Domy wakacyjne - Grossarl

Narciarski świat Amadé – oznacza to czystą jazdę na nartach w czasie ferii zimowych w Austrii. Posiadacze karnetów mogą poznawać inny ośrodek narciarski każdego dnia. Następnie mogą udać się na Apres Ski do jednej z wielu okolicznych chat. Idealnym punktem wyjściowym jest wynajęcie domu lub apartamentu NOVASOL, znajdującego się w pobliżu stoku, aby móc szybko znaleźć się w centrum zimowej rozrywki i spędzić wspaniały czas, ciesząc się z typowych dla tego regionu rozrywek.

Region narciarski Amadé w liczbach

Jest to słynny teren narciarski i nie bez powodu jeden z najbardziej lubianych. Infrastruktura do uprawiania sportów zimowych jest tutaj świetnie rozwinięta.

  • 5 najbardziej popularnych regionów zimowych (Schladming-Dachstein, Gasteinertal, Salzburger Sportwelt, Hochkönig oraz Großarltal)

  • 25 miejscowości

  • 270 wyciągów

  • 860 km świetnie naśnieżonych stoków narciarskich

Super zjazdy w czasie ferii zimowych w Austrii

Szczególnie znanymi i lubianymi przez turystów miejscami na uprawianie sportów zimowych są m.in. Flachau, Wagrain, Radstadt oraz Zauchensee. Tutaj mogą Państwo spędzić swój urlop zimowy, wykorzystując w pełni każdy dzień. Nowoczesne wyciągi narciarskie zabierają gości na stoki ośrodka narciarskiego w dość szybkim tempie. Mistrzowski region narciarski imponuje wielu turystom malowniczymi widokami oraz świetnie przygotowanymi stokami z odpowiednim naśnieżeniem. Z drugiej strony, chętniej wybieranym przez rodziny z dziećmi miejscem jest Altenmarkt-Radstadt, gdzie znajdują się łagodne, równie świetnie przygotowane stoki. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy atrakcyjnym miejscem może być Zauchensee-Flachauwinkl, ze stokami wymagającymi większego doświadczenia, a także odpowiedzialności i ostrożności.

Śnieżna przestrzeń regionu Flachau

Przestrzeń śnieżna tego regionu narciarskiego oferuje wiele przyjemności dla każdego. W nocy wielu ludzi pracuje nad tym, aby stoki były jak najlepiej przygotowane następnego dnia dla fanów sportów zimowych. Bezpośrednio z miejsca Flachau – jak i również z domu wakacyjnego w Skiamadé-Grossarl są Państwo w stanie zauważyć stoki narciarskie, które po zmierzchu zamieniają się w tętniące życiem miejsca. Wyglądające niczym piękny taniec reflektory jadących w górę i w dół wyciągów potrafią wprowadzić w wspaniały nastrój. Jeśli jednak wolą Państwo wieczorny spacer po Flachau, czeka na Państwa również wiele atrakcji, restauracji oraz kawiarni, z których rozpościera się przepiękny widok na pasmo górskie. Istnieje również możliwość spędzenia wieczoru tańcząc w jednym z nocnych lokali.

Dolina Großarl – dolina pastwisk

Großarltal jest częścią Parku Narodowego Wysokich Taurów, oferującą lekką turystykę zimową. Ten region zdecydowanie przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. Znajdą tu Państwo idealnie przygotowaną infrastrukturę narciarską, klub zabaw dla dzieci, a również szkółkę narciarską dla najmłodszych. Region narciarski Großarltal jest połączony z regionem Gasteinertal, dzięki temu mają Państwo możliwość skorzystać z 80 km tras narciarskich oraz 17 nowoczesnych wyciągów podczas urlopu w Austrii. Większość tras jest o łatwym stopniu lub średnim.

Godne polecenia w regionie narciarskim Großarltal

W każde miejsce w ośrodku Großarltal mogą dostać się Państwo darmowym autobusem, który zabierze Państwa z dowolnego miejsca i zawiezie pod sam wyciąg. Dzięki temu mogą Państwo pozostawić swoje auto przy domu lub apartamencie wakacyjnym NOVASOL. Znajduję się tu również falowana zjeżdżalnia śnieżna oraz śnieżne tunele, które nie tylko najmłodszym sprawiają wielką radość.

Ferie zimowe w Austrii

Popularne domy wakacyjne w Grossarl

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Grossarl

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Grossarl

Loading...