Karta turystyczna w Austrii

Wybierając się na wakacje, masz ochotę na dodatkowe, wyjątkowe wrażenia? Chcesz odkrywać skarby w muzeach, bawić się w odkrytym basenie lub poczuć smak adrenaliny na kolejce linowej? Dla tego rodzaju doświadczeń wakacyjnych polecamy domy wakacyjne w Austrii z naszej oferty. Ponieważ właśnie dzięki  wyborowi zakwaterowania NOVASOL,  z wielu atrakcji w regionie będziesz mógł skorzystać bezpłatnie! 

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Te specjalnie wyselekcjonowane domy wakacyjne w Austrii, oznaczone specjalnym symbolem (literka "F" na czerwonym tle) oferują wam tzw. Kartę turystyczną. Karty te są różne w zależności od regionu i oferują Gościom kompletny pakiet darmowych atrakcji regionalnych: kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe i letnie tory saneczkowe, muzea, baseny kryte i odkryte, wysokie tory linowe i inne. Dzięki nim możesz także poruszać się bezpłatnie autobusami, co pozwoli Ci na odpoczynek od prowadzenia samochodu. 

Gospodarz twojego domu wakacyjnego przekaże ci kartę w dniu przyjazdu. 

Uwaga: Zawartość oferty różni się w zależności od regionu, a karta turystyczna jest ważna od połowy maja do połowy września, w zależności od dostępności atrakcji. Nasze domy można oczywiście rezerwować przez cały rok.

Przykładowe korzyści przy użyciu karty turystycznej

Oszczędności na rodzinne wakacje w lecie (2 osoby dorosłe + 2 dzieci, pobyt na 7 nocy) z kartą Alpbachtaler Seencard (Tyrol):
1 przejażdżka kolejką Wiedersbergerhornbahn - normalna cena 36,50 EUR
1 przejażdżka kolejką Sonnwendjochbahn - normalna cena € 36,50
1 przejażdżka kolejką Reitherkogelbahn - normalna cena € 29,-
Wstęp do Reither Badesee - normalna cena 9,- EUR

Oszczędności przy użyciu karty turystycznej € 111,-

Spis kart:

ALPBACHTAL SEENLAND CARD (Tyrol)
SUMMER CARD GOLD Tiroler Oberland (Tyrol)
LECHTAL CARD (Tyrol)
LÖWENCARD Saalbach-Hinterglemm-Leogang (Salzburg)
SOMMERKARTE ZELL AM SEE – KAPRUN (Salzburg)

BREGENZERWALD GÄSTE-CARD (Vorarlberg)
DACHSTEIN SOMMERCARD (Steiermark)
SILVRETTA CARD (Tyrol)
SOMMERKARTE ST. ANTON (Tyrol)
NATIONALPARK CARD (Salzburg)
 
Prosimy pamiętać, że karty turystyczne nie są ofertą NOVASOL i może nastąpić zmiana w och dostępności w obiekcie wakacyjnym. Ponadto, dostawcy kart turystycznych mogą dokonywać zmian w swojej ofercie. NOVASOL nie ma na to wpływu.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach