Odwiedź LEGOLAND® za darmo z NOVASOL

Wejdź do swojej wyobraźni i poznaj świat pełen kolorowych postaci, kwadratowych przygód i dzikich, wspaniałych przejażdżek. Razem z NOVASOL otrzymasz jeden (1) bezpłatny bilet do LEGOLAND® w Billund przy zakupie biletu w cenie regularnej. Dowiedz się więcej o LEGOLANDzie® i zobacz jak otrzymać darmowy bilet poniżej.

Odwiedź LEGOLAND® z domu wakacyjnego NOVASOL

Jak zdobyć darmowy* bilet do LEGOLANDU®

Nie później niż 24 godziny po dokonaniu rezerwacji kwatery z oferty 'domy w Danii', otrzymasz dostęp do swojej osobistej strony MyBooking-page, gdzie możesz zobaczyć wszystkie korzyści dla klientów i programy rabatowe, w tym bilet 2 za 1 do LEGOLAND®.

Aby aktywować bilet 2 za 1, należy skorzystać z bezpośredniego linku na osobistej stronie MyBooking i kupić bilet normalny za pełną cenę, po czym otrzyma się bezpłatny bilet ważny dla 1 osoby (niezależnie od wieku). Wstęp jest bezpłatny dla dzieci poniżej 3 roku życia.

75 milionów klocków & 50 różnych karuzel

Zanurz się w świecie LEGO MOVIE™, zbuduj własną łódź i sprawdź, czy pokona ona dystans na LEGOREDO® River & Polar Boats, użyj wyobraźni i wymyśl własne potwory morskie na dnie Wielkiej Rafy LEGO® i spraw, by wszystko to ożyło wraz z doświadczonymi budowniczymi LEGO® w Galerii LEGO®.

LEGOLAND® jest wypełniony atrakcjami dla młodych i starszych. Od Minilandu i miniaturowych ceglanych wersji ikonicznych budynków, do wielu różnych krajów tematycznych, które są wypełnione ponad 50 zabawnymi karuzelami o tematyce LEGO®.

Zasady i warunki*

Oferta 2 na 1 obowiązuje tylko dla Gości NOVASOL z ważną rezerwacją. Bilety promocyjne 2 na 1 są ważne na jedną wizytę dla maksymalnie dwóch osób w okresie od 2 kwietnia do 30 października 2022 roku i nie można ich łączyć z innymi biletami, zniżkami lub biletami okresowymi. Bilety promocyjne nie mogą być wymieniane na gotówkę ani na inne rodzaje biletów i nie mogą być odsprzedawane. Bilety promocyjne MUSZĄ być zakupione poprzez osobistą stronę MyBooking i są ważne tylko w danym dniu.

Przy okazji, sprawdż nasze pozostałe korzyści dla Klientów.

-

THE LEGO® MOVIE 2™ © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc., & The LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, the Minifigure and the Brick and Knob configurations are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. © 2021 The LEGO Group. All Rights Reserved.