Wakacje z rowerem

Jeśli zarezerwowałeś dom wakacyjny NOVASOL w Danii - w Południowej Zelandii, na wyspie Lolland/Falster, w Djursland, na Rømø lub w pobliżu Søndervig, możesz w sezonie wakacyjnym wypożyczyć na miejscu rowery. Zaoszczędź sobie kłopotów z zabraniem własnych rowerów z domu. Rowery można zarezerwować w powyższych regionach i odebrać wraz kluczami do domu letniskowego  w lokalnym biurze serwisowym.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Rowery w czasie wakacji w domku letniskowym

Ciesz się dodatkową porcją wolności, którą oferuje rower podczas indywidualnych wakacji w domu wakacyjnym! Czy chcesz kupić poranne bułeczki, zjeść lody lub zrobić małe zakupy - oszczędź sobie podróży samochodem, a za to skorzystaj z ćwiczeń na świeżym duńskim powietrzu na rowerze! A może warto wybrać się na wycieczkę rowerową na wieś z koszem piknikowym i zwiedzić okolicę?

Jeśli rezerwujecie domki letniskowe w regionach Rømø, Søndervig, Djursland lub Zelandii południowej i wyspach Lolland-Falster, możecie na miejscu wypożyczyć rowery i korzystać z nich przez cały pobyt wakacyjny.

Jak zamawiać rowery?

Rowery możesz wypożyczyć na miejscu, rezerwując dom wakacyjny, do kótórego klucze będziesz odbierał w naszym lokalnym biurze serwisowym. 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )