Naszym klientom, którzy szukają dodatkowych informacji o wybranym kraju, sposobach doracia do niego itp. na tych stronach przedstawiamy naszych partnerów - firmy i instytucje, z którymi pracujemy na polskim rynku.

Domy wakacyjne i nie tylko

Forma spędzenia wakacji we własnym, idealnie dla siebie dobranym domu, jest pomysłem na wakacje dla każdego. Jeżeli wolą Państwo spędzać urlop leniuchując, warto poszukać - np. domu na wakacje w Chorwacji - z własnym basenem, sauną, czy nawet jacuzzi. Entuzjastom sportów wodnych polecamy domy i apartamenty nad Balatonem, a dla aktywnych wakacje na Bornholmie. Na ryby warto wybrać się do Skandynawii. Również dla wędkarzy przygotowaliśmy specjalną ofertę: dom na ryby w Szwecji lub dom na ryby w Norwegii to super pomysł ma wakacje dla amatorów wędkarstwa. NOVASOL ma Państwu do zaoferowania ok. 40 000 domów i apartamentów wakacyjnych w 29 krajach Europy. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Korzyści dla Klientów w Chorwacji

Chorwacja to najpopularniejszy kierunek na dojazd własny. Cudowne morze, wspaniała kuchnia, a także serdeczna atmosfera i gościnność Chorwatów sprawiają, że z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na urlop w Chorwacji. Decydując się na indywidualny wypoczynek w domu wakacyjnym wcale nie musisz rezynować z licznych atrakcji, które Chorwacja ma do zaoferowania. Co więcej, specjalnie dla Gości naszych apartamentów wakacyjnych przygotowaliśmy rabaty na atrakcje w Chorwacji, szczególnie na Istrii. Dzięki temu zestawieniu zyskacie nie tylko wspaniałe pomysły na spędzenie wolnego czasu, ale także oszczedzicie na wakacyjnych wydatkach.

Niezależnie od tego, czego szukają Państwo podczas wakacji, na pewno znajdą to Państwo w NOVASOL. Wakacje w domu wakacyjnym, z własnym dojazdem i wyżywieniem, gwarantują nieogarniczoną swobodę oraz niezapomniany urlop w atrakcyjnej cenie. Dzięki licznym powiązaniom z firmami partnerskimi, mają Państwo możliwość skorzystać z ciekawych ofert, które pomogą zaoszczędzić jeszcze więcej z domowego budżetu.

| Edycja
(Pierwsza publikacja )