Prywatność i intymność podczas wakacji

Jadąc na wyczekiwany urlop, każdy ma swoje wyobrażenia na temat tego jak chce wypocząć. Część osób ceni sobie prywatność i kameralność, z drugiej strony są osoby chcące intensywnie korzystać z atrakcji słynnych kurortów czy miast. NOVASOL ma propozycje dla osób łączących wyżej wymienione atuty.

Kliknij by aktywować kartę

Indywidualne, prywatne wakacje z NOVASOL

W naszym kwaterach wakacyjnych, macie szansę na urlop marzeń. Jak to jest możliwe? To bardzo proste. W naszej ofercie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne położone z dala od wielkich miast (można by powiedzieć, że na uboczu czy wręcz z dala od cywilizacji), ale także kwatery w centrach najsłynniejszych kurortów. Obie te lokalizacje łączy to, że gwarantujemy Wam prywatne wakacje i wypoczynek z dala od hałasu i tłumów turystów.

Idea prywatnych wakacji

Nasze starannie dobrane obiekty wakacyjne to alternatywa dla zatłoczonych hoteli, gdzie od rana przy basenie jest głośno, a znalezienie wolnego leżaka graniczy z cudem. Wybierając prywatne wakacje z NOVASOL, nie będziecie musieli zrywać się skoro świt, żeby zdążyć do hotelowej restauracji na śniadanie. My proponujemy indywidualne domy i apartamenty wakacyjne, w których to Wy decydujecie kiedy się obudzić, kiedy i co zjeść i jak spędzić dzień. Do tego pełna prywatność i wypoczynek z dala od tłumów i towarzyszącego im hałasu.

Prywatne wakacje

Co jeszcze wyróżnią naszą ofertę?

Przede wszystkim prywatne baseny, które są tylko do Waszej dyspozycji (zawsze sprawdźcie w opisie). Dzięki temu unikniecie ścisku czy plam po olejku do opalania. Nasze domy wakacyjne posiadają baseny ogrodowe, zadaszone, a czasem nawet i oba. Nierzadko, z basenu można podziwiać piękne widoki na wzgórza lub morze. Również często, basen jest wyposażony w taras z leżakami oraz prysznic zewnętrzny, a także, coraz częściej, w system przeciwprądowy, generator fal czy dysze wodne. Baseny w naszych obiektach, są osłonione przed wścibskimi oczami i dzięki temu można w pełni się zrelaksować.

Kolejnym atutem są również sauny, jacuzzi (w domach i na zewnątrz), sale do ćwiczeń (ze sprzętem), SPA, grill,  dostęp do Internetu, konsole, rowery, łodzie i wiele innych udogodnień, które z pewnością uatrakcyjnią wakacje. Wszystkie te dodatki są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji przez cały pobyt. Pamiętajcie tylko , żeby przed wyborem obiektu wakacyjnego, sprawdzić w jakie atrakcje jest wyposażony i czy spełnia Wasze wymagania.

Sauna w domu wakacyjnym

Kolejną cechą naszych kwater jest ich położenie. Tutaj również możemy pochwalić się dużą różnorodnością. W naszej ofercie znajdziecie obiekty w centrach kurortów i na ich obrzeżach, w lasach, pośród gór – gdzie tylko zechcecie. Tutaj, warto też wspomnieć, że mamy też domy (szczególnie kwatery w Chorwacji), które mają własną plażę. To kolejne udogodnienie dla osób ceniących sobie prywatność i wypoczynek z dala od tłumów.

Wyżywienie

I w tej kwestii, NOVASOL daje Wam możliwość wyboru. Możecie korzystać z miejscowych barów, tawern i restauracji i w związku z tym poznać autentyczną kuchnię danego regionu. Możecie również sami przygotowywać posiłki w naszych obiektach. Wszystkie nasze kwatery posiadają w pełni wyposażone kuchnie, a także często w kuchnie na świeżym powietrzu oraz grille. W Chorwacji z kolei, bardzo dużo obiektów posiada w ogrodzie tradycyjne tawerny, zwane konobami. Koniec więc z monotonnym hotelowym jedzeniem, gdzie często trzeba stawić się przed czasem, aby móc się najeść. W domach NOVASOL, godziny i formy posiłków nie obowiązują.

Jak sprawdzamy nasze obiekty?

Obiekty wakacyjne, które znajdziecie w naszej ofercie, wyszukiwane i kontraktowane są przez naszy specjalnych inspektorów lokalnych. Pracują oni  w terenie, odwiedzają domy i apartamenty, podpisują umowy i sprawdzają, czy zakwaterowanie będzie odpowiednie dla naszego portfolio. Zobaczcie, jak to mniej więcej wyglada ;)