Domy i apartamenty wakacyjne Chorwacja
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji - zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Chorwackie wybrzeże Morza Śródziemnego ze swoją błękitną wodą, licznymi wyspami i zatokami jest prawdziwym rajem dla wielbicieli kąpieli morskich i słonecznych czy sportów wodnych oraz zachęca do spędzenia czasu w domach i apartamentach wakacyjnych w Chorwacji.

Zobacz zakaterowanie w Chorwacji

Oferta domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji

Z powodu wciąż rosnącego zainteresowania Chorwacją, jako destynacją wakacyjną, firma NOVASOL przez kilka ostatnich lat budowała solidną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji. Aktualnie, nasza oferta liczy ponad 4 000 domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji, począwszy od funkcjonalnych apartamentów wakacyjnych, a skończywszy na luksusowych willach z prywatnym basenem. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne wybierane są przez pracowników NOVASOL.

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji urządzone w typowy dla regionu sposób i są w pełni wyposażone. Każdy z właścicieli nadał im swój osobisty rys, dzięki czemu wypoczynek w takim domu daje poczucie swobody, a jednocześnie pozwala poznać tutejszą kulturę w najpełniejszy sposób - obcując z nią na co dzień. Ciepłe dni i wieczory, błękitne niebo i słońce to gwarancja udanego urlopu. Wiele tradycyjnych domów w Chorwacji jest wybudowanych w sposób, który chroni nas przed gorącem, magazynując nocny chłód. Pozostałe najczęściej wyposażone są w klimatyzację.

Kliknij i zarezerwuj apartament wakacyjny w Chorwacji

Odkryj Chorwację

Odkryj Chorwację, jako idealny kraj na wakacje. Wybrzeże śródziemnomorskie Chorwacji z czystą wodą, wyspami i zatokami to raj dla miłośników sportów wodnych i wielbicieli słońca, który zaprasza do spędzenia urlopu w domach i apartamentach wakacyjnych w Chorwacji ludzi aktywnych, chcących pływać, żeglować i nurkować. Apartament wakacyjny na Istrii będzie bardzo udanym wyborem dla miłośników aktywności wodnych. Chorwacja w głębi lądu jest równie urozmaicona. Podróżując w głąb Chorwacji wszyscy, którzy chętnie wędrują, wspinają się i jeżdżą rowerem, mogą odkrywać w parkach narodowych i rezerwatach przyrody piękno natury tego kraju z perspektywy skał i wody. Miłośnicy historii nie będą pokrzywdzeni w czasie urlopu, ponieważ na każdym kroku można trafić na świadectwa tysiącletniej historii kultury.

Zerezerwuj dom wakacyjny w Chorwacji i samodzielnie przekonaj się jak urozmaicony może być samodzielny urlop z dojazdem własnym. Wakacje w Chorwacji to mieszanka wypoczynku i aktywności oraz kontaktu z kulturą i historią. Nie ma się więc co dziwić, że Chorwacja zalicza się do najbardziej ulubionych miejsc pobytu wakacyjnego w całym obszarze śródziemnomorskim. I co też ważne: nie trzeba się martwić o dobrą pogodę!

Kliknij i zarezerwuj dom wakacyjny w Chorwacji

Jak spędzić wakacje w Chorwacji – aktywny wypoczynek i atrakcje

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji to idealne zakwaterowanie na wakacje w całkowicie prywatnej atmosferze. Każdą wyprawę odkrywczą po Chorwacji możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. W wielu miejscowościach, w których możemy gościć Ciebie w naszych domach i apartamentach wakacyjnych dostępna jest szeroka oferta sportów wakacyjnych, łatwo dostępna z domów wakacyjnych NOVASOL.

Jednym z pomysłów na spędzenie aktywnych wakacji w Chorwacji jest przyjazd z łodzią. W naszej ofercie domów wakacyjnych w Chorwacji znajdą Państwo wiele obiektów z dostępem do prywatnego pomostu lub innego miejsca do cumowania łodzi. Jednak nie tylko Państwo mogą dzięki NOVASOL spędzić atrakcyjny urlop w Chorwacji. W naszym portfolio znajduje się też wiele apartamentów i domów, gdzie dozwolny jest przyjazd z psem. Wakacje z psem to uciecha dla całej rodziny, a Państwa czworonożny przyjaciel na pewno doceni możliwość poznania nowych ścieżek.

Zachęcamy do zaplanowania prywatnych wakacji z dojazdem własnym i zarezerwowania domu lub apartamentu wakacyjnego w Europie. Z pewnością znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie nie tylko w Chorwacji, ale także w pozostałych 28 krajach Europy.