Wakacje w Polsce

Kilka propozycji na udane wakacje w Polsce. Sprawdźcie, jak można spędzić urlop w naszym pięknym kraju, a następnie zapoznajcie się z naszą wyjątkową ofertą!

Cudze chwalicie, swego nie znacie” – tak mówi stare, polskie przysłowie. Jak w każdym porzekadle, również i w tym powiedzeniu tkwi ziarno prawdy. Co roku, miliony turystów wybierają coraz to egzotyczniejsze kierunki, nie wiedząc, że w rodzimym kraju czeka na nich mnóstwo atrakcji i niezapomnianych chwil. Wakacje w Polsce mogą być naprawdę niezwykłym przeżyciem, które długo będzie wspominane z rozrzewnieniem. NOVASOL ma dla Was ciekawą opcję dotyczącą wypoczynku w naszym kraju, a mianowicie apartamenty i domy wakacyjne w Polsce. Myślimy, że jest to ciekawa alternatywa i rozwiązanie dla osób, które chcą łączyć wypoczynek z aktywnym spędzeniem czasu. Poniżej, przestawiamy Wam kilka propozycji jak zestawić domek wakacyjny z wybranym regionem. Zapraszamy na wakacje w Polsce!

 

Wakacje w Polsce

Wakacje nad morzem

Niewątpliwym atutem naszego kraju, jest jego położenie nad Bałtykiem, a więc nie dziwi popularość naszych kwater z katalogu "apartamenty nad morzem". Dzięki takiej lokalizacji, wakacje w Polsce, mogą Wam zapewnić przyjemny urlop nad wodą i to na jednych z najlepszych plaż w Europie. Bez cienia wątpliwości można napisać, że nasze szerokie piaszczyste plaże są znacznie lepsze od żwirowych i kamienistych kąpielisk południowej Europy. Jednak nie tylko plaże przyciągają turystów na niezapomniane wakacje nad morzem. Liczne kurorty i uzdrowiska oferują szeroką gamę atrakcji, zabytków, możliwość uprawiania sportów wodnych, a także udział w ciekawych wydarzeniach muzycznych czy festiwalach. Urlop nad Bałtykiem to także możliwość obcowania z dziką przyrodą i naturalnymi cudami, jak klify, piaszczyste wydmy, gęste lasy oraz flora i fauna nadmorska. Nic więc dziwnego, że nadmorskie kąpieliska to najpopularniejszy kierunek w kraju. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje domy blisko plaży, apartamenty z widokiem na morze oraz domy z basenem. Sprawdźcie już teraz!

 

Wakacje w Polsce

Wakacje nad jeziorem

Na pewno Waszą pierwszą myślą będą Mazury, czyli przepiękna kraina tysiąca jezior. Jednak nie tylko tam, można spędzić przyjemny urlop nad jeziorem. Pojezierze Pomorskie, Drawskie, Wielkopolskie, a także pojedyncze jeziora (np. Solina) rozsiane na terenie całego kraju i wszystkie zapraszają Was na relaks oraz przyjemne chwile. Wakacje w Polsce nad jeziorem są bardzo popularne, stąd sporo obiektów i wakacyjnych ośrodków z własnymi kąpieliskami, które już czekają na Wasz przyjazd.  Z NOVASOL możecie spędzić niezapomniany urlop nad słodkowodnym akwenem, wystarczy wybrać nasze domki na Mazurach lub w innym regionie.

 

Wakacje w Polsce

Wakacje w górach

Kolejna zaleta lokalizacji geograficznej naszego kraju, a mianowicie dostęp do gór. Praktycznie cała południowa granica składa się z pasm górskich, które są atrakcyjne zarówno latem, jak i zimą. Co najlepsze, każde pasmo oferuje inną skalę wysokości i trudności, także każdy znajdzie miejsce na swoje siły i możliwości. Niezależnie jednak, czy wybierzecie Sudety czy Tatry (sprawdźcie naszą ofertę „domy wakacyjne w Tatrach”), Wasze wakacje w Polsce pełne będą wrażeń i niezapomnianych wrażeń.

 

Wakacje w Polsce

Aktywne wakacje w Polsce

Opisane wyżej miejsca, a także te pominięte, łączy wiele wspólnych cech. Na pewno jest to możliwość wypoczynku i relaksu oraz nieograniczone okazje do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Nieważne czy zdecydujcie się na domki nad morzem, w górach czy w centralnej części kraju – ciekawych propozycji nie zabraknie. Tak naprawdę, w Polsce można uprawiać większość dyscyplin sportowych, a stale rozwijana infrastruktura sprawia, że warunki do ich wykonywania są na bardzo dobrym poziomie. Weźmy chociaż pojawiające się co roku nowe odcinki tras rowerowych czy wyposażenie baz sportowych nad akwenami – naprawdę jest z czego wybierać. Nie brakuje również ciekawych propozycji z zakresu sportów ekstremalnych, gdzie poziom adrenaliny wskakuje na najwyższy poziom. Podsumowując, wakacje w Polsce to idealna okazja na aktywne spędzanie czasu.

 

Wakacje w Polsce

Wakacje w mieście

Urlop to również świetny czas na poznanie (lub odkrycie na nowo) historii naszego kraju. Decydując się na wakacje w Polsce, będziecie mieli okazję zwiedzić zarówno najsłynniejsze, jak i mnie oblegane przez turystów miasta oraz zabytki. Mało tego, czasem nawet i na wsiach czy pośród bezdroży, natknąć się można na niezwykły obiekt o ciekawej historii. Także, niezależnie czy wybierzecie się do Krakowa, Warszawy, Łodzi, Lublina, czy np. do Szczecina, Kołobrzegu (sprawdźcie również naszą ofertę „Kołobrzeg apartamenty i domy”) lub Jeleniej Góry – czeka na Was mnóstwo interesujących miejsc i atrakcji. No właśnie – jeszcze atrakcje, którymi wypełnione są po brzegi polskie miasta. I dla małych, i dla dużych – wszyscy znajdą coś dla siebie!

 

Wakacje w Polsce

Wakacje w domu wakacyjnym w Polsce

Wszystkie powyższe akapity sprowadzają nas do finału, jakim są wakacje w Polsce z NOVASOL. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Powodów jest całe mnóstwo, ale najważniejsze z nich to:

  • Jeśli szukacie alternatywy dla zatłoczonych i gwarnych hoteli – nasze domy i apartamenty to najlepsza opcja;

  • U nas poczujecie się jak u siebie – tyle, ze nad morzem, w górach lub zupełnie innym miejscu;

  • Kwatery w Polsce, takie jak np. z oferty "Mazury domki" to gwarancja prywatności, indywidualności, samodzielności oraz komfortu.

Już teraz sprawdźcie nasze propozycje zakwaterowania, a gwarantujemy, że następny Wasz urlop na długo pozostanie w Waszej pamięci. W imieniu właścicieli obiektów z katalogu NOVASOL – gorąco zapraszamy!