Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji - zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Chorwackie wybrzeże Morza Sródziemnego ze swoją błękitną wodą, licznymi wyspami i zatokami jest prawdziwym rajem dla wielbicieli kąpieli morskich i słonecznych czy sportów wodnych oraz zachęca do spędzenia czasu w domach i apartamentach wakacyjnych w Chorwacj. zarezerwuj dom lub apartament wakacyjny w Chorwacji

Poszukaj wymarzonego zakwatwerowania w Chorwacji

Urlop w domu lub apartamencie wakacyjnym w Chorwacji

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji to idealne zakwaterowanie na wakacje w całkowicie prywatnej atmosferze. Każdą wyprawę odkrywczą po Chorwacji możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. Przeczytaj, co jest warte zobaczeniaw Chorwacji lub rozkoszuj się relaksem na plaży Adriatyku. W wielu miejscowościach, w których możemy gościć Ciebie w naszych domach i apartamentach wakacyjnych dostępna jest szeroka oferta sportów wakacyjnych, łatwo dostępna z domów wakacyjnych NOVASOL. Nie zwlekaj, już dziś zarezerwuj dom lub apartament wakacyjny w Chorwacji

 

Prawdziwy urlop – domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji

Odkryj Chorwację jako idealny kraj na wakacje. Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji urządzone w typowy dla regionu sposób i są w pełni wyposażone. Każdy z właścicieli nadał im swój osobisty rys, dzięki czemu wypoczynek w takim domu daje poczucie swobody, a jednocześnie pozwala poznać tutejszą kulturę w najpełniejszy sposób - obcując z nią na codzień.

Ciepłe dni i wieczory, błękitne niebo i słońce to gwarancja udanego urlopu. Wiele tradycyjnych domów w Chorwacji jest wybudowanych w sposób, który chroni nas przed gorącem, magazynując nocy chłód. Pozostałe najczęściej wyposażone są w klimatyzację.

Wakacje w domu wakacyjnym w Chorwacji - ale gdzie?

Do najchętniej odwiedzanych regionów, w których znajdują się nasze domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji, należą:

1. Istria - domy i apartamenty wakacyjne

2. Pula - domy i apartamenty wakacyjne

3. Krk - domy i apartamenty wakacyjne

4. Rab - domy i apartmenmty wakacyjne

5. Dalmacja środkowa - domy i apartamenty wakacyjne

Oferta domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji

Z powodu wciąż rosnącego zainteresowania Chorwacją, jako destynacją wakacyjną, firma NOVASOL przez kilka ostatnich lat budowała solidną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Aktualnie, nasza oferta liczy ponad 4 000 domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji, począwszy od funkcjonalnych apartmanetów wakacyjnych, a skończywszy na luksusowych willach z prywatnym basenem. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne wybierane są przez pracowników NOVASOL.

Prosimy zauważyć, że wszystkie domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL objęte są ofertą All inclusive. Oznacza to, że ewentualne opłaty dodatkowe, takie jak np. za sprzątanie końcowe, bieliznę pościelową czy opłaty za media, są już wliczone w cenę najmu.