Rabat NOVASOL na wizytę w Djurs Sommerland

Razem z NOVASOL możecie kupić zniżkowe bilety do największego parku rozrywki w Skandynawii. Djurs Sommerland oferuje 10 pełnych przygód krain tematycznych i ponad 60 atrakcji dla całej rodziny. Zniżka jest specjalną ofertą dla gości NOVASOL i dotyczy zarówno biletów 1-, jak i 2-dniowych. Dowiedz się więcej o Djurs Sommerland i zobacz jak otrzymać zniżkę.

Kolejka górska na Djurs Sommerland

Jak uzyskać rabat na wizytę w Djurs Sommerland

Bilety zniżkowe można kupić we wszystkich biurach obsługi NOVASOL w Danii lub bezpośrednio przy wejściu do Djurs Sommerland. Aby skorzystać z oferty, należy okazać kupon rabatowy i/lub ważne potwierdzenie rezerwacji na dowolną kwaterę z katalogu ’wakacyjne domy w Danii’. Zniżka do Djurs Sommerland jest ofertą specjalną tylko dla gości NOVASOL i obowiązuje na następujące rodzaje biletów.

  • Bilet 1-dniowy: 29 kwietnia - 18 czerwca 2023: 275 DKK (cena normalna: 299 DKK) 19 czerwca - 22 października 2023: 305 DKK (cena normalna: 335 DKK)

  • Bilety 2-dniowe:* 29 kwietnia - 18 czerwca 2023: 419 DKK (normalna cena: 449 DKK) 19 czerwca - 22 października 2023: 460 DKK (cena normalna: 485 DKK)

Zasady i warunki*

Nie ma możliwości uzyskania zniżki przy zakupie biletów na stronie Djurs Sommerland. Bilety muszą być wykorzystane w okresie wynajmu i nie mogą być przekazywane lub odsprzedawane. Program zniżkowy nie może być łączony z innymi ofertami lub zniżkami. Bilety 2-dniowe muszą być zapisane i ponownie zeskanowane w 2. dniu wizyty, co musi nastąpić nie później niż 6 dni po pierwszym dniu wizyty. Dzieci do lat 2 bezpłatnie.

Przy okazji, polecamy wszystkie nasze korzyści dla Klientów.

Największy park rozrywki w Skandynawii (i najlepszy w Europie)

Nie tylko Djurs Sommerland został ukoronowany jako "Theme park of the year" w Danii trzy lata z rzędu, ale także otrzymał nagrodę "Najlepszy park rodzinny w Europie" w 2019 roku. Oprócz ponad 60 karuzel i atrakcji dla całej rodziny, Djurs Sommerland oferuje duży zewnętrzny park wodny i mnóstwo zielonej przestrzeni, wiele unikalnych restauracji i ekscytujących sklepów rozmieszczonych w 10 zabawnych i inspirujących krainach tematycznych.

Najnowszym dodatkiem do parku jest Dinosaurland. Można tu "spotkać" 25 pełnowymiarowych dinozaurów i udać się na poszukiwanie kości na wypełnionym skamielinami prehistorycznym placu zabaw. Wypróbuj nowy T-Rex Family Coaster, który wiruje tuż obok paszczy gigantycznych drapieżników i przyjaznych długouchych, a także Dino Xpedition, który zabierze Cię na safari przez gęstą puszczę rezerwatu, gdzie rządzą dinozaury.