Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Dom z basenem - na cudowne wakacje

Domy wakacyjne z basenem w południowej Europie

Wakacje spędzone na południu Europy kojarzą się ze słońcem, wysokimi temperaturami i nieskazitelnie błekitnym niebem. Zdarza się jednak, że nawet najbardziej wytrwałym z nas, upały czasami dają się we znaki. W takich momentach człowiek marzy o zanurzeniu sie w przyjemnej, chłodnej wodzie i zrelaksowaniu się we własnym basenie. Dla tych z Państwa, którzy są amatorami wodnego relaksu, przygotowaliśmy ofertę specjalnie wyselekcjonowanych domów wakacyjnych z własnym basenem.

Domy z basenem w Chorwacji

Domy z basenem w Chorwacji

Chorwacja to wspaniały pomysł na wakacje. Niskie ceny, szeroki wybór domów, a szereg z nich wyposażony we własny prywatny basen. Szczególnie polecamy ten wybór tym z Państwa, którzy na wakacje wybierają się z pociechami. Dzień spędzony na zabawach wodnych bedzie dla nich z pewnością nie lada atrakcją!

Domy z basenem w Hiszpanii

Domy z basenem w Hiszpanii

Hiszpania - tutaj dzień spędzony na plaży na pewno zapewni Państwu wiele emocji i atrakcji. Gdy jednak siły już się wyczerpią, można zrelaksować się we własnym basenie, czerpiąc przyjemność z przyjemnie ciepłego wieczoru, orzeźwiającej wody i cieszyć oczy widokiem zachodzącego słońca....

Domy z basenem we Włoszech

Domy z basenem we Włoszech

Włochy - ich piękno odkryją Państwo nie tylko przy wybrzeżu, lecz głownie w głębi lądu. Gaje oliwne, ciągnące się po horyzont winnice, urokliwe wioseczki przepełnione znamionami bogatej historii to coś, co sprawi że do Włoch będą chcieli Państwo zawsze wrócić. Dzięki naszym domom z basenem, nie muszą Państwo przy tym rezygnować z wodnych przyjemności!

Domy z basenem w Grecji

Domy z basenem w Grecji

Całodzienne wycieczki i zwiedzanie licznych zabytków, w jakie obfituje Grecja wyczerpały Państwa siły? Nie warto się przejmować! Szybka kąpiel w basenie przywróci wszystkim siły witalne i doda chęci do dalszej eksploracji tego pięknego kraju!