Psy i koty są już w milionach domów pełnoprawnymi członkami rodziny. Niestety, jeśli chodzi o wyjazd na wakacje, to ciągla pojawiają się jeszcze trudności, które uniemożliwiają nam spędzenie tego czasu razem z naszymi czworonogami. Dlatego my stworzyliśmy specjalny koncept wakacyjny uwzględniający marzenie właścicieli psów, kotów i innych zwierzaków o wspólnie spędzonych wakacjach bez żadnych ograniczeń!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Domy przyjazne dla zwierząt w NOVASOL

W domach wakacyjnych NOVASOL przyjaznych dla zwierząt domowych (np. z oferty "wakacje w Chorwacji") spędzicie niezapomniane chwile wraz ze swoim czworonożnym pupilem. Na pewno znajdziecie tu odpowiedni dom - wystarczy zwócić uwagę na specjalne oznaczenia w prezentacji obiektu lub po prostu podczas wyszukiwania odpowiedniego wakacyjnego lokum na naszej stornie zaznaczyć, że ma to być obiekt, w którym pobyt zwierząt jest dozwolony.

Wśród naszych obiektów wakacyjnych można wyróżnić 3 opcje na wakacje z psem lub kotem

Wakacje z psem

 

Domy wakacyjne przyjazne dla zwierząt

Zwierzęta domowe dozwolone

Około 50% naszych domów wakacyjnych oznaczyliśmy takim zielonym symbolem pieska. W tych domach wakacyjnych Państwa zwierzę domowe jest mile widziane - bez dodatkowej opłaty! Przy wyborze domu prosimy zwrócić uwagę, że z reguły dozwolone są maksymlanie dwa zwierzęta domowe i mogą występować pewne różnice w zależności od kraju. Konkretną informację dot. liczby dozwolonych zwierząt domowych znajdą Państwo każdorazowo w opisie wybranej oferty.

Domy wakacyjne szczególnie przyjazne dla zwierząt/Zwierzęta domowe PLUS

Domy wakacyjne szczególnie przyjazne dla zwierząt/ Zwierzęta domowe PLUS

Jeśli Państwa czwornóg posiada wyjątkowo żywe usposobienie, to w domach oznaczonych takim symbolem nie musicie sie Państwo tym w ogóle martwić. Są to bowiem specjalne obiekty, ktróre sklasyfikowaliśmy jako szczególnie przyjazne dla zwierząt. Domy wakacyjne szczególnie przyjazne dla zwierząt posiadają następujące zalety:

  • Działka ma min. 500 m² - 1000 m² powierzchni (w zależności od kraju)
  • Na terenie działki nie ma uprawnego ogródka.
  • W domu znajdują się informacje o lokalnych przepisach dotyczących zwierząt domowych.
  • Ponadto w domu dostępna jest informacja o numerze telefonu oraz adresie najbliższego weterynarza.
Wakacje z psem

Zwierzęta domowe niedozwolone

Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby w naszym portfolio znalazło się jak najwięcej obiektów wakacyjnych, do którym możliwy jest przyjazd ze zwerzęciem domowym. Jednakże niezawsze jest to możliwe, a musimy tez uszanować wolę właścicicieli domów - jest to ch prywatna własność i ostateczne słowo zawsze należy do nich. Często wakacje z psem nie są możliwe np. ze względu na działkę - często współdzieloną z innymi osobami lub po prostu nieogrodzoną. Pobyt psiaka na takiej działce mógłby stanowić zagrożenie dla niego samego, dlatego zazwyczaj tego typu obiekty wyłączane są z konceptu przyjaznego zwierzętom. Bywają też przypadki, że właścicile decydują się zabronić pryjazdu ze zwierzakiem ze względu na wyposażenie samego obiektu. Jeżeli Właściciel zainwestował sporo w wystrój, meble itp., to po prostu nie chce ryzykować, co jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć. Domy, gdzie zwierzęta są niedowzolne są też chętniej wybierane przez alergików.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach