Zniżki na atrakcje w Dalmacji

Dalmacja to o wiele więcej niż tylko słońce i morze! Chcemy, żebyś mógł się w pełni cieszyć swoimi wakacjami. Dlatego ważne jest, żebyś podczas urlopu spróbował świeżych, lokalnie uprawianych warzyw i ziół, ryb i owoców morza złowionych o poranku oraz aromatycznego wina. Twój urlop w Chorwacji dopełni pełna wrażeń wycieczka łodzią. Dlatego jeżeli zarezerwowałeś dom wakacyjny w pobliżu Trogiru lub wyspy Brač, nie przegap specjalnych zniżek, które przygotowaliśmy dla gości NOVASOL w Dalmacji.

Kurs gotowania w Trogirze

Kurs gotowania w Trogirze

Mimo, że nie zapraszamy was bezpośrednio do restauracji, to umożliwimy wam odkrycie największych tajemnic dalmatyńskiej kuchni. Będziecie mogli nie tylko wziąć udział w tworzeniu menu, ale także w wyborze produktów na lokalnym rynku, z których potem, wraz z szefową kuchni, stworzycie samodzielnie najlepsze dalmatyńskie dania. 

Dzień rozpoczniecie od filiżanki kawy i kawałka ciasta w sercu pięknego miasta Trogir. Po wybraniu menu z gospodynią, która jest jednocześnie szefową kuchni, panią Ivaną Oresic, udacie się lokalny targ w samym centrum starego miasta i wybierzecie razem składniki. Pani Ivana podzieli się z wami swoją wiedzą i miłością do tradycyjnej kuchni dalmatyńskiej - a wy będziecie uzyskacie prawdziwy wgląd w śródziemnomorski świat smaków. Kurs gotowania w Trogirze trwa od 9:00 do 14:00 i może być prowadzony w języku angielskim lub chorwackim. Zajęcia odbywają się w domu i ogrodzie szefowej kuchni, oddalonym 5 minut spacerem od centrum Trogiru.

Co na was czeka? Poranna kawa, ciastka, wspólne zakupy na rynku, deser, napoje, edukacja i mnóstwo zabawy. Cena za klasyczny kurs gotowania wynosi 40 €/osobę, a maksymalna liczba osób w grupie to 6. Goście NOVASOL otrzymują voucher z 10% zniżką - voucher do wydrukowania znajdziecie na dole strony.

Jeśli chciałbyś skorzystać z innych usług oferowanych przez szefową kuchni we własnym domu wakacyjnym NOVASOL, jest to również możliwe. W czasie, gdy będziecie się dobrze bawić na plaży, szefowa kuchni, pani Oresic, zadba o jedzenie zgodnie z waszymi życzeniami i przygotuje je  bezpośrednio w twoim domu wakacyjnym w Trogirze, gdzie będziecie mogli przyjrzeć się zabiegowi. Romantyczna kolacja, przyjęcie urodzinowe lub po prostu wieczór z rodziną i przyjaciółmi – z każdego posiłku możecie zrobić uroczystość! Usługi takie można zarezerwować bezpośrednio na stronie szefowej kuchni, pod adresem www.dalmatian-cuisine.weebly.com

Sea shine Travel

Korzyści dla klientów - wyspa Brač

Twój dom wakacyjny na wyspie Brač, usytuowanej naprzeciwko największego miasta Dalmacji, Splitu, może stać się wspaniałą bazą wypadową na liczne, atrakcyjne wycieczki z których możesz skorzystać. Dzięki nim, twój urlop nabierze rumieńców i będziesz mógł podziwiać krajobrazy z perspektywy morza.

Island Travel Brac

Sea Shine Travel

W miejscowości Postira na wyspie Brač znajdziesz biuro podróży Sea Shine Travel, w którym możesz zarezerwować codzienne wycieczki statkiem. Piękna łódź nazywa się Fjera i może pomieścić do 80 gości. Głównym punktem oferty jest wycieczka wzdłuż wybrzeża wyspy Brač. Następnie podróż kontynuowana jest do pięknego nadmorskiego miasta Omis, a następnie prowadzi w górę rzeki Cetina oraz poprzez wspaniały kanion. Istnieje także możliwość zorganizowania indywidualnych wycieczek i usług transferowych. Północne wybrzeże wyspy Brač jest pełne piaszczystych zatok otoczonych sosnowymi drzewami. W środku południowego wybrzeża znajduje się najsłynniejsza plaża Dalmacji - Złoty Róg (Zlatni rat) we wsi Bol. Czy jest lepszy sposób na zwiedzanie wyspy Brač i jej ukrytych pereł?

Wszyscy goście firmy NOVASOL otrzymują 10% zniżki na wszystkie usługi, a dzieci do 7 roku życia mogą wziąć udział w wycieczkach bezpłatnie. Wydrukuj voucher umieszczony na dole strony. 

Kontakt: Vana i Jakov CepernicE-mail: seashinetravel@gmail.comTelefon: +385 97 741 0770Adres: Molo lozna 21, Postira

eGo CORVUS Travel

Island Travel Brač

W Supetar, w największym porcie pięknej wyspy Brač, można uzyskać zniżkę na wszystkie usługi agencji Island Travel Brač. Znajdziesz tu różne oferty wycieczek zarówno wokół wyspy Brač, jak i innych wysp, a także ciekawych zabytków w środkowej Dalmacji. Wycieczki odbywają się łodziami mogącymi przewozić do 8 lub 12 pasażerów. Można również zorganizować transfer, usługi taksówkarskie i wynajem łodzi (pod warunkiem posiadania niezbędnych uprawnień). Wycieczki mogą trwać pół dnia lub cały dzień. Istnieje możliwość zarezerwowania większej liczby łodzi, aby można było zorganizować wycieczki lub transfery dla większej grupy. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć wyspę Brač i jej okolice z perspektywy morza. 

Wszyscy goście NOVAOL otrzymują 10% zniżki na wszystkie usługi. Po prostu wydrukuj swój voucher znajdujący się na dole tej strony.

Kontakt: Ricardo DeradoE-mail: brac.excursions@gmail.comTelefon: +385955506226 & +385955148989Adres: Ul. XII. Dalmatinske brigade 9a, SupetarStrona internetowa: http://www.island-travel.hr

EGO CORVUS

eGO CORVUS, znany również jako Travel with us, został założony w 2012 roku i od tego czasu działa na rynku dalmatyńskim. Firma oferuje różne typy pojazdów do wynajęcia, nawet dla dziewięciu pasażerów,  a także organizuje luksusowe transfery i wycieczki. Wybierając dom wakacyjny w Dalmacji na swój urlop, nie można przegapić wycieczki do przynajmniej jednego z większych miast z pięknymi, antycznymi rynkami miejskimi i zapierającą dech w piersiach przyrodą. Koniecznie odwiedź Split, Zadar, Trogir lub Sibenik z Parkiem Narodowym Krk. Firma szczyci się wysokim standardem przewozów i zadowoleniem sowich Klientów. 

Wszyscy goście NOVASOL otrzymują 10% zniżki na wszystkie usługi. Po prostu wydrukuj swój voucher umieszczony na dole tej strony.

Kontakt: eGO CORVUSTelefon: +385 98 172 5648Email: info@travelwithus.hrStrona internetowa: www.travelwithus.hr

Upewnij się, że oprócz cieszenia się słońce podczas wakacji w Dalmacji, nie zapomnisz o czekających cię atrakcjach i zniżkach! Wydrukuj voucher dostępny poniżej i zabierz go ze sobą!

Pobierz i wydrukuj voucher