Naszym klientom, którzy szukają dodatkowych informacji o wybranym kraju, sposobach doracia do niego itp. na tych stronach przedstawiamy naszych partnerów - firmy i instytucje, z którymi pracujemy na polskim rynku.

Domy wakacyjne i nie tylko

Forma spędzenia wakacji we własnym, idealnie dla siebie dobranym domu, jest pomysłem na wakacje dla każdego. Jeżeli wolą Państwo spędzać urlop leniuchując, warto poszukać - np. domu na wakacje w Chorwacji - z własnym basenem, sauną, czy nawet jacuzzi. Entuzjastom sportów wodnych polecamy domy i apartamenty nad Balatonem, a dla aktywnych wakacje na Bornholmie. Na ryby warto wybrać się do Skandynawii. Również dla wędkarzy przygotowaliśmy specjalną ofertę: dom na ryby w Szwecji lub dom na ryby w Norwegii to super pomysł ma wakacje dla amatorów wędkarstwa. NOVASOL ma Państwu do zaoferowania ok. 40 000 domów i apartamentów wakacyjnych w 29 krajach Europy. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Niezależnie od tego, czego szukają Państwo podczas wakacji, na pewno znajdą to Państwo w NOVASOL. Wakacje w domu wakacyjnym, z własnym dojazdem i wyżywieniem, gwarantują nieogarniczoną swobodę oraz niezapomniany urlop w atrakcyjnej cenie. Dzięki licznym powiązaniom z firmami partnerskimi, mają Państwo możliwość skorzystać z ciekawych ofert, które pomogą zaoszczędzić jeszcze więcej z domowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami w menu po prawej stronie. Znajdą tu Państwo m.in. informacje o naszych partnerach promowych oraz informacje turystyczne.