Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Austria na zimę!

Wygodne domy wakacyjne w Austrii - idealne na relaks po zimowym szaleństwie na stoku

Domy wakacyjne w Austrii to wspaniała baza wypadowa dla tych z Państwa, którzy kochają zimowe szaleństwo. Bliskość stoków i infrastruktury narciaskiej gwarantuje niezapomniane wrażenia i szerokie możliwości, natomiast po aktywnym dniu spędzonym na śniegu, mogą Państwo ogrzać się i odprężyć w wygodnym, prywatnym domu wakacyjnym.

Domy wakacyjny Tyrol

Tyrol

Szeroki wybór miejsc narciarskich oraz bogata oferta domów do wynajęcia sprawiają, że każdy znajdzie tu coś odpoweidniego dla siebie. Bardzo dobrze przygotowane i liczne trasy zimowe powodują, że Tyrol to zmowy raj.

Domy wakacyjne Austria-Tyrol - kliknij i zobacz ofertę!

 

Dom wakacyjny Voralrlberg

Tyrol/Vorarlberg

W regionie Vorarllberg dobrze będą się czuć zarówno całe rodziny, jak i Ci, szukający mocniejszych wrażeń. Czekają tu na Państwa cudowne warunki zjazdowe. Po cały dniu na stoku można się zrelaksować w tutejszych, tradycyjnych lokalach.

Domy wakacyjne Austria-Tyrol/Vorarlbeg - kliknij i zobacz ofertę!

 

Dom wakacyjny Salzburg

Tyrol/Salzburg

Region wyróżnia się w szczególności przyjazną dla całych rodzin siecią tras i wyjątkowo długimi zjazdami. W samym Salzburgu natomiast, znajdą Państwo trasy o wszelkich pozimach trudności i bogatą infrastrukturę wyciągów narciarskich.

Domy wakacyjne Austria-Tyrol/Salzburg - kliknij i zobacz ofertę!

 

Dom wakacyjny Karyntia

Karyntia

Długie zjazdy wśród cudownych krajobrazów i tradycyjne zajazdy dla gości przyciągają wielu turystów właśnie w region Karyntii. Szczególnie atrakcyjna oferta skierowana dla dzieci sprawia, że jest to idealny region na narty dla rodzin.

Domy wakacyjne Austria-Karyntia - kliknij i zobacz ofertę!

Dom wakacyjny Styria

Styria

Ci z Państwa, którzy szukają rozbudowanej sieci szlaków pośród pięknych widoków, znajdą to wszystko w regionie Styrii. Miejscowości narciarskie są tu wyjątkowo przytulne i zapraszają szczególnie amatorów biegów narciarskich.

Domy wakacyjne Austria-Styria - kliknij i zobacz oferty!

 

Zimowy urlop w Austrii

Zima w Austrii – ponad zaśnieżonymi szczytami rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na bezkresny horyzont. Tak piękne widoki towarzyszą tu na codzień nie tylko zwiedzającym, ale przede wszystkim osobom, które nie wyobrażają sobie spędzenia zimy w Austrii bez uprawiania zimowych sportów. Znajdą tu Państwo wyśmienite warunki do aktywnego korzystania z uroków zimy. Miejscowości narciarskie znajdą tu Państwo na każdym kroku, począwszy od małych, cichych i urokliwych wiosek, a kończąc na ogromnych areałach narciarskich o mocno rozwiniętej zimowej infrastrukturze. Wiele regionów zimowych w Austrii oferuje także dodatkowe atrakcje i warte zauważenia oferty, które sprawią, że Państwa rodzinny urlop będzie jeszcze bardziej zróżnicowany i ciekawy. Także nasze domy wakacyjne w Austrii zaspokoją Państwa potrzeby i zagwarantują wygodę, tak potrzebną po całodziennym szaleństwie na stoku. W ofercie NOVASOL znajdą Państwo zarówno przytulne apartamenty wakacyjne w Austrii dla 4 osób, jak i duże domy wakacyjne dla całej, podróżującej wspólnie grupy przyjaciół. A to wszystko w niedalekiej odległości od najlepszych stoków. Podczas zimowych wakacji w Austrii, warto na jeden dzień zrezygnować z zimowego szaleństwa na śniegu i odwiedzić najbliższy kiermasz bożonarodzeniowy, który przeniesie Państwa w zaczarowany świat kolorów, pysznego jedzenia i niepowtarzalnej atmosfery.