Domy dla grup - na spotkania klasowe

Nasze domy wakacyjne Dla Grup w całej Europie to ulubiony cel na spotkania i wyjazdy klasowe. Takie spotkania nie tylko sprawiają frajdę, lecz również poza efektem uczenia się mają jeszcze jeden ważny aspekt społeczny. I tak podczas takiego wyjazdu czy spotkania klasowego można przez dłuższy czas przebywać i poznawać kolegów i koleżanki z klasy, wspólnie przygotowując i spożywając posiłki, grając i prowadząc rozmowy.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Spotkania klasowe - od małolata do późnego wieku

Poprzez pobyt w domach wakacyjnych dla grup, spotkanie klasowe uzyskuje specjalny charakter, podczas wspólnie spędzonych dni zebrane zostają doświadczenia i wrażenia, a poczucie wspólnoty zostaje wzmocnione. Kto raz brał udział w takim wydarzeniu, będzie znów chciał to przeżyć, np. kolejne spotkanie klasowe po latach. W domach wakacyjnych lla grup wszyscy starzy koledzy z klasy przedstawią się w nowym świetle. W swobodnej atmosferze można pogadać i pośmiać się ze starych historii, a piękne otoczenie zadba o niezapomniane spotkanie, aż nabierzecie ochoty na dalsze spotkania aż do późnego wieku.

Domy na spotkania klasowe

Spotkania klasowe młodzieży

Szkoły na różnych szczeblach edukacji organizują dla swoich uczniów przeróżne wyjazdy integracyjne. Może warto zmienić przestarzałą formę i zamiast do typowego ośrodka kolonijnego, wybać się tym razem do wilkiego domostwa, dawnego dworku, czy nawet zameczku? Takie zakwaterowanie będzie gwarancją tego, że podczas wyjazdu klasowego, jego uczestnicy będą mieli wszystko, czego potrzeba i tow bezpiecznych, bardzo prywatnych warunkach.

Zalety Domu dla Grup na spotkanie klasy młodzieżowej

  • Atrakcyjne i oryginalne zakwaterowanie, które na długo pozostanie w pamięci
  • Dzięki dużej, często profesjonanej kuchni istnieje możliwość wspólnego przygotowania posiłków - np. w formie warsztatów kulinarnych dla całej klasy
  • W wielu domach dla grup znajdują się niestandardowe pomieszczenia, jak np. sale konferencyjne czy nawet salki gimnastyczne, dzięki czemu podczas wyjazdu klasowego można urządzić uczestnikom wiele atrakcyjnych zajęć, nawet w razie niepogody.
  • W prywatnych domach samodzielnie przygotujecie swoje posiłki - dzięki czemu możecie wybrać się na dowolne wycieczki i zwiedzanie nie musząc zwracać uwagi na sztywne, z góry ustalone godziny posiłków.
  • Warunki mieszkalne w domu wakacyjnym będą o niebo lepsze niż w ośrodku kolonijnym, a przy tym wciąż w korzystnej cenie!
  • Duży dom dla grupy zazwyczaj wiąże się także z dużą prywatną działką. Dzięki temu rozhulana młodzież nie będzie uciążliwa dla sąsiadów i będzie mogła bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.
  • Duże domy bardzo często wyposażone są w dodatkowe udogodnienia, np. saunę, basen, boiska. Dzięki temu jeszcze efektywniej i jeszcze ciekawiej będzie można zorganizować klasowe spotkanie integracyjne.

 

Spotkania klasowe po latach

Wszystkie wymienione powyżej zalety będą dotyczyły w tej samej mierze młodzieży, jak i tych, którzy swoje spotkanie klasowe organizują po (czasem wielu) latach. Wspólne wieczory pełne wspomnień, śpiewu i dźwięku gitar przy ognisku, prywatna, nieskrępowana atmosfera i możliwość indywidualnego kształtowania czasu - to wszystko to, czego dojrzali klasowicze potrzebują. 

 

 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach