Rezerwując apartament lub domek wakacyjny w Danii, będziecie mieli okazję poznać wyjątkowe atrakcje dla całej rodziny. Wiadomo, że ceny w Danii znacznie odstają od europejskich, co nie jest zbyt zachęcające, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi – najmłodszym trudno jest odmówić wycieczki do lunaparku czy miejsca zabaw. Dlatego też, NOVASOL przygotowała dla Was specjalne zniżki, które znacząco obniżają koszty za bilety wstępu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Jak je zdobyć? Bardzo łatwo. Wystarczy zarezerwować obiekt wakacyjny w Danii (lub w określonym regionie) i podczas pobytu, udać się do opisanych poniżej atrakcji z dokumentami najmu. 
Pakujcie więc plecaki oraz torby podróżne i wyruszcie na niezapomniane wakacje w Danii!

BonBon-Land

LEGOLAND® Billund - odbierz swój darmowy bilet*!

Wizyta w LEGOLAND® Billund gwarantuje mnóstwo ekscytujących przygód. Czeka Cię na wiele niezwykłych atrakcji i kolorowych wydarzeń, których nie warto przegapić! W ramach programu "korzyści dla naszych klientów w Danii", przy zakupie biletu promocyjnego (zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka), otrzymasz 1 bilet gratis.

*Dotyczy klientów NOVASOL z ważnymi dokumentami najmu. Bilety są ważne na jedną wizytę dla maksymalnie dwóch osób w okresie od 2 kwietnia do 30 października 2022 roku. Oferta nie łączy się z innymi biletami/zniżkami lub karnetami sezonowymi. Biletu nie można wymienić na gotówkę ani wymienić na inne rodzaje biletów. Bilety nie mogą być odsprzedawane. Bilety są ważne tylko w wybranym dniu zwiedzania. Sprawdź godziny otwarcia na LEGOLAND.dk

Po więcej informacji, przejdź do naszej strony o LEGOLANDZIE®

BonBon-Land – 25% rabatu

Park rozrywki  dla całej rodziny. 4 roller-coastery, dwa spływy wodne i liczne karuzele dla małych i dużych – godziny świetnej zabawy! Każdy kto wynajmie apartament lub domek na Zelandii, otrzyma od nas 25% rabatu na bilety wstępu.

Zniżki na bilety do Djurs Sommerland

Djurs Sommerland to jeden z największych parków rozrywki w Danii. Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj, a dla naszych Klientów mamy następującą ofertę: Bilet jednodniowy z rabatem 20% lub Bilet dwudniowy z rabatem 15%. Zniżki te otrzymacie po rezerwacji dowolnego obiektu wakacyjnego na terenie całego kraju. Ważna informacja: bilety ze zniżką można kupić wyłącznie w naszych lokalnych biurach (w tych samych, w których odbiera się klucze).

Zoo w Givskud – 20% rabatu

Wybierając się na wakacje w Jutlandii, otrzymacie rabat na bilety do zoo w miejscowości Givskud. Jest to najbardziej znany ogród zoologiczny w Danii, a znajduje się on ok. 20 kilometrów na północ od miasta Vejle. Podziwiać tu można ponad siedemset zwierząt, w tym białego nosorożca oraz goryle. Klienci wybierające się do Jutlandii, mogą liczyć na 20% rabat na bilety wstępu.

Givskud Zoo

20% rabatu na bilety do Ree Park

Ree park to ogród zoologiczny typu safari. Zwierzęta nie są tu trzymane w klatkach, a obserwować można je z pokładu aut terenowych lub specjalnego pociągu. Na terenie parku można również wziąć udział w wyprawie kajakowej oraz podejrzeć zwierzęta podczas ich karmienia. Każdy kto zarezerwuje obiekt wakacyjny w Jutlandii, otrzyma od nas 20-procentową zniżkę na wejście do parku.

Faarup Sommerland – rabat

Faarup Sommerland to nawiększy park rozrywki w Danii. Położony jest w północnej części kraju, pomiędzy miastami Blokhus i Lokken. W parku czeka na Was 6 kolejek górskich, największy park wodny w Danii, kolejki wodne oraz mnóstwo karuzel i podobnych atrakcji. Zniżki na bilety 1- i 2-dniowe przysługują wszystkim rezerwującym domy wakacyjne w Jutlandii.

Ree-Park

Knuthenborg Safaripark – 20% zniżki na bilety

Park safari, który można przemierzać własnym autem. Są tu również strefy, w których można poruszać się motorem, rowerem, a nawet pieszo. Park znajduje się na wyspie Lolland (sprawdźcie także naszą ofertę „domy wakacyjne na Lolland”) i mieszkają w nim zwierzęta z aż pięciu kontynentów. Zniżkę otrzymają osoby, które zarezerwują obiekty na wyspach: Zelandia, Lolland, Falster oraz Mon.

LEGO House

O LEGO HOUSE więcej informacji znajdziecie w tym miejscu. Jest to najnowsza atrakcja w Danii. Znajduje się w miejscowości Billund, czyli w tej samej, w której powstały słynne klocki oraz park LEGOLAND. Wybierając dowolny obiekt wakacyjny w Danii, otrzymacie zniżkę 70 DKK na bilet wstępu do atrakcji.

LEGO® House

25% zniżki na wejście do parku Universe

Universe to duński park rozrywki i nauki położony na wyspie Als. Wizją parku jest wzbudzenie zachwytu wokół naturalnej nauki, technologii i przedsiębiorczości. Odwiedzający zdobywają wiedzę poprzez doświadczenia naukowe i różne aktywności. Wszechświat znacznie różni się od innych duńskich parków rozrywki tym, że nauka jest podstawą wszystkich przejażdżek, doświadczeń i zabaw. Jeśli lubicie połączenie zabawy z nauką, to na pewno ucieszy Was rabat 25% na bilety wstępu do parku. Oferta dostępna dla osób rezerwujących domy wakacyjne w Jutlandii Południowej.

 

Kattegatcentret - 20% zniżki

Zarezerwuj dom wakacyjny w Danii i skorzystaj z 20-procentowej zniżki za bilet wstępu do Akwarium KattegatCentret. W miejscu tym czekają na Ciebie 250 gatunków ryb, które żyją w wodach morskich oraz w tropikach. Świetne miejsce dla całej rodziny!

 

Racehall w Aarhus - 10% zniżki

Specjalnie dla naszych Klientów, mamy 10-procentowy rabat na przejazd po torze gokartowym. Tor znajduje się w centrum Racehall w mieście Aarhus.

 

Adventure Park - 20% zniżki

Jeśli zarezerwujecie dom wakacyjny w Bjerregard lub Sondervig, otrzymacie 20% na wejście do rodzinnego parku Adventure Park. Na miejscu można skorzystać z m.in. Mini-golfa, Piłkarskiego Golfa, Gry w kręgle i wielu innych atrakcji.

 

Sagnlandet Lejre – aż 33% rabatu

Sagnlandet Lejre to jedyny w swoim rodzaju skansen i park archeologiczny. Można tu poczuć się jak w czasach Wikingów, średniowiecza, a nawet w epoce kamienia. Na miejscu znajdują się również pracownie artystyczne oraz rzemieślnicze, w których wytwarza się produkt zgodnie z metodami z danego okresu historycznego. Park ten mieści się w okolicy Roskilde, dlatego też rabat 33% przysługuje wszystkim rezerwującym obiekty na Zelandii.

Universe

Parki linowe

Mamy również zniżki dla amatorów zabaw w parkach linowych.  Zniżki na wejście otrzymacie w miejscach takich jak:

  • Gavnø Slot & Go Fly  - 25% rabatu dla rezerwujących domki na Zelandii
  • Highpark – 10% rabatu dla rezerwujących domy wakacyjne w Południowej Jutlandii
  • WOW Park – 15% dla rezerwujących obiekty w Południowej i Zachodniej Jutlandii
| Administrator
(Pierwsza publikacja )