Grupa AWAZE

Jesteśmy częścią grupy Awaze

Awaze to wiodąca w Europie grupa, która zajmuje się zarządzaniem kwaterami wakacyjnymi i ośrodkami wypoczynkowymi. Zrzesza wyspecjalizowane marki oferujące indywidualne wakacje: cottages.com, Hoseasons, James Villa Holidays, Landal GreenParks i NOVASOL. Grupa Awaze zapewnia niesamowite przeżycia wakacyjne ponad ośmiu milionom Gości każdego roku, w ponad 110 000 miejscach noclegowych w 36 krajach. Czytaj więcej na www.awaze.com.

Marki Awaze:

 

cottages.com

cottages.com jest wiodącym brytyjskim dostawcą domków letniskowych i luksusowych domów. Oferuje ponad 21 000 miejsc na urlop w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i we Włoszech. Od przybrzeżnych domów do wielkich zamków - marka jest domem dla wielu unikalnych, inspirujących domów, które są pod stałą opieką lokalnych inspektorów. Rocznie, obsługują 1,45 miliona zadowolonych Gości.

 

Hoseasons

Hoseasons jest jednym z wiodących brytyjskich specjalistów zakwaterowania, oferującym ponad 31 000 miejsc noclegowych w nadmorskich i wiejskich okolicach w całej Wielkiej Brytanii. Od parków wakacyjnych, po łodzie, domki i apartamenty, marka oferuje najszerszą dostępną ofertę wakacji z wyżywieniem we własnym zakresie w Wielkiej Brytanii. Hoseasons może pomieścić ponad 1,75 miliona wczasowiczów rocznie.

 

James Villas

James Villas oferuje Gościom ponad 3 000 willi w ponad 60 fantastycznych miejscach w rejonie Morza Śródziemnego, Karaibów i Ameryki. Specjalizują się w wakacjach w ekskluzywnych domach. Jest dumna ze swojej reputacji i zamiłowania do oferowania najlepszych wakacyjnych doświadczeń wakacyjnych od 1984 roku.

 

Landal GreenParks

Landal GreenParks to dynamiczna, wiodąca organizacja zajmująca się zarządzaniem, administracją i wynajmem parków bungalowowych. Ma ponad 85 parków z ok. 13 700 bungalowów. Organizacja wyróżnia się, od innych dostawców oferty tego typu, otwartą naturą parków. Koncepcje spokoju, przestrzeni i przyrody to główne cechy parku.

 

NOVASOL

NOVASOL oferuje 50 000 starannie wyselekcjonowanych kwater z własnym wyżywieniem, w tym piękne domy nad morzem, rustykalne wiejskie domki w przepięknej okolicy, wille z prywatnymi basenami i apartamentami w pobliżu wielu najbardziej popularnych miast Europy w Europie Środkowej, Północnej i Południowej. Założona w Danii 50 lat temu i posiadająca domy wakacyjne w 22 krajach w całej Europie, NOVASOL jest największym w Europie dostawcą usług wakacyjnych.

 

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach