Prywatność i intymność podczas wakacji

Jadąc na wyczekiwany urlop, każdy ma swoje wyobrażenia na temat tego jak chce wypocząć. Część osób ceni sobie prywatność i kameralność, z drugiej strony są osoby chcące intensywnie korzystać z atrakcji słynnych kurortów czy miast. NOVASOL ma propozycje dla osób łączących wyżej wymienione atuty.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Indywidualne, prywatne wakacje z NOVASOL

W naszym kwaterach wakacyjnych, macie szansę na urlop marzeń. Jak to jest możliwe? To bardzo proste. W naszej ofercie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne położone z dala od wielkich miast (można by powiedzieć, że na uboczu czy wręcz z dala od cywilizacji), ale także kwatery w centrach najsłynniejszych kurortów. Obie te lokalizacje łączy to, że gwarantujemy Wam prywatne wakacje i wypoczynek z dala od hałasu i tłumów turystów.

Idea prywatnych wakacji

Nasze starannie dobrane obiekty wakacyjne to alternatywa dla zatłoczonych hoteli, gdzie od rana przy basenie jest głośno, a znalezienie wolnego leżaka graniczy z cudem. Wybierając prywatne wakacje z NOVASOL, nie będziecie musieli zrywać się skoro świt, żeby zdążyć do hotelowej restauracji na śniadanie. My proponujemy indywidualne domy i apartamenty wakacyjne, w których to Wy decydujecie kiedy się obudzić, kiedy i co zjeść i jak spędzić dzień. Do tego pełna prywatność i wypoczynek z dala od tłumów i towarzyszącego im hałasu.

Prywatne wakacje

Co jeszcze wyróżnią naszą ofertę?

Przede wszystkim prywatne baseny, które są tylko do Waszej dyspozycji (zawsze sprawdźcie w opisie). Dzięki temu unikniecie ścisku czy plam po olejku do opalania. Nasze domy wakacyjne posiadają baseny ogrodowe, zadaszone, a czasem nawet i oba. Nierzadko, z basenu można podziwiać piękne widoki na wzgórza lub morze. Również często, basen jest wyposażony w taras z leżakami oraz prysznic zewnętrzny, a także, coraz częściej, w system przeciwprądowy, generator fal czy dysze wodne. Baseny w naszych obiektach, są osłonione przed wścibskimi oczami i dzięki temu można w pełni się zrelaksować.

Kolejnym atutem są również sauny, jacuzzi (w domach i na zewnątrz), sale do ćwiczeń (ze sprzętem), SPA, grill,  dostęp do Internetu, konsole, rowery, łodzie i wiele innych udogodnień, które z pewnością uatrakcyjnią wakacje. Wszystkie te dodatki są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji przez cały pobyt. Pamiętajcie tylko , żeby przed wyborem obiektu wakacyjnego, sprawdzić w jakie atrakcje jest wyposażony i czy spełnia Wasze wymagania.

Sauna w domu wakacyjnym

Kolejną cechą naszych kwater jest ich położenie. Tutaj również możemy pochwalić się dużą różnorodnością. W naszej ofercie znajdziecie obiekty w centrach kurortów i na ich obrzeżach, w lasach, pośród gór – gdzie tylko zechcecie. Tutaj, warto też wspomnieć, że mamy też domy (szczególnie kwatery w Chorwacji), które mają własną plażę. To kolejne udogodnienie dla osób ceniących sobie prywatność i wypoczynek z dala od tłumów.

Wyżywienie

I w tej kwestii, NOVASOL daje Wam możliwość wyboru. Możecie korzystać z miejscowych barów, tawern i restauracji i w związku z tym poznać autentyczną kuchnię danego regionu. Możecie również sami przygotowywać posiłki w naszych obiektach. Wszystkie nasze kwatery posiadają w pełni wyposażone kuchnie, a także często w kuchnie na świeżym powietrzu oraz grille. W Chorwacji z kolei, bardzo dużo obiektów posiada w ogrodzie tradycyjne tawerny, zwane konobami. Koniec więc z monotonnym hotelowym jedzeniem, gdzie często trzeba stawić się przed czasem, aby móc się najeść. W domach NOVASOL, godziny i formy posiłków nie obowiązują.

Jak sprawdzamy nasze obiekty?

Obiekty wakacyjne, które znajdziecie w naszej ofercie, wyszukiwane i kontraktowane są przez naszy specjalnych inspektorów lokalnych. Pracują oni  w terenie, odwiedzają domy i apartamenty, podpisują umowy i sprawdzają, czy zakwaterowanie będzie odpowiednie dla naszego portfolio. Zobaczcie, jak to mniej więcej wyglada ;)

 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )