Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji - zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Chorwackie wybrzeże Morza Sródziemnego ze swoją błękitną wodą, licznymi wyspami i zatokami jest prawdziwym rajem dla wielbicieli kąpieli morskich i słonecznych czy sportów wodnych oraz zachęca do spędzenia czasu w domach i apartamentach wakacyjnych w Chorwacji.

Poszukaj wymarzonego zakwatwerowania w Chorwacji

****************************************************************

Z powodu wciąż rosnącego zainteresowania Chorwacją, jako destynacją wakacyjną, firma NOVASOL przez kilka ostatnich lat budowała solidną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji. Aktualnie, nasza oferta liczy ponad 4 000 domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji, począwszy od funkcjonalnych apartamentów wakacyjnych, a skończywszy na luksusowych willach z prywatnym basenem. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne wybierane są przez pracowników NOVASOL.

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji urządzone w typowy dla regionu sposób i są w pełni wyposażone. Każdy z właścicieli nadał im swój osobisty rys, dzięki czemu wypoczynek w takim domu daje poczucie swobody, a jednocześnie pozwala poznać tutejszą kulturę w najpełniejszy sposób - obcując z nią na co dzień.

Ciepłe dni i wieczory, błękitne niebo i słońce to gwarancja udanego urlopu. Wiele tradycyjnych domów w Chorwacji jest wybudowanych w sposób, który chroni nas przed gorącem, magazynując nocny chłód. Pozostałe najczęściej wyposażone są w klimatyzację.

Odkryj Chorwację, jako idealny kraj na wakacje. Wybrzeże śródziemnomorskie Chorwacji z czystą wodą, wyspami i zatokami to raj dla miłośników sportów wodnych i wielbicieli słońca, który zaprasza do spędzenia urlopu w domach i apartamentach wakacyjnych w Chorwacji ludzi aktywnych, chcących pływać, żeglować i nurkować.

Chorwacja w głębi lądu jest równie urozmaicona. Podróżując w głąb Chorwacji wszyscy, którzy chętnie wędrują, wspinają się i jeżdżą rowerem, mogą odkrywać w parkach narodowych i rezerwatach przyrody piękno natury tego kraju z perspektywy skał i wody. Miłośnicy historii nie będą pokrzywdzeni w czasie urlopu, ponieważ na każdym kroku można trafić na świadectwa tysiącletniej historii kultury.

Wakacje w Chorwacji to mieszanka wypoczynku i aktywności oraz kontaktu z kulturą i historią. Nie ma się więc co dziwić, że Chorwacja zaliczają się do najbardziej ulubionych miejsc pobytu wakacyjnego w całym obszarze śródziemnomorskim. I co też ważne: nie trzeba się martwić o dobrą pogodę!

Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji to idealne zakwaterowanie na wakacje w całkowicie prywatnej atmosferze. Każdą wyprawę odkrywczą po Chorwacji możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego.


W wielu miejscowościach, w których możemy gościć Ciebie w naszych domach i apartamentach wakacyjnych dostępna jest szeroka oferta sportów wakacyjnych, łatwo dostępna z domów wakacyjnych NOVASOL.


All inklusive

Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL w Chorwacji objęte są ofertą All Inclusive. Oznacza to, że ewentualne opłaty dodatkowe, takie jak np. za sprzątanie końcowe, bieliznę pościelową czy opłaty za media, są już wliczone w cenę najmu.

Rabaty na Istrii

Na Istrii mamy dla Państwa przygotowanych wiele ciekawych zniżek na super atrakcje, które z pewnością urozmaicą Państwa pobyt w domu lub apartamencie wakacyjnym w Chorwacji. Wystarczy mieć ze sobą Dokument Najmu.

Zwierzęta mile widziane

Wiele z naszych domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji jest przyjaznych zwierzętom. Zabierz swojego pupila na wakacje bez żadnych dodatkowych kosztów!

Wakacje blisko plaży

Chorwacja to między innymi cudowna śródziemnomorska woda i piękne widoki rozciągające się z wybrzeża. Zarezerwuj dom lub apartament wakacyjny w Chorwacji i ciesz się bliskością plaży. Zobacz także, gdzie znajdziesz domki przy plaży odpowiedniej dla dzieci.

Domy z basenem

Jak przyjemnie jest móc się schłodzić w basenie w upalny, wakacyjny dzień w Chorwacji… Wiele domów w Chorwacji posiada dostęp do basenu, znajdą Państwo w naszej ofercie także wille z prywatnym basenem w Chorwacji.

Duże domy dla dużych grup

Wybieracie się Państwo na wakacje z większą grupą? A może chieliby Państwo urządzić specjalne przyjęcie dla większej liczby osób? Oferta „Domów dla Grup” w Chorwacji da Państwu możliwość zorganizowania wyjątkowego wydarzenia lub spędzenia wymarzonych wakacji w naprawdę szerokim gronie.

W Chorwacji z łodzią

Czyż nie byłoby wspaniale móc pożeglować po turkusowych wodach wybrzeża Chorwacji? Chorwackie wybrzeże pełne jest rokliwych marin i przystani, a wiele domów wakacyjnych z naszej oferty oferuje w nich darmowe miejsce do cumowania. Dzięki temu przeżyją Państwo idealne połączenie urlopu w domu wakacyjnym z wakacjami na łodzi.

Dostęp do Internetu

Zapewne wiele osób nie jest w stanie oderwać się od pracy, nawet podczas wyczekiwanego urlopu. Czasami możliwość bezproblemowego korzystania z Internetu podczas wakacji, jest jednym z naszych głównych kryteriów. Mimo, że zachęcamy do odpoczynku z dala od trudów codzienności, doskonale rozumiemy potrzebę pozostawania w kontakcie, dlatego przygotowaliśmy specjalną selekcję domów wakacyjnych, w których o dostęp do Internetu nie muszą się Państwo martwić!