Wakacje z kotem - domy przyjazne zwierzakom

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i ucieczki od trosk dnia powszedniego. Jednak jeżeli jesteś szczęsliwym posiadaczem pupila domowego, planowanie wakacji może spędzić Ci sen z powiek. Mogłoby się wydawać, że kota o wiele łątwiej jest zostawić w domu, prosząc np. zaprzyjaźnionego sąsiada o zajęcie się kuwetą i karmieniem. Jednak nie każdy z nas tekiego życzliwego i godnego zaufania sąsiada posiada. I też nie każdy chce obciążać kogoś innego. I też nie chce się martwić, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Jest na to rada - zabierz kota na wakacje! 

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Domy wakacyjne także na wakacje z kotem

Również koty są mile widzianymi gośćmi w domach wakacyjnych NOVASOL przyjaznych zwierzętom. Prosimy jedynie zwrócić uwagę na specjalne oznaczenia. Prosimy kliknąć na link, żeby dowiedzieć się więcej o domach przyjaznych dla zwierząt. Wystarczy zarezerwować jeden z nich, aby móc cieszyć się udanymi wakacjami w gronie wszystkich, także tych czworonożnych, członków rodziny. Jednak zanim rozpoczną się wyczekiwane wakacje z kotem, należy przemyśleć kilka spraw istotnych podczas podróżowania z kotem.

 

Wygodne i bezpieczne miejce do spania oraz transportu

Koty powinny zawsze podróżować w praktycznym, stabilnym, przepuszczającym powietrze transporerze, który zapewni im wystarczająco dużo miejsca, by wstać, położyć się i bez problemu obrócić. Wskazane jest, aby kot jeszcze przed podróżą był zaznajomiony ze swoim transporterem i by podchodził do niego z ufnością. Transporter może być używany jako miejsce do spania już w domu, a potem w domu wakacyjnym. Dzięki temu Państwa kot będzie się czuł na wakacjach tak pewnie, jak we własnym domu.

 

 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach