Wędrowne Motyle polecają

Wspaniała para - Anna i Marcin Nowakowie, znani są także jako Wędrowne Motyle. Mamy przyjemność ogłosic, że w roku 2018 będą naszymi Ambasadorami. Przetestują klka domów z naszej oferty znajdujące się w różnorodnych, nie do końca oczywistych miejscach. Dzięki nim odkryjecie na nowo uroki podróżowania na własnych zasadach.

Wędrowne Motyle i NOVASOL

Kiedyś, przy zupelnie innej okazji i właścicwie przez przypadek, Wędrowne Motyle gościły z jednym z naszych domów w Norwegii. Zarówno domek, jak i sama idea indywidualnego wypoczynku we własnym domu wakacyjnym, przypadły im do gustu. Nas natomiast zachwyciła relacja z ich wyjazdu, okraszona niesamowitymi zdjęciami. W tym roku, szukając kogoś, kto mógłby odwiedzić kilka fajnych miejsc zamieszkać przy tym w naszych obiektach, a potem opowiedzieć nam o tym od razu wiedzieliśmy, że to muszą być oni...

Wedrowne Motyle w Norwegii

Anna i Marcin Nowak = Wędrowne Motyle

Anna i Marcin Nowakowie, autorzy popularnego bloga gdziewyjechac.pl. Znani w internecie jako "Wędrowne Motyle", z uwagi na charakterystyczne logo bloga (wędrowny motyl monarcha). Na codzień mieszkają na Śląsku, jednak każdą wolną chwilę od prawie 10 lat spędzają razem na wyjazdach - w Polskę, Europę i świat. Co miesiąc czyta ich ponad 250 tys. ludzi, korzystając z porad, przewodników, relacji i inspirujących pomysłów. Ich blog w 2014 roku uzyskał wyróżnienie w konkursie Blog Roku, a od roku 2015 systematycznie zostaje wybierany do grona 30 najbardziej wpływowych polskich blogów. Jako jeden z 3-4 podróżniczych. W roku 2017 zostali wybrani jako przedstwiciele blogosfery do Społecznej Rady Turystyki. Uwielbiają pokazywać regiony i miejsca tak, by uchwycić je od mniej znanej, zaskakującej strony lub zachwycić nimi swoich czytelników. Z NOVASOL wybrali się w 2017 roku do środkowej Norwegii, poruszając zdjęciami i relacjami tysiące swoich czytelników. Teraz udadzą się w cztery podróże, w regiony, o których również od dawna marzą rzesze fanów i czytelników.

Wędrowne Motyle

Pierwsza wędrówka Motyli - Andaluzja, Hiszpania

Na swój pierwszy cel Wędrowne Motyle wybrały hiszpańską Andaluzję. Wybrali urokliwy domek wakacyjny w miejscowości Ronda (EAC050). 

Dom wakacyjny Ronda, Andaluzja, Hiszpania


 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )