Zarezerwuj ulubiony dom wakacyjny w Danii i zdobądź darmowy bilet* do LEGOLAND®!

Możecie przeżyć ekscytującą przygodę podczas wakacji w Danii, odwiedzając LEGOLAND® w miejscowości Billund. LEGOLAND® to miejsce, w którym wszyscy mogą poczuć się jak dzieci. Odkryjcie bogactwo najpopularniejszych kloców na świecie i poznajcie nowe metody ich zastosowania. Nie zapomnijcie też o licznych, innych atrakcjach, które wypełnią Wasz ekscytujący dzień!

Domy wakacyjne w Jutlandii Północnej
Domy wakacyjne w Danii
Domy wakacyjne w Jutlandii Południowej

Zdobądź 2 bilety w cenie 1 do LEGOLANDU

Rodzinne chwile w LEGOLAND

Kup 1 bilet w ramach promocji, jako Gość NOVASOL, i otrzymaj bezpłatny bilet* ważny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oczywiście, możesz kupić większą ilość biletów objętych promocją - dla osób podróżujących z Tobą.

*Dotyczy klientów NOVASOL z ważnymi dokumentami najmu. Bilety są ważne na jedną wizytę dla maksymalnie dwóch osób w okresie od 2 kwietnia do 30 października 2022 roku. Oferta nie łączy się z innymi biletami/zniżkami lub karnetami sezonowymi. Nie można wymienić biletu na gotówkę ani wymienić na inne rodzaje biletów. Bilety nie mogą być odsprzedawane. Bilety są ważne tylko w wybranym dniu zwiedzania. Zobacz godziny otwarcia na LEGOLAND.dk

Jak zdobyć 2 bilety w cenie jednego

24 godziny po dokonaniu rezerwacji, automatycznie uzyskasz dostęp do swojej strefy MyBooking i wszystkich profitów partnerskich NOVASOL. Znajdziesz tam link od naszego partnera LEGOLAND Billund. Jak to działa: Otwórz link, a następnie kup bilet promocji w pełnej cenie, a otrzymasz bezpłatny bilet dla jednej osoby (bez względu na wiek). Dzieci do lat 3 mają zawsze wstęp wolny.

Pełna prywatność i relaks w naszym domku wakacyjnym

Rodzinne wakacje w domu w Danii

Dom wakacyjny oferuje jednocześnie dużo przestrzeni i prywatności, co jest szczególnie pożądane podczas urlopu. Nie musisz przestrzegać żadnych godzin posiłków czy odpoczynku - z NOVASOL spędzasz dzień jak chcesz.  W wielu naszych domach, chętnie widziane są zwierzaki domowe i to bez dodatkowych kosztów. W ofercie znajdziecie także domy wakacyjne dla 12 osób i więcej. Dlatego duże rodziny lub grupy przyjaciół mogą dzielić dom wakacyjny w Danii. Niektóre domy oferują również własną saunę, jacuzzi lub basen.

Ponad 75 millionów klocków LEGO® i ponad 50 kolejek górskich

wszystkie Twoje zmysły oszaleją, gdy Ty i Twoja rodzina będziecie mogli zobaczyć niezrównany świat LEGO® MOVIE™ z trzema fantastycznymi atrakcjami.

Odkrywaj wspaniałe nowe atrakcje dzięki najszybszym pojazdom na rzece LEGOREDO i łodziach polarnych, a także wymyśl własne stworzenia morskie na dnie Wielkiej Rafy LEGO. Zbuduj niestandardowe modele LEGO w Galerii LEGO z praktyczną pomocą prawdziwych ekspertów LEGO.

W DUPLO® Fun młodsze dzieci mogą budować swoje wymarzone modele, a miniłodziami przepłyniesz obok imponującej scenerii.
Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć MINILAND z jego słynnymi budynkami i stolicami w miniaturze, czy też chcesz poczuć przypływ adrenaliny na pokładzie Flying Eagle, The Dragon lub X-treme Racers - wrażenia na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Od wiosny do jesieni: Twoja przygoda w LEGOLAND może rozpocząć się w każdy dzień wakacji.

LEGOLAND Zjeżdżalnia wodna

Informacja

THE LEGO® MOVIE 2™ © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc., & The LEGO Group. LEGO, LEGO logo, konfiguracje minifigurek oraz klocków i pokręteł są znakami towarowymi i/lub prawami autorskimi należącymi do grupy LEGO. © 2021 The LEGO Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.

| Administrator
(Pierwsza publikacja )