NOVASOL możecie Państwo wybrac się na zimowe sporty z 68 wyciągami oraz 240 km stoków narciarskich.

Snowkiting na Loferer Almbahnen

Wielki obszar narciarski na rodzinne spędzenie ferii zimowych w Austrii. Jest to miejsce chętnie wybierane przez rodziny, ponieważ ceny sa adekwatne do jakości oferowanych usług. Ośrodek zyskał przydomek „cen przyjaznych rodzinom“. Czy znacie Państwo Snowkiting? – jest to nowa dyscyplina sportów zimowych, a do jej uprawiania potrzebujecie latawiec, narty lub deskę snowboardową. Jeśli wiatr jest wystarczająco silny, możecie Państwo przez chwilę poczuć się jakbyście latali. Tego nowego sportu możecie Państwo spróbować w regionie Loferer Almbahnen, wynajmując dom lub apartament wakacyjny NOVASOL w pobliżu stoków.

Kulinarne przyjemności podczas urlopu zimowego w domu wakacyjnym NOVASOL

Na miłośników dobrej kuchni czeka w regionie Fieberbrunn wiele chat góralskich oraz restauracji z wyśmienitymi daniami kuchni regionalnej. Na Après-Ski zaprasza m.in. Biwak lub S4-Alm. W domku narciarskim Wildalpgatterl serwowane są przez miłego gospodarza jedne z najlepszych dań (na szczególną uwagę zasługują podawane tu naleśniki uznawane za wyśmienite – warto spróbować będąc w okolicy). Możecie Państwo również przygotować swoje ulubione potrawy, nie tylko z kuchni tyrolskiej w swoim domku lub apartamencie wakacyjnym NOVASOL, w którym znajduje się Wasza własna kuchnia lub aneks kuchenny.