Wakacje z rowerem

Jeśli zarezerwowałeś dom wakacyjny NOVASOL w Danii - w Południowej Zelandii, na wyspie Lolland/Falster, w Djursland, na Rømø lub w pobliżu Søndervig, możesz w sezonie wakacyjnym wypożyczyć na miejscu rowery. Zaoszczędź sobie kłopotów z zabraniem własnych rowerów z domu. Rowery można zarezerwować w powyższych regionach i odebrać wraz kluczami do domu letniskowego  w lokalnym biurze serwisowym.

Kliknij by aktywować kartę

Rowery w czasie wakacji w domku letniskowym

Ciesz się dodatkową porcją wolności, którą oferuje rower podczas indywidualnych wakacji w domu wakacyjnym! Czy chcesz kupić poranne bułeczki, zjeść lody lub zrobić małe zakupy - oszczędź sobie podróży samochodem, a za to skorzystaj z ćwiczeń na świeżym duńskim powietrzu na rowerze! A może warto wybrać się na wycieczkę rowerową na wieś z koszem piknikowym i zwiedzić okolicę?

Jeśli rezerwujecie domki letniskowe w regionach Rømø, Søndervig, Djursland lub Zelandii południowej i wyspach Lolland-Falster, możecie na miejscu wypożyczyć rowery i korzystać z nich przez cały pobyt wakacyjny.

Jak zamawiać rowery?

Ponieważ warunki wynajmu rowerów różnią się nieznacznie w zależności od regionu, klikając w ponizsze linki możecie dowiedzieć się więcej o szczegółach zamawiania rowerów w danym regionie.

  • Informacje o wypożyczeniu rowerów na wyspie Romo
  • Informacje o wypożyczeniu rowerów w Sondervig
  • Informacje o wypożyczeniu rowerów w Południowej Zelandii
  • Informacje o wypożyczeniu rowerów w Djursland

Nasza wskazówka: Wybrane panoramiczne trasy rowerowe w Danii.

Idylliczne królestwo Danii ma coś, o czym każdy miłośnik jazdy na rowerze marzy - liczne oznakowane panoramiczne trasy rowerowe w całym kraju. Są one idealne dla rowerzystów, którzy lubią nocować w stałym miejscu, czyli we własnym domu wakacyjnym lub mieszkaniu. Przygotowaliśmy dla Was opisy wybranych tras panoramicznych, idealnych na jednodniowe wycieczki, osobiste porady pracowników NOVASOL z biur serwisowych oraz wiele innych przydatnych informacji na temat wakacji z rowerem w domku letniskowym.

  • Trasy rowerowe w Zachodniej Jutlandii
  • Trasy rowerowe na wyspie Römö
  • Trasy na Lolandii i Falsterze
  • Trasy rowerowe na wyspie Fanö
  • Trasy rowerowe w Nowej Zelandii Północnej

NOVASOL życzy Wam pięknych przeżyć rowerowych podczas wakacji w Danii!