Wczasy z psem w Polsce

Zarezerwuj przyjazny dla zwierząt dom lub apartament wakacyjny w Polsce w prosty sposób online. Polska jest doskonałym celem podróży na wczasy z psem. Twój pies również przeżyje tu wspaniałe wczasy, ponieważ czekają tu na niego piękne nadmorskie krajobrazy, kilometry piaszczystych plaż czy wiele tajemniczych lasów. Polska po prostu oferuje fantastyczne warunki do spędzenia wspaniałego urlopu z psem w domu wakacyjnym.

Wczasy z psem w Polsce

Zabierz psiaka na urlop w kraju

Jak już wcześniej ustaliliśmy, decydując się na dom lub apartament wakacyjny z NOVASOL, nie musisz zostawiać swojego domowego ulubieńca u rodziny lub w psim hotelu. To samo dotyczy opcji „wczasy z psem w Polsce” – również i w naszym, pięknym kraju, znajdziecie mnóstwo kwater, w których Wasi domowi pupile są mili widziani. Dlatego też, z dumą ogłaszamy, że wakacje z psem w Polsce to idealne rozwiązanie dla Was i Waszych pupili. O jego atrakcyjności niech świadczy również fakt, iż urlop w kraju oznacza znacznie krótszą podróż, co nie jest bez znaczenia przy poróżowaniu ze zwierzakiem, bo przecież ich komfort i dobre samopoczucie są dla nas i dla Was bardzo ważne.

 

Wczasy z psem w Polsce

Domy wakacyjne na pobyt z psem

Co charakteryzuje polskie domy przyjazne zwierzętom? Przede wszystkim fakt, że działki, na których się znajdują, są ogrodzone i bezpieczne, także Wasz pupil będzie mógł do woli biegać na świeżym powietrzu. Oprócz tego, w samych obiektach, czekają odpowiednie legowiska oraz informacje, np. z numerem telefonu oraz adresem najbliższego weterynarza. Pamiętajcie tylko, że w obiektach na wspólne wczasy z psem są często specjalne regulaminy bądź wytyczne, do których należy się stosować. No i najważniejsze, pobyt Waszego domowego pupila nie podlega dodatkowej opłacie – a to oznacza dodatkowe fundusze. na wakacyjny wypoczynek.

 

Wczasy z psem w Polsce

Wczasy z psem nad morzem

Kilometry polskiego wybrzeża, to jedne z najlepszych miejsc na wypoczynek nie tylko dla ludzi, ale i również dla zwierzaków domowych, a zwłaszcza psów. Wybierając nasze domki nad morzem, zyskacie okazję do niezapomnianego urlopu z psiakiem. Obiekty z naszej oferty, często znajdują się w pobliżu plaż i kąpielisk, na których można wypoczywać z domowym zwierzakiem (taka informacja, będzie również widoczna w obiekcie). Oznacza to, ze wspólne kąpiele oraz długie spacery o zachodzie Słońca, będą dostępne także dla Waszych ulubieńców. Ponadto, wczasy z psem w Polsce to okazja na zabawy w sosnowych lasach, które bardzo często znajdują się tuż przy plażach.

 

Wczasy z psem w Polsce

Wczasy z psem na Mazurach

Domki na Mazurach z naszego katalogu, to kolejna, świetna propozycja na zakwaterowanie z domowym psem. Mazury to bowiem drugi, najpopularniejszy kierunek wakacyjny w Polsce, a jeśli chodzi o wspólne wczasy z psem, to chyba będzie numer jeden. Panują tu bowiem idealne warunki do zabawy dla zwierzaków domowych. Lasy, jeziora, rzeczki, łąki, wzniesienia – tyle możliwości do spędzenia niezapomnianych chwil na świeżym powietrzu. Oczywiście, podobnie jak nad morzem, i tu znajdziecie wydzielone kąpieliska dla zwierzaków, jak i specjalne miejsca do wypoczynku z nimi. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, niż zaprosić Was do naszych kwater na Mazurach.

 

Wczasy z psem w górach

Tatry, Sudety czy Bieszczady – każde z tych miejsc, będzie idealne na wakacje z psem. Podobnie jak w innych miejscach, znajdziecie tu miejsca na swobodne wypuszczanie zwierzaka, jak i lokalizacja, w których należy przestrzegać pewnych zasad (np. w Parkach Narodowych). Poza tym, czekają was tu godziny świetnej zabawy na świeżym powietrzu, połączonej ze zdobywaniem kolejnych szczytów. Z kolei po całym dniu wzywań, wrócicie do Waszego przytulnego i komfortowego domu wakacyjnego, w którym zbierzecie siły na kolejny dzień pełen wrażeń. To będą niezapomniane wczasy z psem w Polsce. Zapraszamy!