Rezerwacje pracownicze

Dokonujesz rezerwacji domu dla pracowników swojej firmy?
Koniecznie przeczytaj!

Coraz częściej spotykamy się z rezerwacjami domów wakacyjnych dla pracowników firm, szczególnie z branży budowlanej. Dom wakacyjny jest fantastycznym rozwiązaniem dla firm - można znaleźć dom w dogodnej lokalizacji, a pracownicy mają w nim swobodę i mogą mieszkać wygodnie i w komfortowych warunkach.

Mimo, że jako firma NOVASOL zajmujemy się wynajmem zakwaterowania głównie w celach wakacyjnych, to rezerwacje pracownicze są oczywiście mile widziane. Prosimy jednak pamiętać, że mogą wiązać się one z dodatkowymi wymaganiami, które mają na celu zarówno ochronę właścicieli obiektów, jak i Państwa, jako najemców. 

1. Obiekty z możliwością dokonania rezerwacji pracowniczych:

Niektóre obiekty już w opisie oznaczone są jako przeznaczone do pobytu "jedynie wypoczynkowego" lub wprost zakazują: "firmy niedozwolone". Takich obiektów prosimy NIE REZERWOWAĆ, gdyż w kontrakcie z naszą firmą właściciel jednoznacznie wyraził niechęć do przyjmowania rezerwacji pracowniczych.

Takich obiektów jest jednak stosunkowo niewiele. W pozostałych przypadkach rezerwacji można dokonać, jednak najlepiej po uprzednim skontaktowaniu się z naszym biurem. Warto każdorazowo dopytać o możliwość dokonania rezerwacji pracowniczej

2. Obowiązkowa opłata za sprzątanie końcowe i bieliznę pościelową.

W wielu obiektach wynajęcie usługi sprzątania i pościeli jest  opcjonalne, jednak w przypadku rezerwacji pracowniczych opłaty te należy uiścić obowiązkowo

3. Kaucja

W przypadku rezerwacji pracowniczych istnieje konieczność wpłacenia kaucji, która jest opłatą zwrotną i stanowi zabezpieczenie na wypadek ewentualnych szkód powstałych podczas pobytu pracowników w obiekcie.

4. Faktura a rachunek za pobyt

Prosimy mieć na uwadze, że jako firma duńska, której usługi nie podlegają opodatkowaniu VAT, nie możemy wystawić faktury VAT za wynajem obiektu. Możemy jednak wystawić rachunek uproszczony. W tym celu należy zwrócić się do nas mailowo, podając dane do wystawienia rachunku oraz wymagania dot. treści. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Najważniejszym jest, aby w przypadku rezerwacji pracowniczych pozostawać w kontakcie z naszym biurem. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich dodatkowych informacji, a także sprawdzą konkretne wytyczne dotyczące rezerwacji pracowniczych, obowiązujące w wybranym obiekcie. 

Zadzwoń do nas: 91 883 48 00 (następnie wybierz tonowo 1)

Napisz do nas: novasol@novasol.pl

 

 

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach