Ferie zimowe w Gastein i Rauris

Region narciarski Gastein oferuje 4 różne obszary narciarskie, z czego "Graukogel" znany jest ze swoich zaawansowanych tras, które są wyzwaniem dla wielu. Jednak bardziej odpowiednim dla dzieci i poczatkujących jest Dorfgastein-Großarl ze względu na charakter łagodnych stoków. Zimowy dom lub apartament wakacyjny jest idealnym rozwiązaniem, m.in. ze względu na łatwość dostania się na stok.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Fantastyczny widok na drogę wysokoalpejską wokół szczytu Großglockner

Jeżeli jeżdżą Państwo na desce snowboardowej lub na nartach, koniecznie muszą Państwo skorzystać z usług Snow Parku Gastein. Mogą się Państwo do niego dostać z Bad Gastein wjeżdzając na górę gondolą lub kolejką z Bad Hofgastein. Kto chciałby odpiąć narty i trochę pozwiedzać, może to zrobić bez wahania. Na szczycie Stubnerkogel znajduje się wiszący most o długości 140m. Jest to najdłuższy wiszący most w Europie, do chwili obecnej. Polecany jest ze względu na widoki szczytów, w tym mi.in. na najwyższą górę Austrii Großglockner.

Narciarskie doświadczenia w Dolinie Gastein

W Gastein przygotowane zostały trasy narciarskie dla każdego, niektóre z nich wymagają bardzo dużego zaawansowania i doświadczenia narciarzy. Jeśli są Państwo zaawansowanymi narciarzami, wybór zimowego domu lub apartamentu wakacyjnego w regionie Gastein jest idealną decyzją na spędzenie swoich ferii zimowych z rodziną lub przyjaciółmi. Zimowe domy w Austrii, w większości położone są bardzo blisko ośrodków narciarskich.

Dolina Rauris – złota dolina Alp

W samym sercu Parku Narodowego Wysokich Taurów leży Rauriser. Oczywiście, podczas ferii zimowych w Austrii ulubionym sportem zimowym jest tutaj jazda na nartach. Na wzniesieniach Rauris każdy z Państwa znajdzie odpowiedni stok dla siebie. Są tutaj łagodne stoki dla mniej doświadczonych fanów śnieżnych sportów, jak i bardziej strome dla osób nie bojących się wyzwań i posiadających większe doświadczenie. Domy i apartamenty NOVASOL umożliwią Państwu znalezienie się w zasięgu tych idealnych tras zjazdowych dla narciarzy, snowboardzistów oraz wszystkich, którzy kochają sporty i zabawy na śniegu.

 

Ferie zimowe w regionie Rauris

Rauris oferuje wszystkim rodzinom oraz narciarzom odskocznię od dużych, zatłoczonych ośrodków narciarskich podczas ferii zimowych w domu wakacyjnym w Austrii. Fani nart biegowych znajdą tu dla siebie ok. 40km tras specjalnie przygotowanych do narciarstwa biegowego, jeśli postanowią spędzić urlop zimowy w domu lub apartamencie wakacyjnym NOVASOL w regionie Austrii, Rauris. Natomiast oświetlony tor saneczkowy, który rozpoczyna bieg przy górskiej restauracji Kreuzboden pozwala również na inny sposób spędzenia czasu w Austrii.

| Administrator
(Pierwsza publikacja )